Skocz do zawartości

Podanie by hajcik


hajcik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : KarolNick: aktualnie : dziwki kwasy ciezkie basyWiek : 17Znajomość AMXX[(1/10) : 7/10Mikrofon(tak/nie) :takSkładka(tak/nie) :takSteam/NS : Steam - STEAM_0:1:26437468Kontakt:: na steamie mozecie loozem pisac (STEAM_0:1:26437468)Dlaczego ty? :: Dlaczego ja ? To moze krotko na temat.Poniewaz admini wchodza rzadko a jak juz wchdoza to polowa nie ogarnia tego co sie dzieje na serverze. Wiec chcialbym wesprzec server Ilość godzin przegranych na serwerze : Nie wiem nie licze ale troche jest ;PLink do Reklam : (wstawie pozniej )Pozdrawiam Hajcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Powody ? : Zbyt mała aktywność na forum, jakieś takie nie przyciągające to podanie.

Zbyt mala aktywnosc na forum poniewaz nie mam zamairu pisac zbednych komentarzy to raz a 2 konto zostalo zalozone kilka dni temu wiec za wiele wymagac nie mozesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz admini wchodza rzadko a jak juz wchdoza to polowa nie ogarnia tego co sie dzieje na serverze.

Śmieszny jesteś co dziennie jestem po parę godzin na serwerze i ogarniam wszystko.

Posty: 6

Facepalm...

Słaba aktywnośc na forum i do tego NICK masz żałosny. WIELKIE NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz admini wchodza rzadko a jak juz wchdoza to polowa nie ogarnia tego co sie dzieje na serverze.

Śmieszny jesteś co dziennie jestem po parę godzin na serwerze i ogarniam wszystko.

Posty: 6

Facepalm...

Słaba aktywnośc na forum i do tego NICK masz żałosny. WIELKIE NIE

jak nie zauwazyles to napisalem ze polowa nieogarnia a nie wszyscy ;) "posty : 6 Facepalm" - mowilem ze konto powstalo kilka dni temu albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo nie doczytujesz waznych fragmentow ;]

 

"Słaba aktywnośc na forum i do tego NICK masz żałosny. " - slaba aktywnosc masz wyzej w komentarzu opisana i nie potrzebuje powtarzajacych sie postow bo tego nienawidze ;]

a co do nicku to wcale nie jest zalosny lepiej spojrz na swoj ;]

 

Pozdrawiam Hajcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności