Jump to content
Sign in to follow this  
hulaj dusza piekła nie ma

Problem z Ts3

Recommended Posts

Pliki te są częścią pakietu Visual, możesz je zainstalować z całym pakietem lub oddzielnie, bezproblemowo znajdziesz je wpisując w google pojedyncze nazwy. image.png.55fa9a543be7d5583e6309f4b70cac46.png

@hulaj dusza piekła nie ma, to zainstaluj te pliki pojedynczo, może gdzieś się zgubiły po drodze, znajdziesz stronę która ci w tym pomoże wklepując, hasło "dll files" w google

Spróbuj odpalić aplikację jako administrator.
Ilu bitowy masz system? 

na 90%, są to uszkodzone pakiety zainstaluj na nowo
wklep "The latest supported Visual C++ downloads" w google

@Milosh następnym razem edytuj post

• Love 1

11 godzin temu, Milosh napisał:

Pliki te są częścią pakietu Visual, możesz je zainstalować z całym pakietem lub oddzielnie, bezproblemowo znajdziesz je wpisując w google pojedyncze nazwy. image.png.55fa9a543be7d5583e6309f4b70cac46.png

image.png.e4775b12a6bf72a91b899fa92fe38dd3.png

Myślisz że jakichś brakuje? :D 

image.png.43901dd36dfdcab9f0d9014c5f4bf2d3.png

Dobra jednak to nie problem z samym ts, kilka błędów zniknęło ale tak jest w kilku apkach...
Zrobiłem jakis poradnik z neta z tym błędem ale nic nie dał, wszystkie VC mam zaktualizowane... DirectX również najnowszej wersji 

10 godzin temu, Milosh napisał:

Spróbuj odpalić aplikację jako administrator.
Ilu bitowy masz system? 

64 bitowy..

Próbowałem

Dobra trzeba było osobno usunąć wszystkie pliki od visual C++ i dodać je na nowo - podziałało.

dzieki @Milosh

@hulaj dusza piekła nie ma następnym razem edytuj post

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines