Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze proponuje żeby zrobić : Golden Bronie co to jest? To są bronie powyżej 23+ potem tracisz wszystkie bronie i masz Golden Glocka i tak Expisz od początku i będzie większa zabawa bo będzie więcej levli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nam proponujesz golden (bronie)

Najpierw trzeba wzmocnić zombie a potem dopiero wziąć się za humanow i Itemy dla nich.Ale pomysł nie jest zły

Jeżeli opiekun dodał HP zombie i dał im mniejszy odrzut to proszę usunąć z regulaminu serwera ten nakaz robienia 5 sekundowych przerw bo uprzykrza to NAM vipom grę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

ZWYKŁY ZOMBIE 3,5K HP .

SZYBKI ZOMBIE 3 K HP .

SKOCZEK 3 K HP .

BIG ZOMBIE 4,5K HP .

LECH ZOMBIE 3K HP .

 

Cena laser miny do 6 ap

Zmienić w regulaminie 5 lm na runde

Dodaj notke w regulaminie ze tylko pro vip musi robic przerwy

 

Przecież te twoje HP są mniejsze od HP zombie na serwerze z tego co widzę po "configu"^ ^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W configu ci pisze , ze jest np 5k hp - szybki zombie (założenie) a na serwerze szybki zombie ma 1.8k to cos jest nie tak z tym configiem ...

I proponuje dodać jeszcze wiecej itemow dla vip'ow , zeby gra była przyjemniejsza .

Np:

-Gold Deagl 30-40ap cena

-Piła motorowa np 500 dmg 30 ap cena

-Minigun 35 ap cena np (250 ammo i mozna ladowac)

-mozna było by dodac jet pack ale to za 100 ap (na 1 runde) chetni się skuszą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to jet pack odpada .

Chodzi mi pewien pomysł po głowie nie jest zły np: human zabija zombie i wypada skrzynia w  tej skrzyni dac 10% na znalezienie bomby antidotum .

To samo z zombie zombie zaraza/zabija humana i wypada skrzynia a w niej 10% na znalezenie bomby zarazajacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem e-sobolewski, tobie chodzi o to żeby dodać do tych skrzynek możliwość znalezienia Bomby t-virus dla ZM tak? bo jeżeli o to ci chodzi to Fajny pomysł  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skoro tak to jet pack odpada .

Chodzi mi pewien pomysł po głowie nie jest zły np: human zabija zombie i wypada skrzynia w  tej skrzyni dac 10% na znalezienie bomby antidotum .

To samo z zombie zombie zaraza/zabija humana i wypada skrzynia a w niej 10% na znalezenie bomby zarazajacej.

Przecież wcześniej "spamowaliści" w propozycjach bym usunął te paczki z serwera bo podobno przeszkadzają w grze ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W configu ci pisze , ze jest np 5k hp - szybki zombie (założenie) a na serwerze szybki zombie ma 1.8k to cos jest nie tak z tym configiem ...

I proponuje dodać jeszcze wiecej itemow dla vip'ow , zeby gra była przyjemniejsza .

Np:

-Gold Deagl 30-40ap cena

-Piła motorowa np 500 dmg 30 ap cena

-Minigun 35 ap cena np (250 ammo i mozna ladowac)

-mozna było by dodac jet pack ale to za 100 ap (na 1 runde) chetni się skuszą ;)

Co do configu to już poprawilem (mój błąd)

HP zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie przeszkadzają jeżeli możesz je dodać to bym był wdzieczny . Bo to jest dobry pomysł i ten minigun by sie przydal :D .

A i wyżej kolega L!v!ng pisał , żeby dodać rozgrywkę Surf vs Nemek i hp tak jak on napisał to też jest bardzo dobry pomysł już grałem na takiej rozgrwce na innym serwerze i bardzo mi się podobała . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Własnie nie przeszkadzają jeżeli możesz je dodać to bym był wdzieczny . Bo to jest dobry pomysł i ten minigun by sie przydal :D .

A i wyżej kolega L!v!ng pisał , żeby dodać rozgrywkę Surf vs Nemek i hp tak jak on napisał to też jest bardzo dobry pomysł już grałem na takiej rozgrwce na innym serwerze i bardzo mi się podobała . :D

Z tego co widzę to są takie "boxy" wypadające po zabiciu zombie/człowieka więc nie rozumiem.

 

 

Surv vs Nemek dodany (test)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!! Dzisiaj wpadłem na świetny pomysł który sprawdzi się na 100% .

To zaczynamy :

Proponuję dodać EXP'a za śmierć.Jakie są efekty tego?.Zombi chętnie by wchodziło do kamp humanów.

Zombi wbija do kampy zostaje zabite przez humana i dostaje 8 EXP'a za ŚMIERĆ

Jakie są tego plusy?

-Zombi wykonywało by cele [wbijanie do kamp/proba zarażania]

-Ułatwiło by to exp'a miejszym levelom

-Było by o wiele miej banów za nie wykonywanie celów jako zombie

____________________________________

NIESTETY MINUSÓW W TYM NIE WIDZĘ :)

____________________________________

2.P0mYsŁ

Proponuję dodać Kasę/Żetony za zabicie/zarażenie .

Za tą kase/żetony można :Ulepszać bronie na jedną rundę i kupować bronie skoki itd :D

 

 

Proszę dodać HTLV na serwer bardzo przydatne.

Jeżeli można to przydało by się zwiekszyc ilość slotów na serwerze do 24/25.

I DAĆ FLAGE ADMINOWI [ ŻE OD RAZU WCHODZI NA SERWER BO MAM ADMINA I SIE WBIC NIE MOGE A JAKO ADMIN POWINIENEM WCHODZIĆ W KAZDEJ CHWILI PONIEWAŻ ADMIN JEST ZAWSZE POTRZEBNY NA SERWERZE]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

UWAGA!!! UWAGA!!! Dzisiaj wpadłem na świetny pomysł który sprawdzi się na 100% .

To zaczynamy :

Proponuję dodać EXP'a za śmierć.Jakie są efekty tego?.Zombi chętnie by wchodziło do kamp humanów.

Zombi wbija do kampy zostaje zabite przez humana i dostaje 8 EXP'a za ŚMIERĆ

Jakie są tego plusy?

-Zombi wykonywało by cele [wbijanie do kamp/proba zarażania]

-Ułatwiło by to exp'a miejszym levelom

-Było by o wiele miej banów za nie wykonywanie celów jako zombie

____________________________________

NIESTETY MINUSÓW W TYM NIE WIDZĘ :)

____________________________________

A ja widzę,

Wchodznie do kompy i dawanie się zabijać. Nowa generacja botów napierdalających expa z kolegami po nockach

 

 

2.P0mYsŁ

Proponuję dodać Kasę/Żetony za zabicie/zarażenie .

Za tą kase/żetony można :Ulepszać bronie na jedną rundę i kupować bronie skoki itd :D

 

 

Proszę dodać HTLV na serwer bardzo przydatne.

Jeżeli można to przydało by się zwiekszyc ilość slotów na serwerze do 24/25.

I DAĆ FLAGE ADMINOWI [ ŻE OD RAZU WCHODZI NA SERWER BO MAM ADMINA I SIE WBIC NIE MOGE A JAKO ADMIN POWINIENEM WCHODZIĆ W KAZDEJ CHWILI PONIEWAŻ ADMIN JEST ZAWSZE POTRZEBNY NA SERWERZE]

HLTV nie wpadnie na serwer, bug

 

Nie będzie ulepszania na 100%

24/25 slotów? Po co ? Będzie masówka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie takiego czegoś . że gdy admin gdy najeżdza celownikiem na gracza to widzi jego nazę . Proszę to dodać obowiązkowo.

Jakię są powody tego ?

Gdy biegam jako human spotykam zombi kampiacych i nie znam ich nazw a chciałbym ich ukarać .

Gdy kampie to zombi biega przed wejsciem do kampy i nie wchodzi do niej gdybym znał jegą nazwe to bym go ostrzegl na czacie admina lub zbanował za nie wykonywanie celi .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie widzę . Gdy jestem zombie to widze nazwy zombie przy celowniku . A gdy jestem humanem to widze nazwy humanow przy celowniku.

A jak jestem humanem to nie widze nazwy zombie a to bardzo zle . Bo gdy poluje to widze zombie afk i nie znam ich nazw  , zeby np kicknać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję dla adminów, a raczej ulepszenie. Chodzi mi o dodanie dla adminów widoczność całego czatu (jak jest sie na spect to widzi się cały czat osób które są żywe, czat TT i CT, ułatwi to nam sprawdzanie bo wiele osób może obrażać inne osoby ale my np. jak jesteśmy w CT a ktoś pisze na TT to tego nie widzimy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin będąc w ct lub tt, może widzi czat, ale za to nie widzi co dzieje się na mapie. Będąc w spec, admin widzi co się dzieje na mapie, aczkolwiek nie widzi czatu. Zdecydowanie propozycja od Pampeluny by się nam przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam taką propozycję dla adminów, a raczej ulepszenie. Chodzi mi o dodanie dla adminów widoczność całego czatu (jak jest sie na spect to widzi się cały czat osób które są żywe, czat TT i CT, ułatwi to nam sprawdzanie bo wiele osób może obrażać inne osoby ale my np. jak jesteśmy w CT a ktoś pisze na TT to tego nie widzimy).

Dodane

 

Ja proponuję, żeby powiększyć sloty, albo chociaż żeby chociaż można było kupić slot dla siebie :)

Niestety nie powiększę, może w przyszłości jak już naprawdę serwer będzie dobrze zrobiony i dalej będzie full, na razie zostaje jak jest

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności