Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ja pisałem wcześniej że ja chętnie zobaczyłbym propozycje klas które są na serwerze, a mało osób  z nich korzysta (nie są popularne)Po co wrzucać następne klasy skoro potem jest o wiele trudniej znaleźć klasę dla sb?Są 2 strony zwykłych klas i wg mnie to jest wystarczająca liczba, gracze nie grają tą samą klasą co też jest dobre, ale dalej brakuje graczy którzy grają klasami typu

[klasa]Talib[frakcja[klasa]Szeregowy[frakcja][klasa]Rusher[frakcja][klasa]Obronca[frakcja] 

Tymi to chyba nikt nie gra, a jak gra to rzadko

 

 

A te swoje "idiotyczne opinie" zostawcie sobie na PW bo posty polecą szybciej niż tu trafiły.

Tutaj każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale bez przesady, po co spina o jakieś klasy/perkI? Jesteśmy dziećmi?KAŻDY MA PRAWO DODAĆ NAWET IDIOTYCZNĄ PROPOZYCJE

 

 

Vienio mapy, najpierw trzeba dodać na nie spawny.

Edytowane przez -_-
​(PISANE NA SZYBKO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez skomentujesz?

 

Dzieki h@

 

chociaz ty mnie rozumiesz.

 

wcale nie uwazam ze ten serwer to jeden wielki burdel jak stwierdzil rybak tylko taką mam opinie o poniecajacych sie dzieciakach, o masie bezuzytecznych perków ktore jak dostaje to odrazu sprzedaje wystarczy miec zbindowany sklep i zapamietac kolejnosc cyfr...

 

czemu nikt nie gra obroncom? rusherem? poniewaz sa to klasy bardzo ciezkie do ogarniecia... ludzie wola partyzanta bo ma 1/3 na odrodzenie...

dlaczego te klasy sa ciezkie do ogarniecia? poniewaz zadna z tych klas nie ma + jedyny plus rushera to 1/8 z he i 10 hp za kill...

wedlug mnie ta klasa powinna miec he bez szansy na natychmiastowe zabicie + 25 hp za kill a co do obroncy to krowa all granaty powinien widziec miny, i miec jedna rakiete...wtedy ludzie by zaczeli nim grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak napisałem wcześniej, zająć się trzeba klasami którymi nikt nie gra, a nie brać za te nowego

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, zająć się trzeba klasami którymi nikt nie gra, a nie brać za te nowego

 

Pozdrawiam.

 

a wiec proponuje ulepszyc troche obecne klasy tak zeby były wyrównane i rownie miło sie nimi grało... polecam zrobic raz w tygodniu dzien Deathmatch jest to mozliwe?

 

obronca powinien za kazde zabicie otrzymac full ammo bezlik mu nie bedzie potrzebny i w tym wypadku gracz nim grajacy zajmie sie innym perkiem np nabojami wariata z ktorymi w polaczeniu z jedna rakieta bedzie robił furore ;]

 

Rusher powinien miec 25hp za kill bo 10 to praktycznie nic w polaczeniu z adrenalina za kazdego killa bedzie sie sporo leczyl a i tak jest bardzo łątwym celem do zabicia bo poniewaz zeby kogos zabic musi sie bardzo zblizyc do wroga no chyba ze ma perk 1/4 to z 300 metrow przywali na hita :D he pozostaje a i ten /Perk ktory po zdobyciu daje ci mozliwosc wyrzucenia 10 granatów jest całkiem spoko ;] szczegolnie dla klasy ktora ma 1/x z he ;)

 

Apteczki szeregowego bardzo mało leczą ale to chyba o to chodzi na tym serwie... zeby nie był za bardzo uproszczony.. ilosc uleczonego hp powinna zalezec od ilosci inteligencji, ale czy tak jest? np150 int/2 na sec( czli jedna apteczka przy 150 int leczyla by 150 hp) i zmienił bym jego nazwe na lekarz lub medyk, a szeregowemu dał bym rakiete i 1/7 z usp ;p

 

Rybak prosze cie skonczmy ten temat bo sam ingerujesz w moje wypowiedzi ze niby chcesz zasugerowac ze z serwera robi sie metin? dla chcacego nic trudnego jak by ci sie chcialo to bys odrazu rozkminił ze +5 etc to tylko dodatkowy demejdz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do błędu z wytrzymałość to jest tak jak ma się perk nanosuit i zestaw rambo (dają ARMOR) i tutaj jest ten problem , ale zawsze po zmianie mapy się to naprawia.

Jak to rozgryzę to naprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno teraz dotyczące admina a mianowicie, jeśli admin kogoś obserwuje to jak ten ktoś dostanie fleshem żeby admin nie był oślepiony o ile jest taka opcja aby widział w innych kolorach np w negatywie, aż nie zejdzie flesh. Wtedy będzie łatwiej stwierdzić czy ktoś gra na anty flesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzechuCOd jak ci sie nie podoba to nie graj:)rybak ma racje!!poza tym jak ten serwer to BURDEL to czemu teraz na niego nie moge wejsc?bo jest 25/25 dziwne ze na takim BURDELU kazdy gra i nie narzeka!poszuakaj sobie innego serwera jak ten ci nie odpowiada:)czasami nawet ciezko wejsc o północy a ty gadasz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. 10 dmg zostaje pozatym ma apteczke i ograniczony rozrzut. 15 dmg? i bedzie lepszy niz diabel bezsensu. A skok poprawi się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apteczki daja teraz tyle ile powinny, a nie jak wtedy gdy leczyly 5 sekund 150 hp co sekundę teraz przy FULL INTELIGENCJI leczą one okolo 200 pkt HP, tak IM WIECEJ inteligencji tym lepsze leczenie z apteczek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspominalem niektorzy graja 2-3 dni na serwerze i chca wszystko zmieniac a tak naprawde nie maja pojecia co jest a czego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbugowana apteczka, miałem 250hp chciałem się uleczyć by mieć 300 hp a ti mi dało 150hp.. Prosze to naprawić

 

/edit

 

Juz działa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodał bym do calej rozgrywki na poczatku rundy walke na same noze, he, Awp, m3, krowa lub tez scout gdzie gracze by sami decydowali poprzez vote na co chca walczyc co myslicie o takim pluginie ? mogł by niezle urozmaicic gre na serwie...

 

mozna tez popracowac nad komenda /sklep gdzie sa dodatki i kupon za 30 monet za ktory dostaje sie defuzer albo perk albo losowy exp... mozna do tego kuponu dodac inne rożne rzeczy... co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To podaj jakieś

Co do rozgrzewki to niestety, ale nie zostanie dodana.

 

 

Komandos poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30 MONET DEFUZER?jak masz kase z wygranej rundy to klikasz B(menu kupowania broni)i tam se kupujesz za 200 zł:Dco do rozgrzewki to jestem na nie;/poza tym chcialbys grac na kosy?jak chcesz zabic gosci ktorzy maja 300 hp?:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności