Skocz do zawartości

Prośba o UB MeeN [COD201lv]


MeeN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MeeN
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Admin: LukaszOwy
Reason: Aktywny Ban
Length: permament.
Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info


Serwer: COD 201lv
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:208069043&advType=steamid&Submit

 

Dostalem bana na tydzien na poprzedniej edycji 22.10.19 za pomaganie w misjach,wygasł on 29.10.19.

W miedzy czasie okolo 24-26.10 z rozpedu wbilem z innego konta na serwer,bylem dosłownie 2 rundy,zobaczylem topke,nawet killa nie zrobilem,Łukasz mnie upomnial na serwerze od razu,wyszedłem i wiecej nie wbijałem.Pare dni pozniej napisalem do Rykosia odnosnie moim starych przeniesiec,dostałem taka wiad zwrotna :

1. Wbijales na aktywnym banie http://za.co powinieneś dostać perma

2. Nie dodawałem.nikomu żadnego przeniesienia bo od piątku jak nie czwartku nie ma.mnie na serwerze i nie będzie

3. Nie lubię jak ktoś mnie pogania na PW. Będę ją.lib mahes na serwie wtedy co ty to dostaniesz przeniesienie...

Co sugeruje ze jednak dalszego bana nie dostane,wiec w dzien zjecia bana 29.10.19 napisalem do Karola o doładowanie konta zeby sobie premium kupic.Kupilem,wbilem wczoraj na serwer,grałem sobie normlanie byl mahes,edek i chyba 2 innych adminow,mahes przy okazji dal mi moje zaległe przeniesiania.Wszystko ładnie pieknie.Dzisiaj wbijam na serwa,gram z 1-1.5h,nagle wbija Łukasz i daje mi naba na aktywnego bana(chodzilo o ta sytuacje co wbilem na 2 rundy).

Prosze bardzo o wyjasnienie tej sytaucji.Dostalem jasne info przed wejsciem na serwer typu,dostaniesz przeniesienie,kupuj premium i mozesz grac,co sie okazuje ze podbno z decyzi karola lukasz miał mnie zbanowac,moze mi ktos wyjasnic co tu sie stalo?

 

PS Dodam jeszcze ze byl tu taki jeden gracz "KariZima" ktory dostał perma za info na TS co jest bardzo dobrze widoczne,a ostatecznie zostal odbanowany mimo sprzeciwu opiekunow serwera.

 

Edytowane przez MeeN
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc od początku żeby to ładnie wyjaśnić. [Dodam tylko, że od razu po fakcie nie byłem nastawiony aby dać Ci bana, dopiero po pewnej analizie inaczej mówiąc po Twoim kręceniu]

Wbiłeś  na serwer grałeś 3-4 rundy, nie pamiętam czy zrobiłeś killa czy nie - ale to nie jest ważne - regulamin przecież znasz. Ten punkt jest tak naprawdę na każdym serwerze publicznym czy to cs 1.6 czy cs:go. Od razu gracze na serwerze zaczęli mi pisać na steam i U@, że powinieneś otrzymać bana. Zapytałem trzy razy: "MeeN czy to Ty? Jesli tak to nie skończył Ci się ban". Po czym twoje słowa: "dobra to ja spiżdżam" i wyszedłeś. - Już tutaj to zachowanie mi się nie spodobało.

Kolejna sprawa gdybym ja tego nie zgłosił (o co mnie prosiłeś na pw) to zachował bym się nie fair w stosunku do całej sieci. Ponieważ jest na pewno multum graczy którzy dostawali permy za wejście na AB. Jeszcze dochodzi kwestia taka, że jeśli ja bym nie zareagował a ty byś sobie grał to mógłbym stracić admina - co jest logiczne, nie wykonywałbym swoich obowiązków.

Najbardziej nie spodobało mi się kręcenie:

<przestarzałe>

-Pierw twierdzisz, że chciałeś wbić tylko zobaczyć topkę i wiesz o banie stąd drugie konto. Po czym jak ja wspominam o permie to od razu odpowiadasz, że zapomniałeś o blokadzie, zapomniałeś się. 

Nie lubię kłamstwa, szczególnie takiego :) 

Jeszcze wrócę do tego co pisałem wyżej. Zgłosiłem najpierw do Karola i Rykosia, żeby po prostu nie zrobić nic głupiego, Karol wypowiedział się, że dałby za to bana. Dodając do tego to kłamstwo - postanowiłem bana przyznać.

 

Reszta nalezy do @-_- , @RyKoS @Mahesvara2 - jeśli postanowią Ci dać UB to będziesz grać, jeśli zinterpretują to tak jak ja czyli: 1) Znasz regulamin a go łamiesz po raz kolejny  2) Kłamstwa  - to ban zostanie.

Miłego dnia :)

 

Edit: Nie mylić zdania: "Karol wypowiedział się, że dałby za to bana" z tym, że nakazał mi go dać. Także zła interpretacja lub taka która odpowiada danej osobie jest nie wskazana. To było tylko jego zdanie a nie nakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam nic krecenia,ja jestem luzny co nie jedna osoba potwierdzi, wbilem na innym koncie bo chcialem tam zagrac jednego mma,zeby mi ranga wrocila,jako ze bylo rano i byłem ze tak powiem zajebany w akcji to z marszu po mmie wbilem na serwa,zapomnialem o banie,wbilem na serwer,kiedy zobaczylem ze piszesz do mnie o tym banie ogarnolem sie,looknolem szybko topke i wyszedlem, a te moje "to ja spizdzam" co napisales wynika z mojego luznego charakteru i tyle.A to czy bedziesz to gdzies zglaszal to naturalny odruch obronny,unikniecia kary.To tyle odnosnie mojego "krecenia" zeby nie bylo nie jasnosci,zawaliłem sie w akci po prostu.

Edytowane przez MeeN
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak, dostałeś bana za aktywnego dzień po tym jak ci się on skończył to tu już to dziwnie wygląda tak jak to że dostałeś tego bana dopiero po 5 dniach, na gameme jak patrzałem to byłeś na serwerze jakieś 2-5min, Ja ci ściągnę tego bana, ale tylko dla tego że ta cała sytuacja dla mnie jest jakaś dziwne, nie mówię też LukaszOwy postąpił źle tylko mógł to zgłosić do mnie wcześniej, a ja nie dostałem żadnej informacji na ten temat nawet od graczy, więc ub dostaniesz i MeeN to jest ostatni raz, następnym razem to się zastanów dwa razy za nim coś zrobisz bo już nie będzie żadnych taryf ulgowych.

Sprawę uważam za zamkniętą i ludzie ogarnijcie się w końcu, ja też mam swoje sprawy i nie chce co chwile jak wbije na kompa dostawać po paręnaście wiadomości i zamiast sobie pograć to ja siedzę i odpisuje. LukaszOwy ty też następnym razem to działaj szybciej albo też dawaj mi informacje,bo tą sprawę równie dobrze było można rozwiązać szybciej i łatwiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mahesvara2 napisał:

No powiem tak, dostałeś bana za aktywnego dzień po tym jak ci się on skończył to tu już to dziwnie wygląda tak jak to że dostałeś tego bana dopiero po 5 dniach, na gameme jak patrzałem to byłeś na serwerze jakieś 2-5min, Ja ci ściągnę tego bana, ale tylko dla tego że ta cała sytuacja dla mnie jest jakaś dziwne, nie mówię też LukaszOwy postąpił źle tylko mógł to zgłosić do mnie wcześniej, a ja nie dostałem żadnej informacji na ten temat nawet od graczy, więc ub dostaniesz i MeeN to jest ostatni raz, następnym razem to się zastanów dwa razy za nim coś zrobisz bo już nie będzie żadnych taryf ulgowych.

Sprawę uważam za zamkniętą i ludzie ogarnijcie się w końcu, ja też mam swoje sprawy i nie chce co chwile jak wbije na kompa dostawać po paręnaście wiadomości i zamiast sobie pograć to ja siedzę i odpisuje. LukaszOwy ty też następnym razem to działaj szybciej albo też dawaj mi informacje,bo tą sprawę równie dobrze było można rozwiązać szybciej i łatwiej.

Jesli chodzi o mnie to nie masz racji Mahes bo po prostu nie znasz sytuacji (także rozumiem). Rykos i Karol mieli info od razu jak tylko sytuacja zaistniała. Karol ze mną pisał i powiedział, że ban zalezy od nas. Z racji kręcenia o którym wspomniałem, bana przyznałem. Czemu aż tyle czasu? Bo dopiero dziś MeeN'a zobaczyłem na serwerze.

Także najpierw dowiedz się, a pozniej oceniaj ;) pozderki. UB to ub, niech gra.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności