Skocz do zawartości

UB xwesafe COD 201


xwesafe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xwesafe [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*: niestety nie pokazuje mi w Konsoli nwm czmeu
Serwer: COD 201
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:571285848&advType=steamid&Submit

 

Witam, 

Dostałem bana za rzekome WH, bardzo dziwna sytuacja ponieważ gram kawałek na tym serwerze i to nie raz czy dwa przy adminach lub samych opiekunach gdzie wbilem 187 poziom bodajże. Wchodząc na mape office i po zagraniu dwoch rund, zrobienu moze jednego killa lub wcale już nie pamiętam otrzymuje perm bana. Możliwe że ktoś się pomylił lub źle mnie osądził. Chciałbym coś więcej się dowiedzieć. Strasznie dziwna sytuacja, nie po to wydaje pięniądze na klase premium czy vipa żeby używać jakiś wspomagaczy.

Edytowane przez xwesafe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy

Pierwsza mapa: 3.12.2020 | de_westcoast_go | 11:18  | http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_westcoast_go-1606990728-1606992346.zip

de_westcoast
4:25 - ??? To chyba jeden z nielicznych momentów, w którym sprawdza pozycję na mapie i akurat jest tam gościu za ścianą
5:53 - prefire
6:23 - tez prefire, ale tu mozna powiedziec, ze gonil goscia ( ale takich prefire'ow bedzie sporo)
6:58 - nie sprawdza kompletnie nic, leci na pałe za gościem( fakt później go słyszy), leci za nim tak mocno na wh, że nie widzi typa kilka sekund później przy koparce
7:40 - zatrzymał się w idealnym miejscu - demka są jakie są więc nie wiem czy już mógł tu słyszeć typa - pewnie tak.
8:00 - też leci na pałe na typa bez sprawdzania czegokolwiek
9:05 - to samo co wyżej
12:14 - biegnie nagle się cofa tak dziwnie ??? Dziwny ten movement - raz leci na pałe a raz dziwnie czeka ( i to wszystko wchodzi idealnie timingowo pod przeciwników )
12:18 - prefire ( kolejny.... )
12:48 - identyczna sytuacja co w sytuacji z czasu 6:23 - tak jak mówiłem, słyszał ale znów idealny prefire w gościa
13:20 - co to za cofka nagła xd ??? i dalsze idealne wychylanie 
13:45 - raczej nie słyszal, że gość kampi tam po prawej + szybki strzał, których będzie sporo
14:35 - szybki strzał ( gościu grał komandosem więc szybko biegał )
15:49 - szybki strzał ( celny )
16:05 - tu też niezły hit, cały czas idealnie wcelowany
17:28 - znowu nie sprawdza pozycji, DLACZEGO ??
17:38 - w idealnym momencie włączony scope ( według mnie nie mógł jeszcze słyszeć)
20:38 - wyjście przez smoke, wcelowany w jedynego tu gościa - oczywiście mógł to być fart
22:52 - szybki strzał ( celny ), według mnie przesunął celownik jak gościu się zbliżał
23:25 - tu nagle sprawdza pozycje jak właśnie stąd wyszedł dalej nagle ucieka - można powiedzieć, że przypadek
24:00 - szybki strzał ( niecelny ), następne już bezbłędne + idealne timingowo + 3 strzał szybki znowu
24:50 - celny szybki strzał
25:03 - co to jest za idealne wychylanie na gościa ? Wcześniej tak nie robił

Druga mapa: cs_italia | 2.12.2020 | 20:15  |   http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_1385366540_cs_italia-1606936537-1606938117.zip

cs_italia:
3:40 - polecam na to zwrócić uwagę. Będzie na tej mapie robił to często czyli wychylał na tę pozycję i patrzył czy ktoś jest czy nie. teraz czysto więc biegnie ( jak bedą ludzie za ścianami to już nie będzie tego pchał)
3:46 - wpakowanie się w gościa na pełnej - może to być normalne tutaj ale ogólnie też będzie tego sporo, czyli wyjebane w inne pozycje i na pałe na jakiegoś typa
4:47 - słyszał jakieś kroki - zatrzymał się ok - ale znów nie sprawdza pozycji, fakt, było słychać, że ktoś uciekał ale to nie wyklucza tego, że tu nikogo nie ma.
5:20 - to mi też jakoś nie pasuje. Może nie naturalnie wygląda przez modyfikacje COD, czyli, że tak szybko tu biega 
5:50 - i znów, nie sprawdza. Był tu gość jeden więc mógł być i drugi
6:40 - nic nie sprawdza znowu
7:25 - nic nie sprawdza, wiedział gdzie gościu
8:15 - znów dojazd na pałe na gościa
8:55 - prefire ( tak mógł słyszeć)
9:44 - wygląda na szybki strzał
11:30 - znów nie sprawdza pozycji
12:45 - znowu, dojazd na pełnej zabili mu tu gościa z temu, a on dojeżdża tego jednego 😕 Mogło tu być ich więcej
12:55 - nikt nie peakuje to wyjazd idealny timingowo
14:07 - prefire i to perfidny
14:12 - znów nie sprawdza pozycji
15:10 - jakieś to też nie naturalne - pół pozycji sprawdzone 
15:45 - prefire, znowu
18:03 - cofa mimo, że nikogo nie widział, no chyba, że przez ściane :)
18:21 - prefire
21:11 - szybkie strzały znowu 
24:45 - znowu nic nie sprawdza xd

 

Wiem, część tych prefire'ów można podciągnąć pod dźwiek, ale jak można tak celnie prefire robić. Oglądam te demka i czuć, że coś jest na nich nie tak. Masa szybkich strzałów, nie sprawdzanie żadnych pozycji. Kto tak gra. 

 

Kolejne dowody:

xwesafe.thumb.png.c09c62661ed9ccff8cdfe41d5ff9d7c2.png

 

jak widać dwa lata temu zbanowałem gracza o takim samym nicku. nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie dziwny zbieg okoliczności. otóż nasz obecny xwesafe oraz ten poprzedni mają wspólnego znajomego:

xwesafe2.thumb.png.becd5f69190af0bba74e9fe0d1fbb5cd.png

 

Nie udało mi się tej osoby znaleźć w liście graczy naszego serwera więc chyba nie poznał jej na naszym serwerze. 

 

 

Dodatkowo dochodzi fakt, że dawno nie miałem tylu zgłoszeń dotyczących jednego gracza:

 

 

PS: Kolejne demka czekają w kolejce, ale zmarnowałem na to już dziś 3 godziny.

 

PS2: Znalazłem kolejny dowód,  27.11 dostałeś bana na innej sieci i odmówili ci UB, co wtedy zrobiłeś ?? Przyszedłeś do nas.  @yuki mogę podesłać link jakbyś chciał

Edytowane przez RyKoS
  • Like 5
  • Uwielbiam 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności