+ Prośby o UB
W tym dziale możesz odwołać się od banów. Pamiętaj o wzorze i zasadach!
Rules forum "Prośby o UB"
Zasady obowiązujące w dziale "Prośby o UB"
1. W tematach wypowiadają się tylko UbTeam, Opiekuni Serwerów, Admini danego serwera lub osoby z rangą powyżej Moderator. (wyjątkiem są wyznaczone osoby przez wyżej wspomniane rangi)
2. UB Team ma 24 godziny na sprawdzenie prośby. Czas ten jest liczony od tzw ostatniego posta w temacie.
3. Koniecznie przeczytaj i zastosuj się do wzoru.
4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na zrobienie tego i rozpisanie akcji (jeżeli pochodzi z GoTV).
5. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Przykłady zabronionych nazw tematów: "UB", "ban za nic", "Super admin" itp.
6. Każda z osób zbanowanych ma 3 dni na odwołanie się od bana. Po tym czasie należy skorzystać z informacji zawartych w drugim poście tematu "[WZÓR] Prośba o UB"
12 628 tematów w tym forum
-
- Właściciel
[UB]SS Trybson #2
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 435 wyświetleń
-
- Właściciel
[UB]UB PSychOl
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 405 wyświetleń
-
- Właściciel
[UB]FuzZy! UB
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 520 wyświetleń
-
- Właściciel
[BAN]Perkee ^___^ UB
-
- Właściciel
- 6 odpowiedzi
- 439 wyświetleń
-
- Właściciel
[UB]KooKo3 Prośba o UB
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 398 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 431 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 438 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 458 wyświetleń
-
- Właściciel
[BAN]Aim
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 456 wyświetleń
-
- Właściciel
Ile razy można !?
-
- Właściciel
- 1 odpowiedź
- 547 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 474 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 473 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 458 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 384 wyświetleń
-
- 7 odpowiedzi
- 578 wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 537 wyświetleń
-
-
- Właściciel
- 6 odpowiedzi
- 780 wyświetleń
-
-
- Właściciel
ban za norecoila? co kurwa?
-
- Właściciel
- 3 odpowiedzi
- 439 wyświetleń
-
- Właściciel
[BAN]Ssy Ey Key Antek .
-
- Właściciel
- 4 odpowiedzi
- 434 wyświetleń
-
- Właściciel
jak wrzucić skcreeny na sc-Classic.pl?
-
- Właściciel
- 4 odpowiedzi
- 560 wyświetleń
-
- Właściciel
Prośba o UB by Cwaniaczek
-
- Właściciel
- 3 odpowiedzi
- 468 wyświetleń
-
- Właściciel
Ub zebzdy
-
- Właściciel
- 3 odpowiedzi
- 428 wyświetleń
-
- Właściciel
SS'y GimbusToJa
-
- Właściciel
- 3 odpowiedzi
- 359 wyświetleń
-
- Właściciel
Proszę o UB...
-
- Właściciel
- 7 odpowiedzi
- 556 wyświetleń
-
- Właściciel
Prosze o UB
-
- Właściciel
- 3 odpowiedzi
- 503 wyświetleń
