Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie SantiSeriousini


.SKR.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SantiSeriousini
2. Imię: Wiktor
3. Wiek: 17    
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782534
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Wiktor. W marcu skończę 18 lat. Już od ponad miesiąca  jestem aktywny  na serwerze JailBreak . Jestem uparty, zresocjalizowamy i gotowy  przejąć obowiązki guarda . Tak jak mogliście się już dowiedzieć mieszkam aktualnie w Szkocji obok dużego miasta Glasgow. Z powodu mojej wyprowadzki zrezygnowałem z  Guarda  i w rezygnacji napisałem ze jak wszystko się ogarnie to będę mógł wrócić. No i o to jestem. Aktualnie mam wolne i kupę czasu na granie dopiero od marca zacznie się moja edukacja z czym idzie mniejsza aktywność choć i tak mam nadzieje ze nie będzie mała, czas pokaże. O sobie mogę powiedzieć jeszcze to ze podróż z Polski do Szkocji zmieniła mnie w 100 % na lepsze i staram się być lepszą wersją siebie, przestałem jarać zielsko (mój największy sukces roku 2020), zacząłem ćwiczyć kalistenikę i czytać książki żeby rozwijać swoje słownictwo które aktualnie nie jest zbyt bogate. Uważam się za osobę inteligentną choć dużo osób będzie w stanie zaprzeczyć bo na JB staram się nie być poważny ;O. Na początku mojego powrotu na serwer popełniłem dużo błędów między innymi lekka spinka z administracją  zrozumiałem swój błąd i starałem się unikać konfliktów z kimkolwiek , próbuje  mieć dobry kontakt z ludźmi i myślę ze poprawa mojego zachowania może być widoczna. A i najważniejsze uwielbiam kurczaka z ryżem w sosie  serowym z warzywami .
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem z kilku powodów.
-dla własnego spokoju ponieważ często gram i niekiedy nie ma admina/guarda a są osoby łamiące regulamin  
-jak już napisałem wyżej pomóc administracji przy rozwoju i opiece nad serwerem 
-Wprowadzać fajną atmosferkę 
-uczyć nowe osoby jak powinno się grać (nie mówię o strzelaniu bo za bardzo mi to nie idzie xD) 
9. Steam_ID: STEAM_0:1:122489260   
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ponad 2 h choć mogą być dni co będę miał godzinkę ale będę starał się unikać takich sytuacji 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): ciężko stwierdzić gram jak mam czas 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2k h 
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Edytowane przez c9nn
  • Like 12
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat przesiaduje na tej serwerowni. Potrafi prowadzić. Pomaga nowym jak i starym graczom. Od ostatniego czasu widać poprawę w zachowaniu. Bardzo często przesiaduje po stronie CT. Jest bardzo aktywnym graczem. Miło było by go widzieć jako guarda.

 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik z którym rozwijałem bardzo chętnie różne rozmowy podczas luźnego grania miły pomocny i jesteś aktywny na serwerze nawet po 9 godzin 

przeglądałem twoje logi z czatu przejrzałem około 15 stron nie zauważyłem jakiej kolwiek prowokacji z twojej strony dodatkowo jesteś starym graczem wiec nie widzę przeciwskazań abyś ponownie zaczął pomagać na serwerze  

jestem na tak 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

+jest miły

+pomaga nowym graczom

+ogarnia ct

Myślę że sprawdziłby sie w roli guarda

Edytowane przez Bellow
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+pomaga nowym graczom
+ogarnia ct
-czasem regulamin daje siwe znaki  wczoraj dałeś boxa gdy była osoba zbuntowana 

Ale myślę że można dać mu szanse

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem na twój temat złych opinii. Prowadzisz na luzie i jest to spoko. Twoja aktywność z lutego też jest all right, z regulaminem nie widziałem większych problemów a z innymi ludźmi na serwerze, dogadujesz się lepiej niż poprzednio.

Tobie życzę powodzenia, myślę, że przyda się pomoc w administracji. ;)

Jestem na Tak. 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz pomagać nowym graczom na tyle ile możesz, masz dobrą aktywność, byłeś w tej administracji i raczej nie zapomniałeś co powinieneś robić na danym stanowisku. Jedna rzecz to nie zapominaj o tym że inni też mogą mieć racje i nie jesteś wszechwiedzącym.

Jestem na tak.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mógłbym powiedzieć zostało wymienione powyżej przez kolegów, widać poprawę w twoim zachowaniu na serwerze oraz wszelkie starania 

Jestem na tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • offen zablokował(a) ten temat
  • Suiryu odblokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności