Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Beta testy na serwerze!


offen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Na serwer w nocy wleci cały update i będzie można sprawdzić, jak się to spisuje. Oczywiście testy będą trwały do oficjalnego resetu w sobotę a za zgłoszenia poważniejszych błędów przewidywane są nagrody!

Także zapraszam na serwer testować nowe rzeczy!

Błędy proszę zgłaszać w tym temacie.

Edytowane przez offen
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Beta testy wynikają z tego, że JailBreak został przepisany na nowo i mimo tego, że wiele rzeczy jest podobnych, doszło do wielu zmian technicznych, a więc proszę Was o wyrozumiałość (podwójny reset) i mam nadzieję, że jak najwięcej osób pojawi się na samych testach by przy okazji sprawdzić też jak zachowa się sam serwer przy napływie graczy

W dniu 18.03.2021 o 22:30, offen napisał:

poważniejszych błędów przewidywane są nagrody!

Będę punktował zgłoszenia i na koniec pojawi się informacja o nagrodach

Pragnę zaznaczyć, że podczas testów liczy się każde zgłoszenie, ale po starcie już te mniejsze, nie powodujące błędów czy jakiś innych ciężkich rzeczy, nie będą tak samo nagradzane, dlatego proszę Was jeszcze raz o aktywność podczas bety

 

@:_.^*Ch3iTeR*^._:

Cytat

gdy tt  zabije tt to kile naliczaja sie na -

+2pkt

Cytat

po zabawie zeusday exobuty dalej zostaja na pojedynku

+1 pkt

Cytat

na zeusdayu mozna zabijac kosami

+1pkt

 

@FreshMan

Cytat

VIP vs VIP- dostałem wiadomosc ze jestem w druzynie niebieskich a byłem w czerwonej, inny tt miał odwrotna sytuacje, brak broni na zabawie.

Za dojkładniejsze rozpisanie błędu otrzymuje +1

Cytat

!guns sie nie zapisuje i CT musi na start kazdej rundy jeszcze raz wpisywać i wybierac.

+2 pkt

Cytat

Brak Taktyka po CT(granat taktyczny)

+0.5pkt

Cytat

Błąd z zabieraniem HP z ruletki/sklepu o 17 dalej jest( kupisz hp lub trafisz w ruletce, minute po rozpoczęciu zabiera ci je i wraca do bazowego)

+1pkt

Cytat

Nie nalicza buntów i zabić TT-TT.

Mowa tylko o zabiciach TT-TT +1pkt

Cytat

CT nie dostaje dodatkowego 100hp i 3k $$ z buntu, mimo ze wiadomosc na czacie jest.

+1pkt

Cytat

4x dostalem 1 osiągniecie,

Co prawda jeszcze nie naprawione, ale +3 pkt za to zgłoszenie

 

@Zireael Jaskółka

Cytat

7. dając zabawe np. vip vs vip nie można posiadać ani wziąć zadnej broni oraz kolorki się mieszaja. Co innego jest na czacie napisane

Ze względu na słabiej opisany błąd + 0.7pkt

Cytat

8. Na KD nie odnawia się amunicja

+2 pkt (tyczy się każdej zabawy)

Cytat

3. Na KD można posiadać medishoty.

+2 pkt (tyczy się każdej zabawy)

Cytat

4. W pojedynku na granaty nie odświeżaja sie granaty. Po wyzuceniu granata nic nie mamy.

+1 pkt (do sprawdzenia i wejdzie za około 30 minut)

Cytat

1. Zauważyłem ze nie działa !votekickct. Sama w sobie komenda działa jest wybór ct'ka ale samego głosowania nie ma

+2 pkt

Cytat

11. Zostały 2 osoby z zyjacych TT oraz 3 ct. Jedna z osób T miałem Fd a ja nic. Ct Mogło mi dać życzenie a FD nie zginął. Gdy ja zginąłem z życzenia Fd dalej żył.

+3 pkt

Cytat

9. Po stronie ct  kiedy kupimy ciężka kamizelke zabiera nam pieniądze i jest napisane na czacie ze ją posiadamy a tak naprawde jej nie ma.

Tutaj nie było po prostu 200 armora, ale reszta się zgadzała, stąd tylko +0.5pkt

Cytat

16. gdy sie jest w SPEC terrorysci słyszą co się mówi na spekcie

+2pkt za pierwsze zgłoszenie

 

@ZyXeel

Cytat

 

Jak wyłączam przenikalność pisze ● [JailBreak] ムᴢʏxᴇᴇʟム: Można przenikać przez siebie! 

a jak włączam to pisze ● [JailBreak] ムᴢʏxᴇᴇʟム: Nie można przenikać przez siebie!

 

+0.5pkt

 

@Generał Żygulson

Cytat

Terroryści mogą rzucać tactical granade

+1pkt

Cytat

Jak wejde na serwer podczas trwania zabawie i mówie to żywi mnie słysze (do życzenia jeśli ktoś wybierze pojedynek to już nie słychać) 

+0.5pkt bo nie zgłosiłeś jako pierwszy

 

@veqqqqqq

Cytat

nie wiem od czego to zalezy ale gdy daje sie zabawe to czasami respi sie bot gotv ktorego mozesz zabic jako ct (chyba tez tt)

+2 pkt

Cytat

gdy giniesz wychodzisz z serwera wchodzisz w tej samej rundzie i mowisz przez mikrofon slysza cie zywi gracze

+0.5pkt bo nie zgłosiłeś jako pierwszy

@c9nn

Cytat

S vip w ct nie ma niskończonej amunicji

+1 pkt

Cytat

Podczas fd którego dał prowadzący jednej osobie działa !Ruletka 

+1pkt

Cytat

Podczas pojedynków można zabić przed czasem po czym czas dalej leci i następna osoba nie dostaje broni i może być zabita po ukończeniu czasu czyli np ktoś z tt wybrał pojedynek na deagle wybrał osobę z którą chce walczyć pojedynek się włączył i podczas odliczania do pojedynku zabił ją to odrazu pojedynek przeskakuje na inną osobę beż żadnej informacji i ta inna osoba nie dostaje broni i można się strzelać 

+1pkt bo nie zgłosileś jako pierwszy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Brak dodatków dla VIP/SVIP

doublejump

medi dla tt

kev dla tt

2) jak na spect się wejdzie kogoś w 1 osobę to ta osoba się blokuje, nie może się ruszyć i widzi nick osoby ze specta (można ją normalnie bić i są dźwięki uderzania). Jak na freecame się lata na spect to widac nick tej osoby (po najechaniu celownikem)

3) Na BHDay jest kosa - do usunięcia, nie dostaje się na tej zabawie keva (SVIP)

4) Jak prowadzący zostanie przeniesiony do TT to w następnej rundzie dalej ma niebieski kolor

5) Na vip vs vip jak zginie VIP przed rozpoczeciem zabawy to nie ma infa o tym, ze zginal vip ->> duzyna bez vipa nie ma 50HP, gdy zostanie ostatnia osoba z druzyny to odpala sie timer i 10s na rozbiegniecie sie

Edytowane przez offen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa komenda !bunt 

Jak wyłączam przenikalność pisze ● [JailBreak] ムᴢʏxᴇᴇʟム: Można przenikać przez siebie! 

a jak włączam to pisze ● [JailBreak] ムᴢʏxᴇᴇʟム: Nie można przenikać przez siebie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
24 minuty temu, :_.^*Ch3iTeR*^._: napisał:

po zabawie bhopday autobhop dalej zostaje na pojedynku

To celowy zabieg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zauważyłem ze nie działa !votekickct. Sama w sobie komenda działa jest wybór ct'ka ale samego głosowania nie ma.

 

2. Na jednej z map nie działała komenda !open tak samo na zabawach nie otwierały sie cele tylko dopiero guzikiem na mapie.

 

3. Na KD można posiadać medishoty.

 

4. W pojedynku na granaty nie odświeżaja sie granaty. Po wyzuceniu granata nic nie mamy.

 

5. Każda komenda nawet !ulecz !menu itp jest wyświetlana na czacie. Myśle że jak bedzie sporo osob moze być niezły spam

 

6. Na snow war i tap day można się leczyć ponieważ mamy medishota i można mieć 51hp

 

7. dając zabawe np. vip vs vip nie można posiadać ani wziąć zadnej broni oraz kolorki się mieszaja. Co innego jest na czacie napisane

 

8. Na KD nie odnawia się amunicja

 

9. Po stronie ct  kiedy kupimy ciężka kamizelke zabiera nam pieniądze i jest napisane na czacie ze ją posiadamy a tak naprawde jej nie ma.

11. Zostały 2 osoby z zyjacych TT oraz 3 ct. Jedna z osób T miałem Fd a ja nic. Ct Mogło mi dać życzenie a FD nie zginął. Gdy ja zginąłem z życzenia Fd dalej żył.

13.Gdy się wybierze życzenie np. pojedynek na olbrzyma to można zabijać przed czasem a czasami po czasie nie da się zabić:

 

 

20210319114207_1.jpg

20210319114511_1.jpg

14. Po stronie Ct nie daje pieniędzy i hp za 3 raz bunt z rzędu 

15.Po stronie T gdy się chce kupić kamizelke z hełmem to nie dostajemy kamizelki

16. gdy sie jest w SPEC terrorysci słyszą co się mówi na spekcie

 

bug.jpg

Tatyka moga podnosić TT'cy

test.jpg

 

@-_-

Już tłumaczę:

13. Tak się buguje tylko na Olbrzymach

9. Już działa. Nie działało po stronie ct jak i po tt kamizelka ( grałem jako vip)

12. kolorki już działaja

7. vip rownież działa poprawnie

Jeśli chodzi o dodatkowe sprawy to

- Jeśli jacyś TT zginą to dalej osoby żyjace slyszą nieżyjacych TT

-mapa jail_chicken_island_b1 nie działaja komendy !open i !close

 

@-_-

Coś ewidentnie popsuło się z slotami w gangu.

 

 

20210320112123_1.jpg

20210320112131_1.jpg

20210320112133_1.jpg

Edytowane przez Zireael Jaskółka
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.30b798674335748fe03fba943271c4c1.png

4x dostalem 1 osiągniecie,

na zabawie tap day można sie leczyc medicshotem i wchodząc do medyka na mapie.(To samo jest na HS, wiec za pewne na każdej zabawie można sie leczyc)

Na zabawie bhop znowu są kosy, których podobno miało nie być.

Błąd z zabieraniem HP z ruletki/sklepu o 17 dalej jest( kupisz hp lub trafisz w ruletce, minute po rozpoczęciu zabiera ci je i wraca do bazowego)

VIP vs VIP- dostałem wiadomosc ze jestem w druzynie niebieskich a byłem w czerwonej, inny tt miał odwrotna sytuacje, brak broni na zabawie.

CT nie dostaje dodatkowego 100hp i 3k $$ z buntu, mimo ze wiadomosc na czacie jest.

Brak Taktyka po CT(granat taktyczny)

Nie nalicza buntów i zabić TT-TT.

!guns sie nie zapisuje i CT musi na start kazdej rundy jeszcze raz wpisywać i wybierac.

 

 

@-_- Ciężko mi powiedzieć coś więcej ale zrobiłem wtedy 2 kille w sumie wiec nie wiem jak mogło mi zaliczyć reszte osiągnięć, a te osiągnięcia mi wbiło już przy 1 killu, wiec tak jakby  z bomby mi dało 4lvl tego

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zabawach kończy się amunicja

S vip w ct nie ma niskończonej amunicji

Podczas pojedynków można zabić przed czasem po czym czas dalej leci i następna osoba nie dostaje broni i może być zabita po ukończeniu czasu czyli np ktoś z tt wybrał pojedynek na deagle wybrał osobę z którą chce walczyć pojedynek się włączył i podczas odliczania do pojedynku zabił ją to odrazu pojedynek przeskakuje na inną osobę beż żadnej informacji i ta inna osoba nie dostaje broni i można się strzelać 

Podczas fd którego dał prowadzący jednej osobie działa !Ruletka 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę Was o dokładniejsze rozpisywanie błędów

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

2. Na jednej z map nie działała komenda !open tak samo na zabawach nie otwierały sie cele tylko dopiero guzikiem na mapie.

Proszę podawać mapy, ponieważ to oznacza, że nie ma ona guzików

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

5. Każda komenda nawet !ulecz !menu itp jest wyświetlana na czacie. Myśle że jak bedzie sporo osob moze być niezły spam

Komendy z ! zostały ukryte

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

7. dając zabawe np. vip vs vip nie można posiadać ani wziąć zadnej broni oraz kolorki się mieszaja. Co innego jest na czacie napisane

Czego nie można wziąć? Chodzi Ci o bronie, które się dostaje? Wypadają?

I co to znaczy, że kolorki się mieszają. Jednemu się zgadzają, innemu nie? Czy może tyczy się to tylko zrespionych? A może chodzi Ci oto, że na czerwono są Ci opisani jako "Niebiescy", a na niebiesko Ci co są opisani "Czerwoni

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

. Po stronie ct  kiedy kupimy ciężka kamizelke zabiera nam pieniądze i jest napisane na czacie ze ją posiadamy a tak naprawde jej nie ma.

Nie masz, bo?

Nie redukuje DMG czy co?

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

0menu specta:

Tutaj akurat nie ma błędu. Zostawiłem puste menu, bo nie miałem planu jak ułożyć to menu

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

11. Zostały 2 osoby z zyjacych TT oraz 3 ct. Jedna z osób T miałem Fd a ja nic. Ct Mogło mi dać życzenie a FD nie zginął. Gdy ja zginąłem z życzenia Fd dalej żył.

@Suiryu @offen muszą potwierdzić czy ten błąd jest stały dla aktynwego FD/Ghost

5 godzin temu, Zireael Jaskółka napisał:

12. Na WG nie ma kolorków

Czyli tak, jest informacja o tym jaki masz kolor, ale go nie nadaje, tak?

 

 

@Zireael Jaskółka

Cytat

13.Gdy się wybierze życzenie np. pojedynek na olbrzyma to można zabijać przed czasem a czasami po czasie nie da się zabić:

Musisz rozwinąć czy tyczy się tylko tego czy ogólnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, FreshMan napisał:

image.png.30b798674335748fe03fba943271c4c1.png

4x dostalem 1 osiągniecie,

Nie dostaleś za 1 osiągnięcie

Cytat

L 03/19/2021 - 09:21:27: [jail_achievements.smx] > Gracz FreshMan [CSC] odebrał nagrodę 1 (kategoria Zabij współwięźnia) 1 progres
L 03/19/2021 - 09:21:27: [jail_achievements.smx] > Gracz FreshMan [CSC] odebrał nagrodę 1 (kategoria Zabij wrogów podczas Killday) 1 progres
L 03/19/2021 - 09:21:27: [jail_achievements.smx] > Gracz FreshMan [CSC] odebrał nagrodę 2 (kategoria Zabij wrogów podczas Killday) 3 progres
L 03/19/2021 - 09:21:27: [jail_achievements.smx] > Gracz FreshMan [CSC] odebrał nagrodę 3 (kategoria Zabij wrogów podczas Killday) 5 progres
L 03/19/2021 - 09:21:27: [jail_achievements.smx] > Gracz FreshMan [CSC] odebrał nagrodę 4 (kategoria Zabij wrogów podczas Killday) 10 progres

Tylko tak jakbyś wbił 10 fragów. Tylko ten błąd zdarza się tylko na KD

Po prostu respekt ustaliłem na stały na becie, a więc bez upgrade "per level", stąd zawsze 200 respektu

Może jesteś w stanie wskazac więcej informacji, bo ten błąd ma każda osoba tylko na tym osiągnięciu według logów 😕

 

#EDIT

Ze względu na to, że opiekuni nie są na razie dostępni, nie jestem w stanie dalej pracować nad poprawkami.

 

 

RZeczy których nie udało się odtworzyć

@Zireael Jaskółka

Cytat

12. Na WG nie ma kolorków

Kolorki są

Cytat

15.Po stronie T gdy się chce kupić kamizelke z hełmem to nie dostajemy kamizelki

Kupiłem i miałem

@c9nn

Cytat

Jak wybierzesz rasę Azjata możesz ją za darmo zmienić

Nie da się potwierdzić

Cytat

Na zabawie dzieci wojny po stronie ct HP nie ulega zmianie 

20 mnut temu grano i działa

 

@Generał Żygulson

Cytat

Jak obstawiasz pojedynek i dobrze obstawisz to odejmuje ci respekt zamiast dodac

Działa

 

@veqqqqqq

Cytat

nie wiem czy zawsze ale jak dobrze obstawisz pojedynek wygrasz 300 respektu to ci odejmuje a nie dodajem, a jak przegrasz to ci nie odejmuje (nie wiem czy tylko ja tak mialem)

działa

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terroryści mogą rzucać tactical granade

Jak wejde na serwer podczas trwania zabawie i mówie to żywi mnie słysze (do życzenia jeśli ktoś wybierze pojedynek to już nie słychać) 

Na zabawach można się leczyć w medyku i a na berku można odmrażać sojuszników z karabinu

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tt moze rzucic granat taktyczny

gdy giniesz wychodzisz z serwera wchodzisz w tej samej rundzie i mowisz przez mikrofon slysza cie zywi gracze

na bhop dayu poszedlem do gra stanalem obok broni do wyboru dla ct i nie moglem strzelac z pompy ani nie widzialem ammo

ciezka ledwo na noz dziala dostaje lewego za 20, z azjata 30

nie wiem od czego to zalezy ale gdy daje sie zabawe to czasami respi sie bot gotv ktorego mozesz zabic jako ct (chyba tez tt)

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zalicza na serwerze statystyk do topki

żywi gracze slysza martwych

 


@vhs napisz co dokładnie, bo jedyną statystyka gracza, której nie zaliczało było zabijanie swoich. Reszta działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałbym tylko powiedzieć, że

  • !bunt nie ma na serwerze
  • !wymiany nie ma na serwerze
  • !kontrabandy NIE BĘDZIE NA ERWERZE (niedługo info o tym)
  • flag nie ma, ale to logiczne, bo nie ma gangów z flagą

no i to chyba tyle

Dziękuję wam bardzo za tak dokładny research serwera

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
36 minut temu, SpiteM napisał:

. Za dużo opcji na "NIE" podczas opuszczania gangu

To celowe, bo były zgłoszenia, ze ludzie missclickowali

36 minut temu, SpiteM napisał:

2. Pokazuje pusty gang 1 osoba 0 ulepszeń mimo tego że godzine temu było chyba 1000respektu i nic nie ulepszane

Tak, już mi to zgłoszono na serwerze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że ile razy bym nie kupił kamizelki i tak mam jej tylko 100. Kupiłem ją z 4 razy a i tak pokazywało cały czas 100.

@-_- ok, jak coś po ct ciężka za 6k działa ale już kamizelka za 500$ nie, jest ten sam problem co w tt.

Zrzut ekranu (4).png

Edytowane przez Krzysiek.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 godzinę temu, Krzysiek. napisał:

Problem polega na tym, że ile razy bym nie kupił kamizelki i tak mam jej tylko 100. Kupiłem ją z 4 razy a i tak pokazywało cały czas 100.

Zrzut ekranu (4).png

Ten błąd byl zgłaszany i ja np otrzymywałem armor i nie tylko ja, wiec nie mam jak naprawić czegoś, czego nie jestem w stanie odtworzyć, a więc cos musi się jeszcze dziać skoro ja np dostaje normalnie, a sprawdzałem to 3 razy

26 minut temu, zyzo napisał:

gdy pisze cos przez  /  to widać ta komendę na chacie i moze być przez to spam na chcacie image.png.4a494051de0c4630bf073b0f37190856.png

Wiem, mowilem, że po resecie juz tak nie będzie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Można wymienić na VIP (wtedy 2x) -> wymiana możliwa tylko na VIP/SVIP

@szczuras 4 pkt = 8 dni SVIP

@FreshMan 9.5 pkt = 19 dni SVIP

@Zireael Jaskółka 13.2 pkt = 26.4 dni SVIP

@ZyXeel 0.5pkt + 1pkt za !bund = 3 dni SVIP

@Generał Żygulson 1.5 pkt = 3 dni SVIP

@veqqqqqq 2.5 pkt = 5 dni SVIP

@c9nn 3 pkt = 6 dni SVIP

 

Czas zgłoszeń do 26.03.2021r. 23:59


Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc w zgłaszaniu błędów -> Zapraszam na PW

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Informacja jest, ale w HINT i może czasem szybko zniknąć - pprawione

Osiągnięcie też i wejdzie w klejnym update. Proszę zgłaszać takie rzeczy do

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności