Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

i tak nikt surva nie kupi w obecnym stanie. Każdy by wolał nemka i napewno wiele osób by zaczeło kupywać vip'a

To co ze kupią VIP'y jak znowu 3/4 będzie płakać że ludzie z Vip'em mają 100 razy lepiej ?

Jak mam wam coś ulepszyć skoro sami nie wiecie co mam do niego dodać ? Nie dodam HP bo to i tak nic nie da, będą tylko AP bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To coś dla zm może przenikanie przez rzeczy i nieśmiertelność na 10sec za 30 ap

2.cośtypu turbo knife 20ap by kosztowało niszczyło by na strzała lm i zbijało armora ;d

3.Survek za 100ap dla vipów i graczy:)

To all prócz 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Można dodać troszku map bo zaczyna się robić nudno bo cały czas są mapy które już się nudzą (Moge podać mapy do dodania)

2: Shotgun z zmienionym skinem żeby strzelało po 2 pociski, I żeby zabierały tak w głowe zalezy jak się Trafi w głowe 200-1k obrażeń

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1: Można dodać troszku map bo zaczyna się robić nudno bo cały czas są mapy które już się nudzą (Moge podać mapy do dodania)

2: Shotgun z zmienionym skinem żeby strzelało po 2 pociski, I żeby zabierały tak w głowe zalezy jak się Trafi w głowe 200-1k obrażeń

1. Link do mapy+nazwa

2. Czemu na siłę chcecie wykoksić ludzi ? To ma być sprawiedliwe, a wy ciągle chcecie mieć PRO ludzi i w CHU* słabych zombie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Survivor powinien mieć broń i hp tyle samo co np. na innych serwerach.

Broń - m429

HP - 8k -

 

Jeśli survivor będzie miał tyle samo hp co teraz to dałbym mu możliwość kampienia. Tak samo jak na nemku nie można kampić i to jest troche głupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Propozycje:

 

1. Zwiększyć cenę zakupu armora, bo każdy kupuje do 400 arma i ciężko go zarazić

2. Zmniejszyć cenę za antidotum (do 25 ap)

3. Dodać Mapy takie jak:

- zm_ojciec

- zm_mini

- zm_five

- zm_assault_attack

- zm_toxic_house2

Dlaczego? Ponieważ w kółko gramy te same mapy

4. Usunąć respawn osób, które weszły na serwer

5.Dodać nowy item "Odrodzenie". Będzie kosztować 20 ap. Będzie można go używać podczas:Plauge Mode, Swarm mode i gdy zostaniemy zabici przez pipe bomb

6. Zwiększyć cenę Bomby Infekującej, ponieważ cena jest za mała i każdy po jednej rundzie może ją kupić (do 40 ap)

7. Usunąć ze sklepu Unlimited Clip (czyli niekończące się ammo) bo to nie ma sensu jeśli mają być przerwy :/ . Albo usunąć przerwy, a podnieść cenę do 50 ap.

8. Dodać nowe klasy zombi:

Szaman (ulecza wszystkie zombi w bliskim zasięgu i ulecza także samego siebie do pełnego HP)

Tropiciel (może wspinać się po ścianach)

Klasy Premium: (będą miały specjalne umiejętności)

Wilkołak : Oślepia żywych którzy znajdują się blisko niego (wydaje taki promień co paka). Czas trwania : 3 sekundy

Czas na nastepne użycie: 45 sekund. Za każde zabójstwo czas trwania się wydłuża, a czas na nastepne użycie się skraca.

Komandor: Odrzuca ludzi, (polega na tym samym co wilkołak, tylko zamiast oślepienia, ma odpychanie)

Dla klas premium byłby podmienione modele skinów

 

9. Podwiększyć HP survivora do 5-7k

10. Wprowadzić nowy Mod: Armagedon

Czyli Survki vs nemki.

 

PS. Nie które pomysły były brane z niektórych serwerów ZM, więc proszę się tego nie czepiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Survivor powinien mieć broń i hp tyle samo co np. na innych serwerach.

Broń - m429

HP - 8k -

 

Jeśli survivor będzie miał tyle samo hp co teraz to dałbym mu możliwość kampienia. Tak samo jak na nemku nie można kampić i to jest troche głupie

To co, ludzie się skampią i nemesis będzie latał i zbierał ich z całej mapy, tak?

Przecież to idiotyzm, utrudniający grę. Wy się pokampicie i wtedy będzie spam na forum że nemek za słaby i trzeba go ulepszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Moje Propozycje:

 

1. Zwiększyć cenę zakupu armora, bo każdy kupuje do 400 arma i ciężko go zarazić

2. Zmniejszyć cenę za antidotum (do 25 ap)

3. Dodać Mapy takie jak:

- zm_ojciec ODPADA

- zm_mini

- zm_five

- zm_assault_attack

- zm_toxic_house2

Dlaczego? Ponieważ w kółko gramy te same mapy

4. Usunąć respawn osób, które weszły na serwer

5.Dodać nowy item "Odrodzenie". Będzie kosztować 20 ap. Będzie można go używać podczas:Plauge Mode, Swarm mode i gdy zostaniemy zabici przez pipe bomb

6. Zwiększyć cenę Bomby Infekującej, ponieważ cena jest za mała i każdy po jednej rundzie może ją kupić (do 40 ap)

7. Usunąć ze sklepu Unlimited Clip (czyli niekończące się ammo) bo to nie ma sensu jeśli mają być przerwy :/ . Albo usunąć przerwy, a podnieść cenę do 50 ap.

8. Dodać nowe klasy zombi:

Szaman (ulecza wszystkie zombi w bliskim zasięgu i ulecza także samego siebie do pełnego HP)

Tropiciel (może wspinać się po ścianach)

Klasy Premium: (będą miały specjalne umiejętności)

Wilkołak : Oślepia żywych którzy znajdują się blisko niego (wydaje taki promień co paka). Czas trwania : 3 sekundy

Czas na nastepne użycie: 45 sekund. Za każde zabójstwo czas trwania się wydłuża, a czas na nastepne użycie się skraca.

Komandor: Odrzuca ludzi, (polega na tym samym co wilkołak, tylko zamiast oślepienia, ma odpychanie)

Dla klas premium byłby podmienione modele skinów

 

9. Podwiększyć HP survivora do 5-7k

10. Wprowadzić nowy Mod: Armagedon

Czyli Survki vs nemki.

 

PS. Nie które pomysły były brane z niektórych serwerów ZM, więc proszę się tego nie czepiać

Zrobię jak będę miał więcej wolnego to co uważam za stosowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Propozycje:

 

1. Zwiększyć cenę zakupu armora, bo każdy kupuje do 400 arma i ciężko go zarazić Nie..

2. Zmniejszyć cenę za antidotum (do 25 ap) Tak.

3. Dodać Mapy takie jak: Tak

- zm_ojciec

- zm_mini

- zm_five

- zm_assault_attack

- zm_toxic_house2

Dlaczego? Ponieważ w kółko gramy te same mapy

4. Usunąć respawn osób, które weszły na serwer Nie

5.Dodać nowy item "Odrodzenie". Będzie kosztować 20 ap. Będzie można go używać podczas:Plauge Mode, Swarm mode i gdy zostaniemy zabici przez pipe bomb Nie

6. Zwiększyć cenę Bomby Infekującej, ponieważ cena jest za mała i każdy po jednej rundzie może ją kupić (do 40 ap) nie

7. Usunąć ze sklepu Unlimited Clip (czyli niekończące się ammo) bo to nie ma sensu jeśli mają być przerwy :/ . Albo usunąć przerwy, a podnieść cenę do 50 ap. Nie..

8. Dodać nowe klasy zombi:

Szaman (ulecza wszystkie zombi w bliskim zasięgu i ulecza także samego siebie do pełnego HP)

Tropiciel (może wspinać się po ścianach)

Klasy Premium: (będą miały specjalne umiejętności)

Wilkołak : Oślepia żywych którzy znajdują się blisko niego (wydaje taki promień co paka). Czas trwania : 3 sekundy

Czas na nastepne użycie: 45 sekund. Za każde zabójstwo czas trwania się wydłuża, a czas na nastepne użycie się skraca.

Komandor: Odrzuca ludzi, (polega na tym samym co wilkołak, tylko zamiast oślepienia, ma odpychanie)

Dla klas premium byłby podmienione modele skinów Nie!!

 

9. Podwiększyć HP survivora do 5-7k Ta

10. Wprowadzić nowy Mod: Armagedon

Czyli Survki vs nemki. Ta

 

PS. Nie które pomysły były brane z niektórych serwerów ZM, więc proszę się tego nie czepiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Plugin na śnieg w zimie będzie dajnie wyglądać ;]

Śnieg i deszcz: 

http://amxx.pl/topic...snieg-i-deszcz/

I kosmiczne lagi, odkąd istnieje zombie dostaje spam "Żali" że mają lagi na serwerze. Niektórzy mają zajebiste spadki FPS'ow ale jeszcze jakoś się gra. 

Zombie ma mało "bezsensownych pluginów" ale są osoby które mają słabe kompy i jeżeli serwer ma być "rozkręcony" to musimy się do tego dostosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja nic na to nie poradzę, serwer jest zrobiony tak by jak najmniej obciążyć gracza. Więcej zrobić nie mogę, no chyba że kosztem samej rozgrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.SERWER JEST CAŁY CZAS FULL JA MAJĄC VIPA CZEKAM DO 1H GDY WIDZE ZE JEST 20/20 OSÓB W PEWNYM CZASIE ROBI SIE 21/20 BO OCZYWIŚCIE ADMIN SIE WWALIL I CZEKAJ NASTĘPNE 1H I VIP SIE MARNUJE POWIEDZ MI CO TO ZA SPRAWIDELIWOŚĆ POWINNO BYĆ WPROWADZENIE REZERWACJA SLOTA NP PO 1.23 A VIP MA W ZESTAWIE.

 

2.ZMNIEJSZYĆ ROZRZUT ZOMBIE,PONIEWAZ JESLI KTOS MA AUTO LAME/STRZELBE I KAMPI W POWIETRZU TO WEŹ TAM WEJDŹ.

 

3.NEMESIS MA ZA MALY ROZRZUT I BEZ KAMPIENIE NIE DA SIE GO ZABIC :) POWINNO BYC ZEZWOLENIE NA KAMPIENIE BEZ LASERA ALBO ZWIĘKSZENIE ROZRZUTU NEMKA.

 

4.SURVIVAL WRAZ ZA SŁABY HP MINIMUM 6k :)

 

5.ZWIĘKSZENIE KOSZTU ARMORA DO 15ap za 100   :airplane: :airplane: :airplane: :airplane:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Slot jest zarezerwowany dla każdego. Slot 21 jest ukryty i wchodzi się przez konsolę (connect)


Mam teraz chwilę więc wgrywam poprawki i opiszę tutaj niedługo co zostało poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

2.ZMNIEJSZYĆ ROZRZUT ZOMBIE,PONIEWAZ JESLI KTOS MA AUTO LAME/STRZELBE I KAMPI W POWIETRZU TO WEŹ TAM WEJDŹ.


 


3.NEMESIS MA ZA MALY ROZRZUT I BEZ KAMPIENIE NIE DA SIE GO ZABIC :) POWINNO BYC ZEZWOLENIE NA KAMPIENIE BEZ LASERA ALBO ZWIĘKSZENIE ROZRZUTU NEMKA.


 


4.SURVIVAL WRAZ ZA SŁABY HP MINIMUM 6k :)


 


 


Proszę powiedzieć czy wszystko jest ok


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Zwiększyć cenę zakupu armora, bo każdy kupuje do 400 arma i ciężko go zarazić  TAK 15 AP


2. Zmniejszyć cenę za antidotum (do 25 ap)  NIE


3. Dodać Mapy takie jak: Tak


- zm_ojciec


- zm_mini


- zm_five


- zm_assault_attack


- zm_toxic_house2


Dlaczego? Ponieważ w kółko gramy te same mapy


 


NIEKTÓRYCH MAP NEI DODAM BO SĄ "ZEPSUTE" I SIĘ NIE NADAJĄ


6. Zwiększyć cenę Bomby Infekującej, ponieważ cena jest za mała i każdy po jednej rundzie może ją kupić (do 40 ap) nie  45 AP 


7. Usunąć ze sklepu Unlimited Clip (czyli niekończące się ammo) bo to nie ma sensu jeśli mają być przerwy :/ . Albo usunąć przerwy, a podnieść cenę do 50 ap. Nie..  REGULAMIN SIĘ TEGO NIE TYCZY. NIEDŁUGO USUNĘ TEN PUNKT W REGULAMINIE ALE MUSZĘ MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE WSZYSTKO JEST OK. TO TYCZY SIĘ TYLKO PRO VIP'a


 


10. Wprowadzić nowy Mod: Armagedon


Czyli Survki vs nemki. Ta


  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Reset jak najszybciej all prawie auto lama graj tu człowieku... ale z s vipem nie ma szans no ale ok nie róbcie ;x

2.Coś dla zm zarażą wszystkich w obrembie 5/6m cena 60ap czas trwanie 10s

3.Coś żeby na nemku sie odradzali ludzie albo mogli kampic bo jak zabic nemka nie ma szans...

4.http://amxx.pl/topic/90854-klasa-zombi-pielegniarka/ zamiast tej 5 klasy ;x

5.HLTV by sie  przydało x.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie!!!! był już

2. Bez sensu, każdy będzie zarażać przez sciany

3. Respawn dla ludzi przydałby sie, kampienie ludzi nie zabardzo

5. Po co HLTV jak ja jestem ciągle na serwie? a gdy mnie nie ma to ciągle dostaje info na steam że ktoś łamie regulamin

Wracając do pkt. 1

Jak sam będziesz miał 19 lvl to później będziesz gadać żeby nie robili resetu lvl'i

 

 

Moje propozycje:

 

Dodać widok armora w pasku informacji o graczu (ułatwi to mi sprawdzanie ile kto ma armora, bo niektórzy kupują więcej niż 500 i ciężko to sprawdzić). Albo ustawić to samo co z dokupywaniem hp dla zombi, tylko 2/3 razy można kupić.

 

Zwiększyć hp ludzi do 200 żeby zombi nie zabijało odrazu ludzi na Swarm lub Plauge

 

Propozycja która jest na wszystkich zm: Dodać Golden Ak47 - cena 50 ap (1 runda) DMG x2/x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać widok armora w pasku informacji o graczu (ułatwi to mi sprawdzanie ile kto ma armora, bo niektórzy kupują więcej niż 500 i ciężko to sprawdzić). Albo ustawić to samo co z dokupywaniem hp dla zombi, tylko 2/3 razy można kupić. TA

 

Zwiększyć hp ludzi do 200 żeby zombi nie zabijało odrazu ludzi na Swarm lub Plauge NO NWM

 

Propozycja która jest na wszystkich zm: Dodać Golden Ak47 - cena 50 ap (1 runda) DMG x2/x3 NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

 

Skaner - 5 ap (pokazuje zombi na radarze) Gdy jest aktywny wydaje dźwięk pikania. Jest też dostępny dla zombi w takiej samej cenie lecz zamiast pikania słychać bicie serca (oznaka dla innych kto ma skaner a kto go nie ma) jedna runda

 

Laser - 5 ap (dodaje do każdej broni laser) można powiedzieć że zbędny dodatek. jedna runda

 

Kamuflaż - 20 ap (dla człowieka daje skin zombi, dla zombi daje skin człowieka) Jedna runda

 

A i jeszcze jedno:

Zamiast widoczność zadawanych obrażeń można by dodać Ilość HP zombi (czyli gdy trafimy w zombi zamiast obrażeń pojawi nam się hp zombi)

 

@EDIT

Sory że tak brzydko powiem, ale zjebałeś tego surva i nemka na maxa

Surv - 50k hp

nemek - 12k hp

 

Teraz to nemek jest 0, a surv wymiata. MÓWIŁEM O 8k DLA SURVA, A ŻEBY ZMNIEJSZYĆ HP NEMKA DO 20K

 

Jak narazie podwiększyłeś cenę paki do 45ap i bardzo dobrze. Od teraz nie każdy będzie mógł rzucać paki co chwilę

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy da się ustawić ilosć hp surva/nemka zależna od ilości graczy na serwerze? bo chyba tak

1 gracz -

SURVIVOR - 400

NEMESIS - 1500

Czyli gdy będzie full serwer (a zawsze tak jest) to survivor będzie miał 8k hp, a nemesis tylko 20k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

 

Skaner - 5 ap (pokazuje zombi na radarze) Gdy jest aktywny wydaje dźwięk pikania. Jest też dostępny dla zombi w takiej samej cenie lecz zamiast pikania słychać bicie serca (oznaka dla innych kto ma skaner a kto go nie ma) jedna runda NIE!

 

Laser - 5 ap (dodaje do każdej broni laser) można powiedzieć że zbędny dodatek. jedna runda NIE!

 

Kamuflaż - 20 ap (dla człowieka daje skin zombi, dla zombi daje skin człowieka) Jedna runda NIE

 

A i jeszcze jedno:

Zamiast widoczność zadawanych obrażeń można by dodać Ilość HP zombi (czyli gdy trafimy w zombi zamiast obrażeń pojawi nam się hp zombi) NIE JEDYNIE NICK ZM BO NIE WIADOMO JAK KTOŚ WBIJA NA TXT..

 

@EDIT

Sory że tak brzydko powiem, ale zjebałeś tego surva i nemka na maxa

Surv - 50k hp

nemek - 12k hp

 

Teraz to nemek jest 0, a surv wymiata. MÓWIŁEM O 8k DLA SURVA, A ŻEBY ZMNIEJSZYĆ HP NEMKA DO 20K

 

Jak narazie podwiększyłeś cenę paki do 45ap i bardzo dobrze. Od teraz nie każdy będzie mógł rzucać paki co chwilę

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy da się ustawić ilosć hp surva/nemka zależna od ilości graczy na serwerze? bo chyba tak

1 gracz -

SURVIVOR - 400

NEMESIS - 1200 Czyli gdy będzie full serwer (a zawsze tak jest) to survivor będzie miał 8k hp, a nemesis tylko 20k SURV 8K TO NIE MA SZANS....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności