Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Headshotera na razie zostawiam w spokoju.

Resztą macie w moim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym dodał klasę Łowca 

Nazwa: Łowca

Bronie: scout,M4A1.usp

Umiejętności: 1/2 z scouta i w połowie niewidzialny z każda bronią 

To taka lepsza wersja scoutera!!

Klasa od 100 lvl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co tyle klas od lvl?Wystarczą te co są, nie róbmy masówki bo potem gracze nie będą wiedzieć kim mają grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klas jest wystarczajaco duzo na serwerze nei jest tak ze ludzie graja jedna klasa bo jest dobra jest urozmaicenie i to widac oczywiscie zdarzaja sie ludzie co graja tymi samymi klasami ale to nie o tochodzi nie ma tej monotoni co na wiekszosci serwerach u nas klasy w wiekszosci sa wykorzystywane  przez graczy ,pare nowych klas owszem mozna dodac ale to w nastepnym sezonie nie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BEDZIE ZADNYCH NOWYCH KLAS , co do zestawu rambo JEST DOBRY , Talib nie bedzie wybuchal po smierci bo to bezsensowne przeciazanie serwera chcecie crashe co 2 mapy ? spoko mozemy zrobic , ale pozniej nikt zadowolony nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Taliba można poprawić tylko wszystko z umiarem.Jak coś wymyślę to podrzucę swoją propozycję taliba bo reszta klas wygląda w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz tak spamujecie na temat dodawania nowych klas i tak placzecie jakie to one nie sa słabe i wogole to moze spojzcie na klase ktorymi nikt nie gra... np Rusher dosc ciezki do ogarniecia a z tego co zauwazylem, ze zamiast go troche ulepszyc administratorowie dąża do tego aby ukrucic mu zywot odejmujac punkty statystyk wytrzymalosci przez co staje sie podatniejszy na otrzymywane obrazenia. kazda klasa ma brak rozrzutu tak samo jak kazda klasa ma zmiejszona widocznosc... masa perkow obnizajaca widocznosc brak perkow typu Autodestrukcja czy tez moze 1/1 z noza... robicie z tego serwera jeden wielki burdel... a co do klasy talib ak, p228 +10dmg  he 1/7 w zupelnosci wystarcza po co robic z niego boga... juz dosc jest klas ktore wymiatają przy innych... ten temat powinien zostac jak najszybciej zamkniety.

 

chciałbym tez dodac ze serwer jest zajebisty administracja takze ale wescie pod uwage to ze jak zaczniecie przesadzac to juz kompletnie straci to rece i nogi i grywalnosc spadnie do zera... bo serwer stanie sie nudny... ludzie jak po wejsciu zobacza mase klas niewiadomo która grac to zamiast prawdziwych graczy serwer zaludni sie dzieciakami z podstawowki lecacymi za uber mega prio premium klasami... przez co gra stanie sie beznadziejna w porownaniu do innych, kazdy zacznie grac uber klasa a prawdziwe koxy beda za wszelka cene starał sie udowodnic ze kazda klasa jest wyrównana i nie ma lepszej ani gorszej klasy. nie widzialem wogole obroncy na serwerze a przeciez na wysokim lvlu naprawde wymiata... nastepna rzecz jaka chce dodac to perk ktorego tez jest brak mianowicie 1/2-4 na odrodzenie sie po zgonie (morfina), jak widze te mini/pro gail deagle etc to mi sie wymiotowac zachciewa... co wy  chcecie zrobic jeden wielki smietnik pozniej zrobic reset i miec wsyzstkich z głowy? czy moze chcecie aby ludzie sie swietnie bawili i była miłą atmosfera a nie ciagłe żyganie do mikro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN SERWER TO BURDEL ? WIEC DLACZEGO OD 8:00 RANO DO 1:00 w nocy jest serwer 25/25 a nawet 26/25:)????? burdel ? niesadzę ;) kazda klasa ma ograniczony rozrzut brak rozrzutu? hahahahaha juz ci wymieniam kolego ile klas takie cos posiada mianowicie:

1.Aniol - OGRANICZNIK ROZRZUTU = prawie nic nie daje;>

2.Komandos - Ogranicznik rozrzutu = prawie nic nie daje;>

3.Generał - BRAK ROZRZUTU

4.Archaniol - BRAK ROZRZUTU 

 

KLASY ZE ZMNIEJSZONA WIDOCZNOSCIA:

1.Diabel - 55/255 

2.Cichy zabojca - 25/255

3.Nozownik -  55/255

4.FBI na glocku xD.... 50-80/255

 

4 KLASY Z OGRANICZONA WIDOCZNOSCIA :)... Faktycznie kazda klasa ma niewidke.....

 

TAK SAMO - 2 KLASY MAJA OGRANICZONY ROZRZUT , 2 JEGO BRAK                   " KAZDA KLASA MA BRAK ROZRZUTU ? " OGARNIJ SAM CO PISZESZ.......

 

 

Rasher ma okrojoną wytrzymalosc? NIE WYDAJE MI SIE KAZDA KLASA NA SERWERZE MA TAKIE SAME PUNKTY STATYSTYK MIANOWICIE:

 

INTELIGENCJA 150/1500

ZYCIE 200/200

WYTRZYMALOSC 200/200

KONDYCJA 100/100

SKUPIENIE 50/50

 

Wiesz dlaczego masz raz 180 max? raz 200 ? mogles sie nie obrazac i nie wychodzic to bys wiedzial ale zewzgledu na to ze mam taki obowiazek to CI WYTLUMACZE i nie tylko TOBIE o co chodzi:

 

Posiadajac perk "NANOSUIT" ORAZ "ZESTAW RAMBO" nie wazne JAK DLUGO GO POSIADASZ MOZESZ KUPOWAC PERKI I WYSTARCZY ZE CI WEJDZIE TY GO WYRZUCISZ TYM SAMYM SPOSOBEM TWOJA WYTRZYMLOSC BUGUJE SIE NA OKRES DANEJ MAPY I MASZ 20 MNIEJ CZYLI 180MAX / 200 TEGO BUGU NIKT NIE NAPRAWNI NAWET PRO EKIPA amxx.pl TAK JUZ POPROSTU JEST , PO ZMIANIE MAPY JESLI NIE WYDROPISZ TEGO PERKU BEDZIESZ MIAL NORMALNIE 200/200. I nie gadaj ze dana klasa jest oslabiona poprostu ten bug AKURAT MA KAZDY GRACZ.

 

 

Twoje przepowiednie dotyczace braku ludzi na serwerze sa niestety nietrafne , jesli ktos kto sie zajmuje tkai mserwerem mialby sluchac kazdego gracza i zmieniac klase tak jak ten dany gracz chce to ten serwer nie mialby nawet 5 osob przez dzien nie mowiac nic o nocy :)...  Kazdy gracz grajacy dana klasa CHCE DLA SWOJEJ KLASY CH.....WIE CO dlatego MIEDZY INNYMI JA ZAJMUJE SIE TYM ZEBY TO WSZYSTKO MIALO RECE I NOGI BO NIE MA KLAS " PRZESADZONYCH " ja NIE WIDZE NA SERWERZE ZEBY KTOS BYL NIESMIERTELNY nie mowie Ze WSZYSTKO JEST IDEALNE ale znajdz drugi tak dopracowany pod wzgledem klas i perkow serwer KTORY MA 2 MIESIACE NIEKTORZY GRACZE NIE ROZUMIEJA ZE PEWNYCH RZECZY ZMIENIAC NIE MOZNA JESLI NIEDAWNO BYL RESET zmieniajac statystyki zalozmy PODWYZSZAJAC je Zbuguje sie wiele innych rzeczy  WIEKSZOSC ZMIAN,WIEKSZYCH ZMIAN ROBI SIE PRZY RESECIE a MY NIE MAMY ZAMIARU ROBIC RESETOW CO MIESIAC. 

 

 

CO DO ATMOSFERY NA SERWERZE JESTES 1 OSOBA KTORA NARZEKA W TAKIM STOPNIU NA prace jakie byly wlozone w ten serwer. Na serwerze raczej wszystkim grajacym do tej pory atmosfera jaknajbardziej odpowiada mi samemu takze.

 

 

 

Jesli chcesz pozmieniac nie ma problemu tylko opisz to wedlug wzoru a nie litani czyli:

 

 

Klasa: ".........."

Opis klasy: "......."

 

Perk: "..........."

Opis: ".........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda klasa ma brak rozrzutu tak samo jak kazda klasa ma zmiejszona widocznosc...  tak wiem archaniol itd ale wes pod uwage to ze aim jest na serwie i kazdy moze to miec ;] nie mowiac o 5 perkach ktore redukują Twoja widocznosc.

 

zauwaz ze strasznie dzieci sie podniecają, o ten burdel mi wlasnie chodzi... na forum jak i na serwie.

 

pirotechnik

dynamit / 1 mina 1 rakieta, zmniejszona grawitacja, aug+5 usp/glock

 

JUmper

autobh 1/2 z kosy, deagle+5

 

Wariat  <- noob

ak&m4+10dmg deagle he flash

 

KOKS premium

ak, m4, awp1/2, deagle 1/5, he 1/6 dodatkowy skok

 

płomyk premium

ak/p228 1/17 na natychmiastowe zabicie 1/5 na podpalenie 1/8 na oslepienie 1/4 na odrodzenie

 

 

czas na perki

 

narzedzia pyro

masz dynamit

 

samobojca

natychmiastowa smierc twoja i wrogów w twoim otoczeniu

 

gazeciaz

masz 10 he

 

narazie tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej przeczytaj to co ci napisalem ZE ZROZUMIENIEM I WYCIAGNIJ Z TEGO WNIOSKI durne posty w tym temacie beda nagradzane WARNEM i poprosze o to jakiegos MODa zeby to ogarnial bo niektore wypowiedzi sa poprostu zwyklym spamem dalem ci wzor chcesz cos zaproponowac zastosuj sie do niego tymczasem nie wiem co to znaczy " zauwaz ze dzieci sie podniecaja " nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz ale poprostu nie rozumiem o so si chosi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to : dodanie komendy "/sprzedaj" dzięki niej moglibyśmy odrazu po zdobyciu item sprzedać a nie ze w czasie gry trzeba latać po menu i tyle sie owciskac, licze na poparcie gdzyz to kazdemu gre ulatwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tu kilka ciekawych mapek ktore moznaby dodac na serwa badz zastapic nimi mapy ktore nie sa wogole grane bo jest kilka takich map
1- http://cs.gamebanana.com/maps/174560
2- http://cs.gamebanana.com/maps/173971
3- http://cs.gamebanana.com/maps/174058
4- http://cs.gamebanana.com/maps/174284
5- http://cs.gamebanana.com/maps/172790
6- http://cs.gamebanana.com/maps/171668

7- http://css.gamebanana.com/maps/141987
8- http://cs.gamebanana.com/maps/164730
9- http://cs.gamebanana.com/maps/164067

wydaje mi sie ze kilka z tych mapek mozna by podmienic za mapy ktore wgl nie sa grane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mi nie mow zebym czytał ze zrozumieniem, bo sam to powinienes najpierw zrobic... i sam tez powinienes dostac warna. straszysz mnie nie wiadomo czym. mozesz mi dac 50 warnów mozesz mi dac milion. ani jednego sie nie boje wiec mnie nimi nie strasz... Slyszysz? nie gadaj komus jak sam nie umiesz czytac ze zrozumieniem i z wyciagnieciem pochopnych wniosków. ja sobie to przeczytalem i TWoja Wypowiedz wogole nie zgrywa sie do mojej ... jest raczej pouczeniem lub czyms z tym zwiazanym. a ja tylko podzieliłem racje ludzi. nie zamierzam sie z Toba przegadywac...

 

naboje ninjy

leczysz sie o 20-30% zadanych obrazen

 

Quick Shot

Zwieksza TWoja szybkostrzelnosc o 20-40% lub mniej 10-30

 

czyli co nie zastosowałem sie do wrozu ktory mi czesniej podales? przeciez jest nazwa perku/klasy i opis.... zauwazyłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawiajsz na serwer jaki to on nie jest zly jakie te klasy nie sa zle jak to kazda klasa ma niewidke brak rozrzutu to ci musialem JASNO wyjasnic ;] ze jestes w bledzie i proponujac cos nie kopiuj z internetu tych perkow tylko wymysl sam :>

 

 

 

naboje ninjyleczysz sie o 20-30% zadanych obrazen    (mielismy ten perk, ale go nie bedzie bo sie buguje z innymi rzeczami)

 

Quick ShotZwieksza TWoja szybkostrzelnosc o 20-40% lub mniej 10-30       (to nie cod 45k lecz 350 niektorym trudno to zrozumiec)

 

 

 

samobojcanatychmiastowa smierc twoja i wrogów w twoim otoczeniu       (zmieniona nazwa perku ktory napisalem na wczesniejszej stronie , narazie nie bedzie dodany tak powiedzial h@)

 

 

 

 

gazeciazmasz 10 he        ( moze odrazu 500 zeby byl lepszy burdel)

 

 

 

JUmperautobh 1/2 z kosy, deagle+5 ( jest klasa nozownik , aa i to nie metin ze cos jest +5 :O +9 ^^)

 

 

 

pirotechnikdynamit / 1 mina 1 rakieta, zmniejszona grawitacja, aug+5 usp/glock  ( 1dyn 1 min 1 rakieta ? i jak gracz wybierze czym rzuca :O? jak uzywa sie umiejetnosci klasy pod E 1 umiejetnosc na 1 klase ;> )

 

 

 

 

Wariat <- noobak&m4+10dmg deagle he flash   ( sa klasy terminator terrorysta + classic z dmg i dgl ty ktory nie chce robic syfu chcesz kolejnej takiej samej klasy ;>? )

 

 

 

 

 

 

KOKS premiumak, m4, awp1/2, deagle 1/5, he 1/6 dodatkowy skok   ( jest Aniol premium 1/2 awp ak[10dmg] 1 skok :) )

 

 

 

 

Twoim glownym problemem jest to ze jestes 1 nowy na sieci 2 nowy na serwerze sam dokladnie nie wiesz co na nim jest a nawijasz i narzekasz co mnie irytuje :) ja na twoje nieszczescie wiem WSZYSTKO o serwerze i w kazdej sytuacji sie wybronie bo wiekszosc rzeczy ja wymyslalem z H@ lub zmienialem zanim napiszesz kolejny post wymysl cos sam albo cos co do serwera bedzie pasowac ;) kazdy potrafi wpisac w  google "perki cod mod:<" ale malo kto potrafi wymyslic to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności