Jump to content

zelooo

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  46m 18s

Community Reputation

2 Neutralny

About zelooo

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  Frank Sinatra
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie rozumiem co masz na myśli z zasięgiem leczenia i ożywiania? Może po prostu skrócić czas wraz z wzrostem inta? A co do ulepszania postaci, wszystkie są drogie. Ja bym zostawiał w spokoju ulepszanie za manę.
 2. Jeśli bh będzie działać to jestem za tym żeby zostawić. Mogę sobie tym bh niezła przewagę wypracować w te pierwsze 5 sekund po freezie
 3. zelooo

  GSM w Hydepark

  Popieram i kupuje popcorn na wojnę między 🍎 i 🤖
 4. Przecież to „logo” jest okropne. Ten element z napisem sport psuje cała koncepcje. Pozdrawiam, Frank Sinatra.
 5. Imię: Szymon Nick: Frank Sinatra Wiek: 27 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-3h Staż na serwerze: około 3msc STEAM: STEAM_1:1:149619793 Znajomość SMX (1-10): 5, przypomne sobie Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): serwery go Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: nie pełniłem Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera): Postaram się wyłapać bugi, wnosić poprawki aby grało się dobrze. Mam w głowie parę pomysłów. Perki, klasy czy buffy lub nerfy. Dodatkowe systemy na serwerze czy zmiany w sprawie waluty. Mam czas i głowę pełną pomysłów.
 6. Znalazłem parę błędów na serwerze. Generalnie od paru map, poziom postaci nie przenosi się na kolejną. Mam na myśli że wbiję z 19tego poziomu na dwudziesty na office, na inferno nadal będę mieć 19ty. Lina na upadłym czasem się buguje i nie mogę jej użyć przez parę pierwszych sekund, czasem odpali się po czasie sama z siebie. Czasem zdarza się że kupując Respawn w sklepie moja kasa zostaje wyczyszczona do zera. Nie ważne czy miałem 20k czy 30k. Mam jeszcze propozycję co do upadłego. Ograniczenie używania liny przez pierwsze 10 sekund od freeza. Ludzie nie są w stanie nic naładować bo w 8 sekund możemy być upadłymi na respie. Obojętnie na jakiej mapie. Pozdrawiam, Frank Sinatra (Muffin)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines