Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Błędy na serwerze - zgłoszenia


offen

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten służy do zgłaszania każdego rodzaju błędów na serwerze.

 

Poprzedni temat było do zgłaszania bugów na mapach, które naprawiał patrik, ale już przestał świadczyć takie usługi.

Przy zgłaszaniu błędów mile widziany krótki jego opis oraz ewentualnie ss (w miarę możliwości).

Co do samych bugów na mapach - raczej nie da rady ich usunąć bo aktualnie chyba nie ma u nas nikogo, kto by umiał w takie rzeczy. Do rozwiązywania takich problemów zostaje nam @-_-, który może da radę coś wyczarować ;D.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie to tak, każdy domagał się nerfa ciężkiej, jednak bez przesady XD. Mając 400 hp i ciężką ginę na hita z kosy z prawego w bok ciała. Do tego prawy bije około 100 w przód na ciężkiej. Wychodzi na to, że zwykła kamizelka broni więcej niż ciężka xD.

  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład tak jak widać na SS;

Po zabiciu Ct nie powstaje Nowa runda.

działa to też w druga strone jak Ct zabije wszystkich

Dopiero po zabiciu wszystkich graczy runda sie restartuje

20210323194203_1.jpg

20210323194205_1.jpg

20210323194327_1.jpg

20210323194328_1.jpg

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co mi wiadomo, taki problem już nie ywstępuje

 

// cichy 4

// lot a siet 1

// Mahes 1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ogólnie to tak: Od jakiegoś czasu buguje się SVIP - Nie daje HP, na niektórych mapach/rundach. Nie działa instakill w plecy z prawego oraz czasem nie dodaje medishotów na niektóre rundy. Ten błąd nie występuje tylko u mnie, ale również u innych graczy.

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZyXeel odpiął/ęła ten temat
  • 3 tygodnie później...

Po wpisaniu !warden dodaję cię do kolejki natomiast po ponownym wpisaniu !warden usuwa cię z kolejki po czym znów dodaje
Po wybraniu kontrabandy z życzenia nie daję 

po zakupie freedaya nie daje fd nie wiem jak jest z fd z życzenia
spotkał mnie jeszcze jeden błąd że gdy jest się samemu w ct nie można przejść do tt pisze drużyna tt jest pełna dopiero jak przyszedł 2 ct mogłem wtedy przejść do tt
nie działa headshot day jak i nie ma muzyk na niektórych zabawach

Edytowane przez cichy [csc]
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie nie wiem czy jest to celowy zabieg ale to napiszę ponieważ na poprzednim sezonie było inaczej. Po otrzymaniu życzenia, z ostatniego żywego TT nie schodzi efekt narkotyków, nawet przy wybraniu pojedynku. Jest to uciążliwe i bardzo ciężko się z tym efektem pojedynkuje, mam nadzieję że zostanie to naprawione/zmienione (zależy czy jest to specjalnie).

Gdy w !menu wybierze się opcję "Opis ruletki" zamiast ukazania nam się jej opisu, serwer po prostu użyje nam !los. Zaś komenda "Ruletka" w !menu działa bez zarzutów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 minut temu, cichy [csc] napisał:

Po wpisaniu !warden dodaję cię do kolejki natomiast po ponownym wpisaniu !warden usuwa cię z kolejki po czym znów dodaje

Poprawione

Godzinę temu, cichy [csc] napisał:

spotkał mnie jeszcze jeden błąd że gdy jest się samemu w ct nie można przejść do tt pisze drużyna tt jest pełna dopiero jak przyszedł 2 ct mogłem wtedy przejść do tt

Nie zostało to jeszcze dodane, ale są już dwie komendy: !tt, !wiezien lub !team/!druzyna

1 godzinę temu, cichy [csc] napisał:

po zakupie freedaya nie daje fd nie wiem jak jest z fd z życzenia

Dostałem już dokładniejszą notkę od administracji, więc już wszystko wiem

27 minut temu, łot a siet napisał:

Mianowicie nie wiem czy jest to celowy zabieg ale to napiszę ponieważ na poprzednim sezonie było inaczej. Po otrzymaniu życzenia, z ostatniego żywego TT nie schodzi efekt narkotyków, nawet przy wybraniu pojedynku. Jest to uciążliwe i bardzo ciężko się z tym efektem pojedynkuje, mam nadzieję że zostanie to naprawione/zmienione (zależy czy jest to specjalnie).

Ta, poprawiłem to już jakiś czas temu. Wejdzie jak skończę cały update

27 minut temu, łot a siet napisał:

Gdy w !menu wybierze się opcję "Opis ruletki" zamiast ukazania nam się jej opisu, serwer po prostu użyje nam !los. Zaś komenda "Ruletka" w !menu działa bez zarzutów.

Poprawione

 

Dziękuję Wam bardzo za pomoc

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś pisał 
Obstawianie nie działa 
postawiłem na osobę która wygrała potem pojedynek i pisało że przegrałem 300respektu na next mapie już spojrzałem ile mam respektu przed obstawieniem i obstawiłem ten na którego obstawiałem przegrał, ale nie straciłem tych 300 respektu tylko dalej miałem tyle ile patrzałem przed obstawianiem 
czyli

  • Wiadomość po wygraniu jest błędna powinno być wygrałeś 300 respektu a jest przegrałeś 300 respektu
  • Możliwe nie sprawdzałem tego dokładnie że nie zabiera albo nie dodaje respektu po wygraniu/przegraniu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 minut temu, Mahesvara. napisał:

Nie wiem czy już ktoś pisał 
Obstawianie nie działa 
postawiłem na osobę która wygrała potem pojedynek i pisało że przegrałem 300respektu na next mapie już spojrzałem ile mam respektu przed obstawieniem i obstawiłem ten na którego obstawiałem przegrał, ale nie straciłem tych 300 respektu tylko dalej miałem tyle ile patrzałem przed obstawianiem 
czyli

  • Wiadomość po wygraniu jest błędna powinno być wygrałeś 300 respektu a jest przegrałeś 300 respektu
  • Możliwe nie sprawdzałem tego dokładnie że nie zabiera albo nie dodaje respektu po wygraniu/przegraniu

Tak, naprawilem to jakieś 30 minut temu, ale nie wgralem jeszcze update, bo od dwóch godzin kompletuje błedy xD

 

PS: Proszę zglaszać tutaj

zapomniałem o temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zabawie Bhop day przenikanie jest wyłączone, co powoduje, że dosłownie każdy się o siebie blokuje i nie ma opcji złapania prędkości 

@Ashen bobku mój drogi

Jest od tego temat i prosiłem w nim pisać. Masz go nad sobą, więc proszę tam kierować takie rzeczy + BHOP został już poprawiony i wejdzie w kolejnym update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności