Skocz do zawartości

UB


Lacrimosa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lacrimosa
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: BialyyByk
Reason: Cheaty
Length: permanent.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły

Serwer: ★ FFA [MIRAGE] 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws �
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Lacrimosa&advType=name

Jaki w tym sens, proszę o rozpisanie demka w takim razie ;) Na różnych turniejach mnie to nie spotkało :D  ale wchodząc na FFA norma :D 

Zrozumiałbym gdyby to wszedł gość co ledwo nowe konto HvH to jeszcze rozumiem :D ale czysta osoba z lepszym skille no cóż

Wycinek bez ssa gdyż sobie zamknąłem ale jest z konsoli 😜 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pobieram demko zaraz będzie rozpiska :)  BAN ZA "Cheaty" (Aimassist+wh)

Demko 1 http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1598797523-1598799186.zip

 

5:25 Headshot na graczu, o którym nie mogłeś wiedzieć.
6:00 szybka reakcja
9:20 dokładne wcelowanie się w oponenta na oknie i laderze (Ogółem cala runda)
17:00 cała pistoletówka
24:00 najlepiej oglądać 1/4x


 

Demko 2 http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1598799188-1598801024.zip

 

4:10 czekałeś wcelowany w CT aż oponent opuści pozycje, gdy to zrobił natychmiast wychyliłeś po fraga (Możemy uznać za Farta)
5:40 po eliminacji wroga od razu spojrzałeś przez ścianę na Pancio również go eliminując
11:10 idealny Flick 2 kolejne fragi podobna sytuacja.


Podczas tych 2 demek byłeś zgłaszany przez graczy wiele razy. 

Całe 2 demko siedziałem na spekcie i podziwiałem twoją cudowną grę pod koniec demka wraz z Pancio podjęliśmy decyzję, aby Zbanować „Lacrimosa”

Ostateczny werdykt wyda ci UBTeam.

 

 

@Lacrimosa Tak jak napisałem to ocenia UBTeam nie ty 

znałem osoby mające ekwipunek za 5k z cheatami ale to nie czas i miejsce aby o tym pisać 



 

Edytowane przez BialyyByk
Dodanie Rozpiski
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:25 normalny strzał ;) rzucenie smoke, później pikuje sprawdzając gdzie nawet widać że nie widzę w smoke Pancio, sam byłem zdziwiony ze znalazł lukę w smoke ;)

6:00 normalny wyczekiwanie na skrót nie widzę nic dziwnego w tym strzale ;)

9:20 nawet nie będę komentował, nawet widać że sprawdzam plecy gdyż nie patrzyłem na mapę a słyszałem plecy ;) Ja nie widzę nic dziwnego w tej rundzie 😜 

17:00 normalne wyczekiwanie na midzie normalny strzał, rotacja na B po spojrzeniu na mape po czym mamy 2 normalne fragi, jeśli według ciebie gracz z tak zwanymi "wspomagaczami" nie potrafi zrobić one tapa z uspa to troszkę dziwne, nawet legit aim by trafiał za każdym razem 😛 

24:00 zaczynamy więc tak na tobie normalny frag każdy bardziej lub mniej doświadczony widzi tą luke 😜 i ładny HS wpada do konta, przejście do konekta jeszcze widać jak sprawdzam rampę nawet 😜 słyszę zooma na midzie więc albo box albo krzesło normalny prefire na prawa stronę zwykle tam osoby stoją, czy to lvl 10faceit czy 5 ludzie zawsze się tam ustawia XD 

resumując nie widzę nic w tym dziwnego :P nie obraz się, w tle nawet miałem odpalonego faceit AC :D to tym bardziej świadczy że po co miałbym coś używać.

Drugiego demka nie chce mi sie rozpisywać bo nie mam na to dziś już za bardzo czasu 😜 ale dzięki że to zrobiłeś. Po za tym jaki sens jest odpalania mając ekwipunek swój na koncie? :D bez sensu 

 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozpisze demko jak ja to wszystko widzę, na ten moment mam nawałnice za oknem + o 4 rano wstaje do roboty 😕

@Sklejekxgod byłem wtedy na serwerze i wraz z Białym doszliśmy do wniosku żeby nadać mu bana, jest napisane jasno i wyraźnie

Edytowane przez Pancio.
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pancio. napisał:

Jutro rozpisze demko jak ja to wszystko widzę, na ten moment mam nawałnice za oknem + o 4 rano wstaje do roboty 😕

Przecież ban jest od BiałegoByka, więc nie rozumiem dlaczego ty miałbyś je rozpisywać XD. Ja sprawdze demko w nocy.

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 demko;

5;25 - XD? z jakiej paki nie mógł o nim wiedzieć - sprawdzał pozycje słysząc kilku graczy rushujących mu rampę.

6;00 - spoko, szybka, ale nic poza tym.

9;20 - normalne sprawdzanie pozycji - widać, że ogarnia miejscówki, ma dobry movement i potrafi strzelać.

17;00 - rozumiem dobra akcja, ale wciąż nie widzę tutaj żadnych wspomagaczy, po prostu dobre strzały

24;00 - nic dziwnego, normalnie akcje - kilka rund później słychać irytacje Pancia co, również mogło wpłynąć na zły werdykt co do cheatów gracza ;)

2 demko;

4;10 - jak sam napisałeś możemy to uznać za farta 

5;40 - ja tutaj bardziej widzę pójście za tzw. ciosem i szybkie wcelowanie się w następną pozycje gdzie udało się zobaczyć przeciwnika

11;10 - pierwszy frag = czysty refleks, w dwóch kolejnych nie widzę nic nadzwyczajnego 

Gracz czysty oraz odbanowany. @Pancio. nie musi nawet rozpisywać czasówek bo nie zmieni to sytuacji. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności