Skocz do zawartości

ub CypriaN


CypriaN

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: CypriaN
Wycinek z konsoli(bez IP)*:[SourceBans++] ADMIN: Permanentnie zbanowano gracza "CypriaN pban soon" (powód: rklamowanie innej � �ieci).
Serwer: jailbreak 
Link do banahttp://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:450462447&advType=steamid&Submit

Nie chcialem zareklamowac zadnego serwera. Mialem skopiowane IP jakiegos serwa i przez przypadek je wyslalem. Nie mowilem nikomu, zeby na niego wszedl czy cos. Prosze o UB albo o skrocenie bana.

Edytowane przez cyprianeq
literowka
  • Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZbigniewStonoga @freshman Prosze o wyjasnienie sprawy, z tego co pamietam wczoraj tez jakis gosciu reklamowal serwer w swoim nicku i dostal bana tylko i wylacznie na 10 minut.

@Doro Opisz jak wygladala sytuacja z tym IP. Decyzje podejmie i tak czy siak freshman.

@freshman Czekam na twoja decyzje, bo jak na razie to widze tutaj, ze jeden admin chcial jedno, a drugi drugie. Uwazam, ze przez przypadek perma z automatu dostac nie powinien. Jak sie zdecydujesz to pisz w temacie.

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od doro że Cyprian podaje IP innego serwera on jest guardem wymierzyć kary nie mógł. Więc udałem się na serwer i dałem bana standardowo za reklamę czyli perm. Co do reklamy w nicku to z reguły prosi się o zmianę lub daje kicka z powodem i perm jak się nie zastosuje ale każdy admin inaczej działa a sytuacja z wczoraj nie wiem nic bo jestem na nieobecności.

@Doro dla sprostowania nie podałeś mi na początku informacji ze twierdzi podał przypadkiem napisałeś mi to po tym jak nadałem bana. 

Edytowane przez ZbigniewStonoga
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jeśli chodzi o Cypriana:

Wrzucił IP jakiegoś serwera na czacie, wszedłem w nie żeby zobaczyć co to za serwer. Napisałem na grupce administracyjnej, że Cyprian wrzucił IP serwera, napisałem że było to prawdopodobnie  przypadkowo, ponieważ Cyprian od razu napisał mi na pv "że przeprasza, że to było niechcący". Doskonały stwierdził że daje mu permbana, że reklama to reklama. 

 

A jeśli chodzi o wczorajszą akcje to typ dostał permbana za reklamę słowną innej sieci serwerowej i stwierdzenie że ta sieć jest dobra. @freshman dostał ode mnie nagranie z tego demka więc on się może wypowiedzieć. 

 

@ZbigniewStonoga wiem, tutaj mój błąd mogłem Ci od razu powiedzieć, ale napisales mi potem ze reklama to reklama, więc już nie drążyłem tematu

Edytowane przez Doro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Doro i Doskonały opisali mi sytuacje zdecydowałem się żeby skrócić bana do tygodnia.

Rozumiem że był to przypadek i od razu przeprosiłeś ale jakieś konsekwencje musisz ponieść.

@SnuFFy Możesz zamknąć.

  • Like 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności