Jump to content

Toxic1

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  8d 23h 54m 34s

Toxic1 last won the day on November 29 2020

Toxic1 had the most liked content!

Community Reputation

56 Dobry

5 Followers

About Toxic1

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Toxic
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=418985048&token=0oNIfUwN

Recent Profile Visitors

1,147 profile views
 1. 1. Twój nick: ToxiZ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 2. Nick na forum: Toxic1Cyfra/Liczba: 66
 3. 1. Twój nick: ToxiZ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 4. 1. Nick:ToxiZ 2. Imię:Hubert 3. Wiek:18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK 6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/691328 7. Parę słów o sobie **:Siemka jestem Hubert mam 18 lat ,chodzę do 3 klasy liceum mundurowego na sienka w Płońsku. Jestem wysoki, szczupły, mam zadbane pióra i luzacką stylówę. Mówią o mnie - ten typ tak ma. Najbardziej rusza mnie sport, muza, mocne bryki, fajne miejscówki i to co daje adrenalinę. Nigdy nie ściemniam, jestem sobą. Żadna lipa tylko prawda. Być tam gdzie chce, robić to co lubię to mega sztos. Zasuwam tylko na maxa by ogarnąć życie i być happy. Rozkminiam, że nie ma na co czekać i zostać wapniakiem. 8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym dołączyć do administracji JB ponieważ w wolnym czasie gram na serwerze często w godzinach gdzie nie ma administracji, pomóc w rozwoju serwera oraz nowym graczom w odnalezieniu się na serwerze. 9. Steam_ID:STEAM_1:0:209492524 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Dziennie 3h czasami 4h 11.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 18-19, weekendy 9-10 a wieczorem to 18-20 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1.250godz. łącznie(870 na serwerze ) 13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):TAK 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):TAK ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 5. Toxic1

  [Q&A] #13 offen

  1. Gdybyś miała gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła? 2.Czy ktoś kiedyś widział gdzieś Twojego sobowtóra? 3.Jakie słowo dodałabyś do słownika i co by znaczyło? 4. Jeśli mogłabyś sobie zapewnić dożywotnie dostawy jakiegoś produktu, co by Ci dowożono? 5.Jaka była Twoja najgorsza randka w życiu? 6.Czy masz czyste sumienie? 7.Jaki przedmiot, Twoim zdaniem, za 20 lat stanie się bezużyteczny? 8.Gdybyś rządziła światem, kogo wybrałabyś na swojego doradcę? 9.Jaki film zawsze wyciąga Cię z dołka? 10.W świecie jakiego serialu chciałabyś żyć? 11. Jaka jest najlepiej Ci znana wymówka na spóźnienie? 12.Czy zgodziłbyś się skrócić swoje życie o 10 lat w zamian za stanie się ekstremalnie atrakcyjnym, bogatym bądź sławnym? 13.Jeśli osiągnąłeś ostatnio jakiś cel duży lub mały, czy świętowałeś i uczciłeś ten sukces?
 6. Nick na forum: Toxic1Cyfra/Liczba: 66
 7. Drogi Sozzaku jestem na NIE ponieważ osoba na tym stanowisku powinna potrafić zachować kulturę oraz szacunek do graczy.Przebywając na serwerze nie zauważyłem żebyś angażował się w rozwój serwera oraz pomoc innym,dajesz się często ponieść emocjom i zaczynasz prowokować a nawet czasem zaczynasz obrażać czego sam doświadczyłem. Mimo że osobiście Cię lubię, nie wydaje mi się żebyś był dobrą osobą na to stanowisko.
 8. Toxic1

  [Q&A] #2 Rafj

  1.Miłość vs przyjaźń? 2..Ile miałeś lat kiedy dowiedziałeś się że święty Mikołaj nie istnieje? 3.Imię pierwszej miłości? 4.Potrafisz ładnie rysować? 5.Jak tatuaż to gdzie? 6.Ulubiony smak gumy do żucia? 7.Wygrałaś w totolotka? 8.Czy kiedykolwiek ukradłeś znak drogowy? 9.Czy lubisz tańczyć w aucie? 10. Umiesz zwinąć język w rurkę? 11.Czy chcesz mieć dzieci? 12.Czy kiedykolwiek zjadłeś kredkę? 13.Kiedy ostatni raz zostałaś zatrzymana przez policje?
 9. Nerwus Sebastian posiada doświadczenie, długi staż na serwerze jest osobą rozplanowaną i odpowiedzialną, chętnie służy pomocą oraz zabiera głos gdy ktoś zachowuje się niezgodnie z regulaminem. Jestem na TAK.
 10. Nick na forum: Toxic1 Cyfra/Liczba: 26
 11. 1. Twój nick: ToxiZ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba) JB 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 12. Jestem za okresem próbnym. -aktywny -pomocny -doświadczenie posiada -ogarnia -kulturalny
 13. Jestem za okresem próbnym. -Widać że się starasz -Jesteś aktywny -Pomocny -Mutacja -Nadrobiłeś wszystkie braki
 14. Maksiu sprawowałeś się moim zdaniem idealnie byłeś oraz nadal jesteś bardzo pomocny nie było z tobą jakiś ogromnych problemów tylko te małe wykroczenia po rezygnacji ale można zauważyć wielką poprawę oraz starania z twojej strony. Jestem za okresem próbnym.
 15. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @PortiZ● Najlepszy gracz serwera: @Doro● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @offen● Najlepszy administrator:-● Najlepszy strażnik:-● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @aassingo● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @SnuFFy● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO :-● Największa gaduła na serwerze: @Makselele● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @IMTOXIC● Najlepszy buntownik na serwerze: @Doro● Najmniej buntujący się więzień: @PortiZ● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Huczin● Najlepszy gang serwera: JB Allstars● Największy lizus serwera: @cyprianeq● Największy zgrywus na serwerze: @Medve● Największy mądrala serwera: @ZbigniewStonoga
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines