Skocz do zawartości

Malamapa


Gość ALCMDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka przychodzę z taką sprawą aby zmienić hud po wywołaniu "malamapa" aby liczba 1,2,3 była zamieniona.
1. cs_wiocha_go_big
2. de_dust2_long
3. cs_sauna_go
4.de_rats_1337
5.de_lake
6.de_rialto


a resztę wywalić.
Wielu graczy nawet nie wie, że jest opcja "8. DALEJ".
ehhhhhhhhh.png.37ebc720d8c7982c0649853b20db59c3.png
niby bzdura niby nie, ale taka propozycję daje ze względu na wieczne granie wiochy aż do *blech*.
No i apeluje do sprawdzenia TEMATU odnośnie wprowadzenia/usunięcia nowych/starych map na serwerze.
kliknij w "TEMATU"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rilu blokada guzików 1,2,3 na vote zostało dodane niedawno, ponieważ wiele osób, gdy rozpoczynało się vote np bawiło się bronią i wybierali losową mapę, a później płacz, że prawie zawsze wygrywała głosowanie mapa pod 1, i tak jest komenda /revote, ale nie każdy o tym myśli lub gra i nie ma czasu na wpisanie. Osobiście mi się wydaje, że patrząc na to że vote na małą mapę sami wywołujemy(gracze komendą) to się jej bardziej spodziewamy i jeśli jest możliwość pozostawienia zwykłego vote z blokadą 1,2,3 a przy komendzie małamapa nie blokować tych guzików, to można śmiało tak zrobić, ale jeśli tego się nie da rozdzielić to jestem za pozostawieniem, tak jak jest.

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DraY napisał:

@rilu blokada guzików 1,2,3 na vote zostało dodane niedawno, ponieważ wiele osób, gdy rozpoczynało się vote np bawiło się bronią i wybierali losową mapę, a później płacz, że prawie zawsze wygrywała głosowanie mapa pod 1, i tak jest komenda /revote, ale nie każdy o tym myśli lub gra i nie ma czasu na wpisanie. Osobiście mi się wydaje, że patrząc na to że vote na małą mapę sami wywołujemy(gracze komendą) to się jej bardziej spodziewamy i jeśli jest możliwość pozostawienia zwykłego vote z blokadą 1,2,3 a przy komendzie małamapa nie blokować tych guzików, to można śmiało tak zrobić, ale jeśli tego się nie da rozdzielić to jestem za pozostawieniem, tak jak jest.

elo

Ja wiem, tylko przy malej mapie gdzie jest kilka osób warto by było jednak to zastosować imo do dyskusji pozostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności