Skocz do zawartości

Przygotowania do nowej Edycji!


FreshMan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, w tym poście możecie  wypowiedzieć się na temat przyszłej jak i obecnej Edycji.

Z góry uprzedzam że bezsensowne wypowiedzi lub próby nabicia postów będę ukrywał.

Tutaj macie wzór:

Co mi się podobało w tej edycji?:

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

 

Z góry dziękuje za wszystkie przydatne odpowiedzi!

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?

Jak najbardziej mi się podobały zabawy było ich Malo ale eventy raczej nic więcej 

 

Co mi się nie podobało w tej edycji? 

Nie podoba mi się nastawienie pewnych administratorów w niektórzy bardzo się wręcz panosza nie podam niku ale sytuacja była taka że byłem w ct i prowadziłem i admin mi przeszkadzał cały czas coś gadał i mówiąc mu żeby się zamknął powiedział cytuje "mów do mnie innym tonem bo ciebie zbanuje" powinieneś freszu trochę przemówić niektórym starym administratorom bo im odpieprza myślę że to tyle co mi się nie podobało 

 

 

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?: chciałbym zobaczyć nowy regulamin w którym osoby bez mutacji a ogarniają miały większe prawa na serwerze rozumiem jakieś osoby które nadluzywaja jestem za żeby traktować krótko ale krew mnie zalewa jeżeli Musze ustąpić miejsca lub dać prowadzenie osobie tylko dlatego że ma mutacje jest to nie fer gdyby osoby bez mutacji miały większe prawa tylko jeszcze raz powtórzę tylke te które ogarnaja żeby nie było jakiś nie domówień 

Do wszystko od mnie kc was ❤️

Edytowane przez Ksawery
Jd
  • Haha 4
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?:

  • Wprowadzenie puli map i dodanie kilku nowych. Dobre posunięcie ze strony opiekuna urozmaica grę na serwerze.
  • Wprowadzenie czasowych banów na CT jak i uzupełnienie regulaminu związanego z czasem kar na tą drużyne. Pomaga to w dużym stopniu administracji jak i ogranicza ilość prób o ub na ct.
  • Usunięcie niektórych zabaw.

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

  • Pule map trwały zdecydowanie za długo co wprowadzało monotonie na serwerze. Zwiększyć częstotliwość zmiany danej puli i będzie ok(tydzień na jedną w zupełności wystarczy)
  • Gangi>Rasy. Gracze wybierali maksowanie gangu zamiast ras z powodu łatwiejszego ulepszenia na max i lepszych statystyk.

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

  • Na pewno to co napisałem wyżej o puli map.
  • Dodanie nowych map(jeszcze nie granych na serwerze)
  • Dodanie nowej zabawy w której CT też uczestniczy ale nie będzie to tzw. kara dla TT
  • Zwiększenie dropu bluntów. Nawet dla svip'a ciężko było zrobić tą rase na 10 lvl i powyżej ponieważ był marny drop bluntów.
W dniu 5.03.2020 o 19:19, Ksawery napisał:

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?: chciałbym zobaczyć nowy regulamin w którym osoby bez mutacji a ogarniają miały większe prawa na serwerze rozumiem jakieś osoby które nadluzywaja jestem za żeby traktować krótko ale krew mnie zalewa jeżeli Musze ustąpić miejsca lub dać prowadzenie osobie tylko dlatego że ma mutacje jest to nie fer gdyby osoby bez mutacji miały większe prawa tylko jeszcze raz powtórzę tylke te które ogarnaja żeby nie było jakiś nie domówień 

Od 2015 roku czyli od startu serwera były takie a nie inne zasady. Z tego co pamiętam to kiedyś takie osoby miały jeszcze gorzej. Myślę, że edytowanie regulaminu specjalnie dla osób, które nie mają mutacji, żeby zwiększyć ich "przywileje" jest bez sensu. Na serwerze bez problemu można się dostać do CT, nie wiem czemu rzadko sie zgłasza to, że kogoś gra w CT się nie podoba i zamiast tej osoby prosić o przeniesienie.

@MikY! Myślałem nad dodaniem ras dla CT i rozmawiałem o tym z właścicielem. Zrobienie czegoś takiego wymagałoby bardzo dużo pracy, przepisania na nowo całego systemu ras i wiele różnych rzeczy. Myślę ,że jest to mało prawdopodobne żeby takie coś wprowadzić. Były kiedyś zestawy dla CT, ale przez nieużywanie tej opcji została ona usunięta. 

@-_- Oczywiście, że nie ma problemu z osobami bez mutacji, tylko tak jak podałeś pod warunkiem, że takie osoby zachowują sie normalnie w stosunku do innych osób, starszych jak i młodszych. Tylko, że jak wchodzi dzieciak i on do mnie pisze jak kumpel z podwórka używając co drugie słowo kurwa i jeszcze mając problem do mnie, że mi się to niepodoba to takie osoby na serwerze są po prostu szybko uciszane. Ja już nawet nie podejmuje jakiejkolwiek dyskusji, jeżeli jest któraś sytuacja z rzędu ze strony tej osoby. Podsumowując, jeśli masz szacunek do innych i grasz w spokoju-graj sobie nie ma problemu, jeżeli wchodzisz jak do chlewa i oczekujesz nie wiadomo czego od innych-nie myśl, że będziesz traktowany tak samo jak ci pierwsi.

Edytowane przez Gemciu
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?:

rotacja puli map jednak: punkt 3 na dole

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

1. Wybor rasy ograniczyl sie do mordercy.

2. Za duzo buntow/ Zbyt latwo sie zbuntowac.

3. byly mapy faworyzowane na ktorych latwo sie buntowac. jezeli juz jest ta rotacja to trodniejsze mapy powinny byc usuwane bo inaczej beda same bunty

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

trzeba ogarnac ta, rotacje map moze dodac paare nowych i usunac te za trudne.

nerf rasy morderca i buff innych ras.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?: 

1. Rotacja map

2. Boost dla CT jeśli przegrają 3 rundy z rzędu

 

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

1. Rotacja map trwa zbyt długo.

2. Boost dla CT jest lipnie według mnie naliczany, zamiast 3 przegranych rund pod rząd powinno być, że jeżeli TT zbuntuje się X razy to CT dostaje te 50hp + przydałoby się coś jeszcze do tego dodać, jakąś specjalną broń, nieskończone ammo czy coś takiego bo dodatkowe 50hp nie będzie przeszkodą dla TT, którzy cały czas się buntują, już nawet nie mówię o sytuacji gdzie TT może bardzo łatwo zresetować licznik przegranych rund.

3. Zbyt mało zabaw jest do wyboru i niestety widzę, że zostały tylko jakieś takie stare zabawy, które są wszędzie, nie mówię już nawet o tym, że na serwerze dominuje tylko HS/WG w przypadku TT i Chowany w przypadku CT.

4. Możliwość posiadania postaci, która ma 130hp+

5. Brak możliwości wpisania /guns po określonym czasie

6. Serwer nadal nadaje na 64 tick

 

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

1. Rotacja map, żeby zmieniała się co 1 tydzień.

2. Poprawić naliczanie boosta dla CT, żeby naliczało od X buntów TT a nie ilości przegranych rund (załóżmy że CT dostaje boosta kiedy TT zbuntuje się 5 razy, to w 1 rundzie zabito 2 CT czyli 2 bunty są naliczone do licznika 2/5, w 2 rundzie umarło 3 CT czyli licznik wynosi 5/5 to w next rundzie CT dostaje boosta | jeśli w 1 rundzie zabito 2 CT to licznik wynosi 2/5, jeśli w drugiej rundzie zginie 1 CT ale runda zostanie poprowadzona do końca [czyli do życzenia] to wtedy licznik się resetuje i zamiast 3/5 będzie wynosił 0/5 | jeśli w 1 rundzie zginie np. 5 CT to licznik będzie wynosił 5/5 ale jeśli dojdzie do życzenia to wtedy licznik się resetuje do 0/5 czyli w next rundzie CT nie dostaje boosta) + coś jeszcze dać CT a nie tylko te 50hp

3. Dodać więcej zabaw + przydałoby się więcej zabaw typu CT vs TT

4. Zmniejszyć boosty HP: SVIP z 15hp do 10-5hp, VIP z 10hp do 5-0hp, gangi z 20 do 10hp, niestety nie wiem jakie przeliczniki ma rasa

5. Dania możliwości CT wpisania /guns w dowolnym momencie

6. Upragde serwera do 128 tick

 
Edytowane przez R0dr1g3z
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?:

  • pula map(lecz mogłyby one trwać krócej)

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

  • zbyt długie trwanie puli map
  • mało zabaw dla ct
  • mały drop blunta
  • ciężkie lvlowanie rasy

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

  • dodanie większej ilości map
  • częstsza zmiana puli map
  • dodanie ras dla ct, polegałoby to na tym że na starcie wybieramy rasę dla tt(te które są obecnie) oraz rasę dla ct która miałaby jakieś bonusy do gry w ct np. strzelec-większy dmg.(rasa ct lvlowałaby się jednocześnie z tą tt), myślę że to zażegnałoby ogrom buntów i urozmaiciłoby trochę grę w ct
  • zwiększenie szansy na drop blunta
  • zmniejszenie ceny upgrade rasy
  • @Gemciu no okej okej ale zamiast tego można by było dodać coś w stylu "system antybunt" poległby on na tym że czy więcej buntów tym więcej udogodniej ma ct np. 2bunty +hp, 5 buntów +hp i +dmg i tak dalej.
Edytowane przez MikY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?:

 

  Pula map, raz był summer po summerze i strasznie zniechęciło mnie to do grania

 

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

 

  Długość edycji

  Eventy

  Drop bluntów dla rasy Boss Mafii

 

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

 

  Więcej ciekawszych i sensowniejszych eventów

  Krótsze edycje o jakiś tydzien bądź dwa 

  Zwiększenie dropu bluntów dla Bossa Mafii bo nie odczułem żeby była większa szansa na blunta

Edytowane przez kRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?:

Jest to moja pierwsza edycja i napewno nie ostatnia, dlatego wydaje mi sie ze napewno podobały mi się te zmiany pul map (nie wiem czy w poprzednich edycjach tak często były zmiany), oraz super administracja która szybko reagowała na każdą potrzebę graczy jak i każde przewinienia graczy.

Co mi się nie podobało w tej edycji?: Nie podobało mi się:

-----

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

Chciałbym zobaczyć w nowej edycji wiecej fajnych eventow oraz troszke wieksza szanse na drop bluntu. 

Edytowane przez tamblr
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 5.03.2020 o 19:55, Gemciu napisał:

Od 2015 roku czyli od startu serwera były takie a nie inne zasady. Z tego co pamiętam to kiedyś takie osoby miały jeszcze gorzej. Myślę, że edytowanie regulaminu specjalnie dla osób, które nie mają mutacji, żeby zwiększyć ich "przywileje" jest bez sensu. Na serwerze bez problemu można się dostać do CT, nie wiem czemu rzadko sie zgłasza to, że kogoś gra w CT się nie podoba i zamiast tej osoby prosić o przeniesienie.

Zależy jaki ma głos ta osoba. Jeżeli ja mam grać na serwerze i słuchać chłopca, który piszczy, to jednak odechciewa mi się dalszej gry.

Tak to nie widzę problemu by ktoś bez mutacji mógł się odzywać lub prowadzić jeśli daje sobie radę, bo sam zaczynałem od JB i mogłem mówić, mimo braku pełnej mutacji. Zauważyłem, że w dzisiejszych czasach problemem jest podejście ludzi do siebie. Małolaty pyskują starszym, bo chroni ich bariera internetu i czują się bezkarni, a starsi wyśmiewają młodszych, pogłębiając całą akcję. Wystarczy obejrzeć sobie na żywo grę z poziomu GoTV by zauważyć, że nawet aktywność admina/strażnika nie zmienia tego podejścia.

Jeżeli chcecie zmian, to zacznijcie od siebie, bo banowanie za brak mutacji, to wina skrzeczących dzieciaków, które drą buzię i przeklinają jak szewc, dodatkowo obrażając ludzi po drodze. Starsi nie lepsi - lepiej się pośmiać z dzieciaka i pocisnąć sobie bekę, bo przecież małolat i gówno ma do powiedzenia.

 

Z bluntami się zgodzę i mam nadzieję, że zaskoczę Was w nowym sezonie

  • Like 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co mi się podobało w tej edycji ?: Dużo zabaw dla TT

Co mi się nie podobało w tej edycji ?: Nowe pula map -  Na nie których mapach są błędy takie jak: wypadanie za mapę( np jb_rumble), drzwi które zabijają ( np jb_nm_kistroll_b1b) oraz bugi na mapie  ( np jb_shapeshifter)

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?: Nową / inną pule map 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?: Fajne zabawy, pula map

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

1. Nie podobało mi się, że niektóre osoby były w ct tylko po to żeby w nim być nie prowadząc ani razu a jak prowadzili to była zabawa.

2. W ct powinny być osoby które słychać wyraźnie i mają dobry mikrofon, nie ktoś kogo mikrofon buczy i trzeszczy

3. Mało zrównoważone rasy

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?: 

1. Większa szansa na blunta 

2. Niech admini potępiają wyzywanie bo czasami jest faworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało w tej edycji?: 

-zdecydowanie podobałą mi się atmosfera na serwerze oraz to że w większości nowi gracze dostawali pomoc w ogarnięciu waluty na serwerze (do czego służy i jak ją pozyskać) czy to jak działa +/- zabwa (wg czy dzieci wojny itp)
-eventy oraz pomniejsze bonusy (coś jak mini eventy)

Co mi się nie podobało w tej edycji?:

-dużo samowolki administracji wobec graczy bez mutacji czy przewinień mniejszych lub większych od innych graczy na serwerze tj. 1 gracz w CT bez mutacji dostał tylko upomnienie a 2 mógł od razu wylecieć bądź zdobyć bana bez wcześniejszego upomnienia

-zdecydowanie ilośc guardów w jednym czasie np. w jednym momencie jest kilku strażników i administrator a za chwilę już ich nie ma i jest pusto (w administracji na serwerze) przez co szybko gracze poczuli się bez karni i robili "dym" na serwerze 

Co chciałbym zmienić/zobaczyć w nowej edycji?:

-chciałbym zobaczyć kilka nowych zabaw np 1 z nich mogłoby być coś na styl wojny na zeusy czy zwiększona ilość HP do 200 i bitwa na negevy

-rasy drużyny CT żeby np w trakcie buntu lub gdy jest duszek mogła istnieć rasa która ma określony % szansy na ochrone przed zabiciem 1/1 z ksoy w plecy (coś na zasadzie ciężkiego pancerzu)

- większa szansa na zdobycie blunta bo teraz zamiast expienia rasy bardziej ludzie woleli gangi a rasa odchodziła bardziej w zapomnienie bo szansa na znalezienie blunta była bliskiej w wygraniu w totka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 godzin temu, young_mazi napisał:

dużo samowolki administracji wobec graczy bez mutacji czy przewinień mniejszych lub większych od innych graczy na serwerze tj. 1 gracz w CT bez mutacji dostał tylko upomnienie a 2 mógł od razu wylecieć bądź zdobyć bana bez wcześniejszego upomnienia

Jeżeli takie zachowania mają miejsce, to zgłasza się skargę + pragnę zaznaczyć, że nie zawsze jedno jest równe drugiemu. To tak jakby powiedzieć, że jeden dostłą za kulturę na 2 tygodnie, a drugi na godzinę, a powinni dostać tyle samo

18 godzin temu, young_mazi napisał:

-rasy drużyny CT żeby np w trakcie buntu lub gdy jest duszek mogła istnieć rasa która ma określony % szansy na ochrone przed zabiciem 1/1 z ksoy w plecy (coś na zasadzie ciężkiego pancerzu)

Nie będzie nigdy ras dla CT, bo to nie ma większego sensu. Zamienia się to już bardziej w rozgrywkę typu COD. Są 4 rasy i na ten moment taka ilość pozostanie

 

18 godzin temu, young_mazi napisał:

-zdecydowanie ilośc guardów w jednym czasie np. w jednym momencie jest kilku strażników i administrator a za chwilę już ich nie ma i jest pusto (w administracji na serwerze) przez co szybko gracze poczuli się bez karni i robili "dym" na serwerze 

To nie jest wina tego, że raz są w dużej grupie, a raz ich nie ma. Tutaj powinieneś powiedzieć, że są sytuacje, w których nie ma kto pilnować, bo to że są w danej chwili, to bardziej kwestia tego kiedy grają + jak wspomniałem, te osoby, które czują się bezkarnie zobaczą, że tak nie jest. Na ten moment gracze banowani są na dłużej w sytuacji gdy nie ma admina na serwerze, dodatkowo wielu graczy na start nowego sezonu otrzyma bana za zachowanie prezentowane podczas tego sezonu.

  • Dziękuję 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności