Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

@warklad jak verni napisał wyżej, wystarczy odpalić gg i można grać zawsze jak ktoś napisze to usłyszysz myślę że kolejny plugin na serwer jest zbędny ponieważ będzie go jeszcze bardziej zaśmiecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ soot. problem z tym AFK po 1,5 min moze byc w czyms innym. Moze ustawiles poprostu anulowanie kicka dla admina gdy jest AFK  a nam chodzi o brak kicka za specta  po 1,5 min ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warklad ja wiem ze sie da ale nie w tym pluginie co jest teraz. Mam juz nowy plugin afk przygotowany przeze specjalnie aby nie wywalalo adminow dodam wieczorem bo teraz nie mam czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze aby przedstawić wam pewien plugin który został całkowicie przerobiony przeze mnie tak aby pasował bardziej do BF2. Wytłumacze wam tutaj na czym on polega co daje i oczywiście Soot chce poznać wasze zdanie na ten temat aby sie upewnić czy takie coś wchodzi w grę polepszy rozgrywkę czy jest niepotrzebne.

 

 

Więc tak:

 

- Plugin został nazwany "Punkty Honoru"  - polega to mniejwiecej na tym że za każdego killa jaki zdobędzie gracz na serwerze dostaje 1 punkt honoru który jest pokazywany w "HUD" nad dolarami w określonym kolorze. Czyli 1kill=1ptk ale również przy śmierci gracz ma 50 % szansy na to że straci 1ptk honoru.

 

 

- Plugin posiada wbudowany sklepik czyli "dodatkowy sklep" oprocz dolarow w którym możliwy byłby zakup jakichkolwiek umiejętności jakie gracze wybiorą, podam tutaj przykład i ceny tego sklepiku:

 

 

menu_additem(menu, "Granat Wybuchowy \yKoszt: \r3 P.H.");
menu_additem(menu, "Flash \yKoszt: \r3 P.H.");
menu_additem(menu, "Smoke \yKoszt: \r3P.H.");
menu_additem(menu, "Ciche Kroki do konca mapy \yKoszt: \r30 P.H.");
menu_additem(menu, "Leczy HP do maximum \yKoszt: \r5 P.H.");
menu_additem(menu, "Mniejsza Grawitacja \yKoszt: \r6P.H.");
menu_additem(menu, "16000$ \yKoszt: \r15 P.H.");
menu_additem(menu, "Ubranie Wroga \yKoszt: \r15 P.H.");
menu_additem(menu, "Niewidka \yKoszt: \r50 P.H.");
menu_additem(menu, "NoClip (przechodzenie przez sciany) \yKoszt: \r10 P.H.");
menu_additem(menu, "150 Armora \yKoszt: \r5 P.H.");
menu_additem(menu, "AWP + AK \yKoszt: \r20 P.H.");

menu_additem(menu, "M4A1 \yKoszt: \r17 P.H.");

menu_additem(menu, "FAMAS+DGL \yKoszt: \r15 P.H.");

menu_additem(menu, "DGL + HE/FB \yKoszt: \r25 P.H.");

 

 

- plugin ten zapisuje punkty na "sid / nick / ip" oceniajcie ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa tylko propozycje wiec piszcie co chcecie dodac albo zmienic 

 

 

 

 

 

 

Ps: mapki cs_max i cpl_mill dodane 

Dodalem takze nowy pluin z afk i ustawilem tak aby nie wywalal adminów. 

Edytowane przez soot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie mowiac jestem za standardowym starym bf2 bez takich dodatkowych opcji, ale mozna na probe dodac:

menu_additem(menu, "Granat Wybuchowy \yKoszt: \r3 P.H.");
menu_additem(menu, "Flash \yKoszt: \r3 P.H.");
menu_additem(menu, "Smoke \yKoszt: \r3P.H.");
menu_additem(menu, "Leczy HP do maximum \yKoszt: \r5 P.H.");
menu_additem(menu, "16000$ \yKoszt: \r15 P.H.");
menu_additem(menu, "150 Armora \yKoszt: \r5 P.H.");

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem z pomocą Rybaka przerobiony plugin który przez pierwsze 7 sek. od rozpoczęcia rundy jest możliwe przenikanie przez gracza. Pozwoli to na szybkie ruszenie z respa i nie bedzie juz placzu i wyzwisko o blokowanie na respie.

Edytowane przez soot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybak wielki szacun za zrobienie Plugin-u! (jestem po studiach informatycznych i miałem programowanie więc wiem ile to trzeba czasu i samozaparcia do napisania rożnych rzeczy).

Myślę że można go spokojnie dodać i życie zweryfikuje jego działanie i jego przydatność na serwerze, w najgorszym wypadku się go wyłączy i będzie po problemie.

 

Soot co przenikania uważam że to bardzo dobry pomysł i że już dawno powinno być to zrobione.
Co do blokowania westwood'a to nie mam zdania bo lubię to mapę i mi jest szkoda ale to tylko moja opinia więc wszystko zweryfikuje życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abart tez ja lubie ale troche denerwujace jest ze jest wgrane tyle mapek nowych, a gimby traktuja ten serwer jak ffa i w kolko west/nuke/dd2/inferno i tak w caly dzien a moze 2 jakies inne mapki sie przewina czasami 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu Rybaka, to jestem przeciwny. Taki Bruno, Soot, czy np ja gdzie na niektórych mapkach wbijamy po 40 killi przy reszcie gdzie mają po 8-10, to będziemy prawie, że nieśmiertelni, a co do ubrania wroga, to wydaje mi się, że plugin był robiony pod CoDa i niech tam zostanie. :P 

 

@soot, dzięki za mapki. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenikanie już elegancko jest podobno zrobione bo tam przerabiałem troche ten plugin soot sprawdzał mówił że wszystko ok, a co do mapek to troche inaczej trzeba będzie to rozwiązać ale już nie dziś bo mam dość :).

 

 

 

 

@Pluginu z punktami honoru nikt na siłe napewno nie doda został przerobiony z innego diametralnie wsumie bo bazowo miał jeszcze statystyki różne takie jak zycie, grawitacje, obrazenia i inne zrobiłem tak by ich wogole nie bylo. Ale propozycje wam wstawiłem bo sootowi się to spodobało ja osobiście raczej uważam że to plugin pod 4FUN'A. Ale od tego jest ten temat żeby poznać opinie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ver ja też jestem tego samego zdania :)
Jest tyle nowych mapek których ja nawet nie znam a faktycznie gramy dd2/inferno itd :/

Szkoda, może z tym trzeba coś zrobić..... może zrobić tak żeby były grane nowe mapy....
*Ludzie wybierają stare mapy bo nowe nic im nie mówią i dla zasady wybierają stare znane mapy.

Dziś była grana history (coś tam) i moim zdaniem była fajna ale zaraz płacz "co to za gówno?", "zmieńmy to" itd.

a szkoda.

Wymyślmy jakiś (nie wiem jak to nazwać) "przymus" grania w nowe mapy.

Bo po co są wgrywane nowe mapy jak nikt ich nie zna i nikt ich nie wybiera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności