Skocz do zawartości

Serwer Minecraft


SnuFFy

Grałbyś na classicowym serwerze MC?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Grałbyś na classicowym serwerze MC?

    • Tak
      24
    • Nie
      5
  2. 2. Jeżeli grałbyś, to co bardziej skłoniło by cię do częstym graniu na serwerze, a nie pograniu dwa dni i zaprzestania?

    • Właśnie ten oldschoolowy tryb serwera z działkami
      11
    • Skyblock
      7
    • Inne (Po zaznaczeniu tej opcji proszę o podanie przykładu co byście chcieli w komentarzu)
      11
  3. 3. Posiadasz minecraft Premium? (Oryginalną wersję gry)?

    • Tak
      6
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Z góry zaznaczę, że pomysłodawcą tego i osobą, która otworzyła rozmowę z Właścicielem jest @patrik.

To on właśnie zaproponował stworzenie serwera w MC, takiego oldschoolowego na classicu. Chodzi mu tu raczej głównie o taki serwer jakie się kiedyś spotykało, czyli survival, system działek, jakiegoś zarabiania i sklepów, skyblock, strefy PVP, Parkoury itp. itd.

U góry zamieszczam ankietę, zainteresowanych proszę o zagłosowanie. W komentarzach piszcie jak wy byście widzieli taki serwer i automatycznie możecie dać jakieś propozycje.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To propozycja to nie bede edytowac, od tego jest tu dyskusja. 

3 godziny temu, PortiZ napisał:

MC-CLASSIC FACTIONS

Z doswiadczenia wiem, ze factions trzeba wykupic na 1.14.2 czy tam 3 + Jest niezoptymalizowane + Watpie, zeby ludzie grali na tym bez jakiegos np. streamera do pogriefowania.

2 godziny temu, lukasz2623 napisał:

2) Inne -> system działek ale zależy jakie działki :D

Tu chodzi o to, ze masz normalnie survival poza miastem, a w miescie masz sklepy, w ktorych mozesz sprzedawac przedmioty badz je kupowac. Jak uzbiera sie pieniadze to wtedy za pomoca komendy mozna wykupic sobie dzialke i ciebie teleportuje w miejsce randomowej dzialeczki. Wszystkie dzialki sa obok siebie, maja taka sama wielkosc i tylko wylacznie ta osoba, ktora kupila dzialke, moze na niej budowac badz ja niszczyc.

drvjGm9.jpg

@Sakku Wybor jest wystarczajacy. Nikt ci nie kaze w tym momencie glosowac, rownie dobrze mogles zaglosowac pozniej, kiedy bylbys juz zdecydowany. Propozycji bez glosowania tez nikt ci nie zabrania.

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na serwerze z działkami i jak na początku serwera było wiele osób to po tygodniu zaczyna sie to robic monotonne. 

Ja jestem za zwyklym otwartym survival (moze tez jakas granica mapy zeby ludzie nie mieszkali za daleko od siebie), chętnie pograłbym też na jakimś pvp z gildiami tak bez spiny dla czystej rozrywki i bez tryhardowania

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre gildie z różnymi rodzaju warpami dla urozmajcenia rozgrywki to chyba najlepsza propozycja rozgrywki. Sklepy w postaci vilagerów na spawnie gdzie można by kupić wszystko oraz wszystko sprzedać i może jako płatne magazyny za sms lub dużą ilość waluty zdobytej ze sprzedaży itemów. I tak od siebie dodam bo kiedyś widziałem fajny plugin na rzucane tnt łączyło się je ze szmaragdem i można było je rzucić na około 5 kratek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby lekko odświeżyć temat dodałem kolejne ważne dla nas pytanie, proszę o zagłosowanie.

@yung sklejke twoj, bo sa oddane glosy

Edytowane przez SnuFFy
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SnuFFy Z tego co zauważyłem to, gdy uprzednio oddało się głos na dwa pierwsze pytania nie da się zrobić tego w trzecim, ponieważ są już widoczne wyniki a głosowanie jakby ''rozstrzygnięte'' - większość osób nie będzie mogła zagłosować.

No chyba, że to problem po mojej stronie

@SnuFFy a nie są to przypadkiem głosy osób, które dopiero po dodaniu 3 pytania zagłosowały? 

Edytowane przez yung sklejke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja wiem że mnie trochę nie było, ale jestem za a nawet i chętny do pomocy przy budowaniu serwera. 

Nawet nie ważne dla mnie jaki to będzie serwer czy survival czy działki czy skyblock i oferuje się co do budowania budowania i do adminowania i do budowania w dużej ilości na swojej działce ;) czy tam co tam będzie.

Ogarnąłem Jave na tyle by móc się skupić na innych rzeczach. I VIPa macie już jednego odrazu

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności