Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

tak masz racje NieRób ale też trzeba urozmaicać te mapy, jest pare fajnych map co można np co miesiąc zmieniać :) de_Eldorado, de_dust_1337 to też nie są złe mapy a ludzi trza zapraszać na serwa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszecie propozycje to i ja się  wtrącę :) 

 

A więc...

 

1. Dodać asysty wiem że nie dawno był o tym temat  ale warto jeszcze raz o tym pomyśleć.

2. Zmienić wygląd vipów tak jak pisał duszek gdyż to myli i według mnie zalatuje to modem cod

3. Zobaczyć bo wczoraj 2 razy wpisaliśmy mała mapa i po zmianie mapki serwer scrashowało

4. Wgrać  plugin na no team flash 

 

To chyba na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na 90% tego nie będzie, bo to psuje tylko rozgrywkę

2. Co do wyglądu vipów uważam, że są ok. Fakt, że są już długo ale przynajmniej mi się do tej pory nie znudziły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje mała zmianę vipa, dodać famas + dlg, bo to jest o wiele lepsze niż mp5 bądź m249 . 

Dodać /modele bo w vipie są podmienione, a lepiej się gra na zwykłych. 

HP normalny - 5 | HS - 10 , a max HP 140, to jest bezsens . 

Usunąć HP za normalne zabicia, zostawić tylko za HS, te 10 HP.

 

I czy dalej za wykupienie vipa na 2 miesiące jest odznaka ekspert ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Żeby pomóc tam kubie poprawiłem plugins.ini, usuwając pluginy, które według mnie mogły kolidować z ss'ami.

Mam jeszcze pytanie odnośnie kilku pluginów, czy przyklejanie paki do ściany oraz resetowanie ranku jest potrzebne?

 

Reszta wydaje się okej, trzeba będzie najpierw wyeliminować te crashe, potem dodać coś nowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pluginy można wywalić, resetowanie ranku zostało zablokowane ( w silniku usuwałeś te funkcje, pamiętam jeszcze :D) przez ciebię, ponieważ wiara sobie usuwała odznaki :P , a jeżeli chodzi ci o komende tą ,,/resetscore" to zostaw, często usuwają sobie staty :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby, żeby paka była przyklejana, powód wyżej, a co usuwania ranku to tak ale ogólnego i co miesięcznie, /resetscore można zostawić i co do mam to można dać dusta zwykłego i np de_eldorado za np. assaulta i tuscana. Co do hs to jestem za propozycją Siwego. Odpanie pare pluginów i serw troszke inaczej bezie chodził 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tą paką jak koledzy wyżej, a co do resetu ranku to można czasem tam resetować nie koniecznie do miesiąc ale to wedle wyboru, no i fajnym pomysłem jest dodanie nowych mapek takich jak: de_rats, cs_militia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak tak to z całą pewnością można to zastawić, a co do pomysłu Siwego z tym famasem to jest niepotrzebne ponieważ bronie z zestawu dla vipa są konkretne do wbijania odznak, no i to HP za normalnie zabicie powinno zniknąć a 140 HP jest bardzo przydatne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat czytasz co pisze? :D

Zmniejszyć vip'owi limit HP który dostaje poprzez zabicie gracza. przy 140hp dostanie , jak jest 130 max, to czyli moze miec 170hp, + te kamizelki .. 200 AP.

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od teraz możecie pisać propozycje, przeinstalowałem serwer. Jak dostanę silnik i vip'a to go poprawię, a jeżeli nie, to zrobię od nowa.

 

Wszystko powinno teraz ładnie działać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można dac zielony kolor dla adminów, chodzi o u@ lepiej go widać w grze niż ten normalny 

2. te mapy pozmieniać

3. rs nowe dać

4. no i jak pisze admin na say@@ to nie musi się wyświetlać nick admina

5. z tymi hs, że za hs jest +10 hp dla wszystkich 

 

2. wyrzucić tuscana i mirage a dać de_eldorado i cs_militia

3. własnie trzeba propozycje powstawiać :D to niech beda na razie te stare :)

5. ze jak walniesz hs to dostajesz +10 hp a nie ze jak go bijesz po ciele to tez dostajesz

 

Co wy na to ,zeby przywrócić odznaki? :/ kurcze, ciężko :/ 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam propozycję taką, żeby przywrócić to, że na nożu jest grawitacja a nie dostawanie hp( nie wiem czy to jest po prawione)
2. Za odznaki snajperskie, aby dostawać tam co ileś deagla ( to moim zdaniem pasuje)
3. Dać takie mapki jak rats , eldorado, takie fajniejsze ogółem mapki a nie jedno i to samo ;)
4. Dodać plugin taki, czy jak to tam się zwie, że admin ma na skinie postaci na plecach napisane admin, aby graczowie nie zadawali na okrągło pytań czy jest admin, albo robili spam na u@
5. Można dodać jeszcze, że jak jest 10 osób na serverze to takie coś jak zmiana mapy na większą. Bo czasami nie ma admina, żadnego a graczowie na pewno by chcieli zmienić;)
6. A to właśnie nie wiem czy naprawione jest. Po rozłączeniu gracza, aby móc dawać dłuższe bany albo dawać normalnie bany , gdy gracz ucieka lub coś. ( Bo czasem jak ktoś oberwie bana to dalej łamie regulamin i go nie można drugi raz zbanować)
7. Aby flashe rzucać po 10 s. Bo często jak komuś się nudzi to rzuca flasha na respa i trzeba kickać a następnie banować takiego gracza. A to by zmniejszyło bany za to ;)
8. Jak by była wgrana mapa eldorado to,aby przez ten płot nie można było rzucać HE ;)

Chyba to wszystko z mojej strony :P Pozdrowienia od Medyczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 to używasz amx_addban "ip/sid" "czas w minutach" dane wyciągasz z amx_ip

7 chyba jest takie coś, można by było uniemożliwić graczom walenie fb na małych mapach, bo na prawde tego leci od zawalenia, niekiedy 30sek mapy mamy biało na takim fy_snow np. czy poolday 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Shannel, napisz na GG, podaj cenę to z chęcią pomogę :D

Reszta będzie zrobiona później, teraz to ja kończę zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności