Skocz do zawartości

Co zastaniemy na serwerze#2


DonSalerii

Co ma się znajdować na serwerze  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. DMG z kosy

    • Tak
      13
    • Nie
      16
  2. 2. Brak dmg po upadku z wysokości czy spadochron

    • Brak dmg po upadku z wysokości
      23
    • Spadochron
      6
  3. 3. Instakill u vipa?

    • Tak
      10
    • Nie
      19
  4. 4. Doublejump u vipa?

    • Tak
      11
    • Nie
      18

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 28.08.2020 o 11:00

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak z poprzedniej ankiety wynika że:

Vip nie będzie posiadać żadnego hp

Ochrona na samym początku rundy potrwa 2 sekundy

Anty-rush nie będzie na serwerze.

Nóż zostanie jednak czy będzie dmg z niego? Dowiemy się w tej ankiecie ^^

Dodam małe sprostowanie. Instakill chciałbym by działał on dopiero po zadaniu 60% podstawowego hp czyli tam wiadomo 60+ (prosta matematyka hah) bądź obecnie posiadanego. Z doświadczenia wiem że zdarzają się skany po 2-10hp i sam bym się strasznie irytował gdybym padał skanem na hita. Nie chciałbym by vip był takim "must have" i aby każdy miał w miarę równe szanse zwykły gracz-vip. Opinie na ten temat chciałbym byście wyrazili w odpowiedziach.

 

 

Padło pare fajnych propozycji pare troszkę zbędnych jednak do każdej odniosę się tutaj.

Nie będzie żadnego granatu WH jest to troszkę przesadzone,

Vip śmiertelny dopiero po 3/4 killach gdy wcześniej nie otrzyma dmg. Hmm chyba nigdzie się z takim pomysłem nie spotkałem z racji takiej że nie bardzo rozumiem jak by to miało działać skoro otrzymać dmg możemy na samym początku rundy. Pomysł jako tako fajny aczkolwiek zrobi to tak naprawdę nieśmiertelnego gracza a przynajmniej tak jest w mojej opinii,

Padł pomysł celowników na ns. Takowy celownik możecie zrobić własnoręcznie za pomocą konsoli ^^ 

 

 

Ankieta tak jak poprzednia trwa do dnia jutrzejszego do godziny 13:00

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DonSalerii napisał:

Nóż zostanie jednak czy będzie dmg z niego? Dowiemy się w tej ankiecie ^^

moze miec demage ale zmieszony do 10 dmg np. 

Jeszcze jedno dla vipa sie przyda latarka bo na nie ktorych mapach jest ciemno i ciezko zauważyć przeciwnika wiec sie  jak dla mnie sie przyda

Edytowane przez DanKos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być taki instakill jak go opisujesz to jest to jedna z lepszych propozycji na ten moment, ponieważ nie widziałbym tego że gość może mnie zabić przez skana gdy mam full HP.

DubleJump dla vipa? moim zdaniem troche useless, lecz jakieś przywilej/dodatek musi mieć.

Upadek od wysokości miałby większy sens niż używanie cały czas spadochronu.

W dniu 27.08.2020 o 12:21, DanKos napisał:

moze miec demage ale zmieszony do 10 dmg np. 

Jak dla mnie NIE a czemu? nawet z tymi 10-20dmg będą osoby które będą się starać zabić przeciwnika z kosy. Irytujące byłoby zostawanie samemu na np 3-4 graczy, którzy próbują zabić cię z kosy 

A do Vipa dodac np unlimited ammo

@revelian tak jest OP, lecz nie wyobrażam sobie jak gracze skaczą jak małpy, ponieważ będzie to mega irytujące 

@revelian Instakill to Instakill, jednym się może podobać drugim niekoniecznie tak samo jak DubleJump. Jeżeli nie którym nie podoba się to a innym tamto, to można siąść poszukać lub pomyśleć nad czymś  ciekawym dla tego VIPa żeby gracze dostali jakieś ciekawe rzeczy wydając na niego pieniądze, lecz i tak każdemu nie dogodzisz, a jeżeli nic się nie znajdzie ciekawego to  można wprowadzić raz to a raz to dla testów i zobaczyć co graczom najlepiej będzie odpowiadało  

Vipowi można dodać:

  • zwiększone punkty za zabicie 
  • Zwiększona prędkość ruchu (ale nie dużo)
  • dostęp do !gloves !knife 
  • Tag [VIP] zarówno przy nicku na chat i w tabeli 
  • HE grenade
  • nieskończone ammo 

To są tylko przykładowe rzeczy.

 

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmg z kosy jak najbardziej tak można dodać opcje pojedynku gdy zostajesz 1v1, dmg od upadku można wyłączyć, double jump spoko opcja mi się osobiście podoba a co do instakilla to nie jest cod mod żeby dodawać takie opcje.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vastarill napisał:

Dmg z kosy jak najbardziej tak

 

48 minut temu, DanKos napisał:

moze miec demage ale zmieszony do 10 dmg np.

Ale na co wam jest potrzebny dmg z kosy na serwerze Only AWP? No nie wiem, ja bym się strasznie wkurwiał, jakbym został sam na 5 gości, a Ci by mnie dojeżdżali z kosy XD

To samo jest z tym instakillem. Każda mapa ma coś takiego, że nie zabijesz kogoś, bo strzelisz go przez ścianę. Jakbym miał dostać strzał przez ścianę za 61 i się wywalić, bo gość z rangą mnie trafił, to wolę się denerwować trafiając gościa skanem za 5hp.

Spadochrony na takim serwerze, by były tak jak na FFA. Totalnie bez sensu. Wyłączyć ten dmg po upadku i jest kox, po co odpalać spadochron, żeby zasłonić pół mapy i, żeby mnie od razu enemy widzieli. Gorzej jak mi jakiś inny typek zasłoni spadochronem łeb i przez to nie trafie gościa.

13 minut temu, ZyXeel napisał:

DubleJump dla vipa? moim zdaniem troche useless

+1, kolejne sytuacje, w których bym się wkurzał, jak ludzie by skakali na tym DoubleJump'ie jak małpy z JB.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vastarill napisał:

 dodać opcje pojedynku gdy zostajesz 1v1

Myślę, że pojedynki 1vs1 na noscopy (po zaakceptowaniu obu ostatnich żywych graczy) to podstawa. Dodatkowo fajne były by co kilka rund, rundę np. only noscp. , no gravity żeby trochę urozmaicić zabawę.

13 godzin temu, ZyXeel napisał:

DubleJump dla vipa? moim zdaniem troche useless

 

Uważam, że DubleJump jest OP na only AWP i nie raz ratuje życie VIP-owi na pewno lepsze to niż instakill i tylko czekać aż ludzie będą skanować co się da i denerwować ludzi.

 

  • Brak dmg od upadku uważam, że będzie dobry przynajmniej nikt głupio nie zginie.
  • Oczywiście brak dmg z kosy bo to w końcu only AWP a nie podbieganie na blisko i dziabanie z kosy.

 

@ZyXeel uważam osobiście, że to lepsze niż instakill, jak potrafi się strzelać to i tak się trafi. Oczywiście można VIPowi dać coś innego ale ciężko znaleźć coś przydatnego dla VIPa na Only AWP.

Edytowane przez revelian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności