Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ale jak zrobisz spectowanie dla każdego to wtedy plugin jest nie potrzebny...

Ale wtedy każdy będzie widział inny Team i gra będzie bez sensu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy każdy będzie widział inny Team i gra będzie bez sensu.

Powiem szczerze, że pierwszy raz widzę na FFA spectowanie tylko swoich. To raczej na TP się przydaje. Nie mam pojęcia, czemu wg Ciebie "gra będzie bez sensu" ? Spectowanie po śmierci nic nie daje tym co grają, czyż nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podpowiadanie innym graczom? (teraz będzie to łatwiejsze) 

"Nie można podpowiadać" a skąd Ty wiesz że dana osoba się konsultuje z inną? Właśnie o takie akcje mi chodzi, ale jak chcecie to macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie utrudniacie grę. Jak będzie można spectować obie drużyny to będzie łatwiej podpowiadać... 
A to że admina przerzuca na spect to tylko tak widac, Od nowej rundy jest normalnie...
 

Edytowane przez -_-
Ten GIF MNIE DOBIJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem szczerze, że pierwszy raz widzę na FFA spectowanie tylko swoich. To raczej na TP się przydaje. Nie mam pojęcia, czemu wg Ciebie "gra będzie bez sensu" ? Spectowanie po śmierci nic nie daje tym co grają, czyż nie ? :)

 

Zmieniłbyś spectowanie na każdego(to w sumie FFA), tak jak to pisałeś kilka stron temu i plugin można by wyrzucić, bo jest denerwujący.

Edytowane przez -_-
Plugin wrocił na swoje miejsce ! Od teraz będzie wszystko działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest takie coś ale serwer będzie miał większe obciążenie i mogą występować lagi. Nie wiem jak to będzie wyglądało, na BF2 takie coś jest i zgłaszają gracze czasem lagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś ale serwer będzie miał większe obciążenie i mogą występować lagi. Nie wiem jak to będzie wyglądało, na BF2 takie coś jest i zgłaszają gracze czasem lagi

ciekawe kto. Chyba gracze z netami z intermarche albo z żabki.0 lagów przez to. Tylko czasem ok. na 5-6 mapek jest na 1 sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiesz.
Ten plugin przemienia kodeki ns na steam i na odwórt tak by były zrozumiałe dla innych. Czyli teraz serwer będzie "czytał" dwa kodeki i dodatkowo bedzie musiał zmieniać kod z danej wersji gry. Tak jak wspomniałem wcześniej, przy zapełnionym serwerze możę skończyć się to lagami i płaczem że serwer jest do dupy. Ten "dodateK" obciąża dość mocno serwer i dodanie go może skończyć się lagami, nie ważne czy masz neta z "biedry" czy z "NASA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żeby poprawić plugin od wskazywania ile Hp sie zabrało kolesiom z przeciwnej drużyny, a chodzi mi o pokazywanie ilość zabierania HP jak się skanuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już o tym mowa wcześniej, -_- tego nie doda, ponieważ tak łatwiej rozpoznać czita, który wie gdzie skanuje a dmg nie widać i wie że tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co wy na to żeby poprawić plugin od wskazywania ile Hp sie zabrało kolesiom z przeciwnej drużyny, a chodzi mi o pokazywanie ilość zabierania HP jak się skanuje 

NIE

 

Dodam dzisiaj (chyba, nie obiecuje) fix na rozmowy Steam/NS i zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności