Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dosyć często zdarza się na serwerze że 'botki' rzucają flashe nie patrząc na radar.. [no bo kto patrzy na radar] wobec tego prosiłbym o wgranie następującego pluginu :D

http://amxx.pl/topic/107743-team-flash-blocker/

Nie oślepia flash jeżeli rzucisz swoim :D

 

Btw. te medale coś chyba dalej nie wgrane xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umiesz czytać? Napisałem że dzisiaj dodam? Nie, więc bądź cierpliwy. Co do fb twój pomysł odpada został już wybrany inny cofnij stronę to zobaczysz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa aby zablokować te całę he_granade na tych małych mapach ?

Człowiek o tym zapomina, he dostaje co respa a potem na 30 minut przerwa w grze bo dostaje bana.. Tymbardziej, że rozgrzewka jest na he to potem tak z przyzwyczajenia.. : \ się rzuca tymi granatkami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking z medalami dopiero dodam po resecie serwera iż potrzeba do niego zmienić zapis Bf2. Rezerwacja nicku na serwie dodana, blokada FB dodana a z losowym vipem mam maly problem ale myslę ze do jutra juz bedzie na serwie. 

 

 

 

 

 

@ Madrista zastanowię się nad tym pluginem ale nie wiem czy jest sens obciążać serwer takim czymś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość slotów będzie zwiększoną jeśli przez caly czas będzie full serwer a nie tylko przez godzinę, rs-y są zmieniane co 2 tygodnie, mapki postaram sie wygrać dzisiaj ale i tak dalej bedziecie grali te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdanie na strojach nie powinno pisać kto jest adminem, ponieważ wtedy osoby wiedzą czy mogą włączyć czity 

 

Zgadam się z tym Tak samo nie powinno być wgranego pluginu /admins Bo taki odpał wpada i wpisuje i już wie kiedy może sobie pozwolić 

 

 

Co do mapek będą grane zawsze te same standardowe co byś nie dodał Moją propozycją jest zmienianie co 2 tygodnie paczki map Nie dogrywanie Tylko zamienianie map :D Wtedy każdy by poznał każdą mapę I już by nie było Co to za mapa /Nie grałem na takiej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z tym Tak samo nie powinno być wgranego pluginu /admins Bo taki odpał wpada i wpisuje i już wie kiedy może sobie pozwolić 

 

 

Co do mapek będą grane zawsze te same standardowe co byś nie dodał Moją propozycją jest zmienianie co 2 tygodnie paczki map Nie dogrywanie Tylko zamienianie map :D Wtedy każdy by poznał każdą mapę I już by nie było Co to za mapa /Nie grałem na takiej 

 

Zgadzam się w pełni z osobą @up. Wkońcu nie byłyby cały czas grane te same mapy tylko wkońcu coś by się zmieniło. Mam nadzieje że ten pomysł wejdzie w życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć możliwość restartu statystyk, gdyż jest niedopuszczalne to że każdy może to komus usunąć.. I przywrócić opcję /konto gdyż była dobra..

 

Pozdro z powietrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował jeszcze jedną rzecz po przyszłym resecie ,a mianowicie zmniejszenie odznak (żeby expert był max) ,a profesjonalistę dawać tylko na czas wakacji.

Teraz coraz mniej ludzi gra jak  szkoła się zaczęła i w większości 15 osób to max ,czasem jest 20 ,ale zazwyczaj tak jest tylko na konkretnych mapach ,a potem wychodzą (eldorado,dust2,west itp). Wbicie profeski ze szturmówki jest praktycznie niemożliwe ,pomijam kwestię skilla ,ale to raczej zależy od szczęścia. Jak jest po 7 osób to wystarczy ,że jeden terrorysta rzuci sobie he pod nogi i już tracimy szanse wbicia odznaki, a nie wspomnę o tym ,że sojusznicy też chcą zabijać.

 

I druga sprawa ,może by tak rozgrzewkę co miesiąc zmieniać albo coś? Soot wspominałeś ,że mógłbyś ją zmienić ,ale nie na kosy . Trzeba trochę pomyśleć   na co (może krowy z ograniczonym magazynkiem albo coś) bo często to wygląda tak ,że gracze z najlepszą odznaką rzucają he na respa i nowi gracze nie mają szansy nawet rzucić. Po miesiącu wrócić do he ,żeby sobie trochę ponabijali zabić i tak w kółko . To moje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienienie odznak jest bez sensu. 32 odznaki są okej.

 

 

Co do rozgrzewki to można ją zmieniać nawet co mniej niż miesiąc. Ciągła rozgrzewka z he się nudzi. Co do krowy to jestem za. Można też dać: coś z smg, scouta czy coś innego. Gracze będą zadowoleni z urozmaicenia serwera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności