Skocz do zawartości

Rozpędzanie się na respie | DR CS:GO


skljk

Rozpędzanie się na respie  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do ilu speeda powinniśmy móc rozpędzać się na spawnie?

    • 350 speed'a
      11
    • 500 speed'a
      3
    • 650 speed'a
      2
    • 800 speed'a
      6
    • 950 speed'a
      3
    • brak limutu
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak pewnie wiecie aktualnie nie ma jeszcze ustawionego limitu speeda na spawnie, pytałem trochę graczy, ale jest zbyt wielka różnica zdań, abym mógł podjąć decyzję samemu, więc o pomoc zgłaszam się do was i proszę o zagłosowanie w powyższej ankiecie :D

Edytowane przez Sklejekxgod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowanie speeda do 350 to jest głupota, większość mapek ma pułapkę dosłownie przed spawnem i teraz taki gracz, który nie wybierze free runa, ma gwarantowane kille.

Nie moge zmienic glosu, zaglosowalem na 800 speeda,a jak widze no limit to glosuje na no limit.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta blokada w ogóle. To nie jest jakiś speedrun, żeby nie wiadomo jak ze sobą się nie ścigać. Poza tym skoro ma być expmod to ta blokada ma jeszcze mniej sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do ankiety opcję brak limitu, myślałem, że nikt nie jest za takim rozwiązaniem, ponieważ na serwerze słyszałem tylko ciągłe narzekania na to, że gracz za długo się rozpędza, że za szybko przechodzi się mapy itd. itp.

 @Mahesvara2no na razie wygrywa 350 speeda :P 

Edytowane przez Sklejekxgod
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • skljk przypiął/eła ten temat

Na miejscu administracji popatrzył bym na reszte głosów odnosnie limitu, nie tylko na jedną najbardziej wybieraną, jeżeli to zsumujemy wychodzi duża przewaga wprowadzenia blokady :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dodawanie jednej opcji przeciwko i wiele za limitem w jednej ankiecie jest słabe(najpierw głosowanie z 2 wyborami za limitem i przeciw, a później ewentualnie drugie z konkretnymi limitami, ale wybaczam sklejek), dodatkowo brak limitu został dodany w trakcie ankiety, a głosów cofać nie można.

@Mahesvara2Ja osobiście uważam, że limit powinien być, może te 350 które sam zaznaczyłem to przesadziłem, ale taki max 500 już powinien być git. Jeśli chodzi o skracanie to uważam, że tam gdzie się da i to nie są txt to jest git, ale na zasadzie rozpędzisz się na mapie i dasz radę to spoko, ale takie rozpędzanie się na respie jest bez sensu i po co w takim razie jest to dr i są jakieś pułapki, skoro ktoś się może bezstresowo rozpędzić na respie i przejść mapę na 2 skokach.

 

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką :)

 

Edytowane przez DraY
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, macie rację - myślę, że ponowne robienie ankiety mija się teraz z celem, więc na razie uznam, iż wygrała opcja z limitem.

Wczoraj gracz uświadomił mi, że wszystkie opcję poniżej 700 speed'a mijają się z celem dlatego, że i tak ludzie po wyjściu ze strefy używali by longjump'a.

Zbierając to wszystko w całość uznałem, że limitem speed'a na spawnie na ten sezon będzie 900.

Przepraszam za wszystkie zawirowania i niedociągnięcia, które wystąpiły w tym temacie.

//ZMIANA ZOSTANIE DODANA W TYM SAMYM CZASIE CO RESET WR DOKŁADNIE 20.08.2020 

Edytowane przez Sklejekxgod
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • skljk odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności