Jump to content
Vienio92

Propozycje na FFA+BF2

Recommended Posts

co do map to ok ale ratsa i dd2012 albo dd2002 mżożna dać na spokojnie :) z tymi broniami to Medyk ma racje chociaż i tak rzadko się zdarza :) skiny vipa jak na razie mogą pozostać takie jakie są, bo gracze ani vipy nie narzekają na nie :) no ale i tak by pasowałby dać rozgrzewkę jako w 1 rundzie :) tak jak to było dawniej bo bez niej to jakoś sucho :/ 

A ja widziałem jak mój kolega grał na jakimś serwerze bf2, nie naszym napewno i tam była taka opcja, zabicia łączone, typu ze zabierasz typkowi 92hp wpada ktoś i dobija, i wtedy obie osoby dostają fraga a nie tylko ta co dobila, pewno to skrytykujecie ale to byłaby dobra opcja bo dobijanie wkurza...

Czasem złość? 5 typa w rundzie Ci podbijają i czasem xd tao rzuciłem pomysł nie czepiaj się :D

Asysty odpadają :P Po co one tutaj nam :D I nie czepiaj się siwy . Zawsze pisałem graczowie, a nie gracze :D  jakoś zapominam :D 

Asysty nie są głupie ale to zaś fragi nie potrzebnie beda zabierać no i rozgrywka bedzie krócej trwać :/ także z jednej strony fajnie ale z drugiej lipa :/ a co z tymi mapami? jakie propozycje??? 

tak, vip działa bez zarzutów, ogólnie to jest ok, nie crasuje no tylko te rs'y nie działają bo wyłączyłeś ale pasuje zrobić nowe propozycje i jak się uzbiera to wgrać :) 

Proszę sprawdzić czy działa komenda /modele w VIP. (ustawia standardowe modele lub odwrotnie)

Edited by -_-
VIP ma te same umiejętności, ale jest troszkę inaczej napisany, więc proszę mówić gdybyście zauważyli jakieś błędy.
  • Like 1

tak jest ok, po wpisaniu komendy /modele wyłączają się modele broni vip a są te zwykłe no i odwrotnie :) rs'y też są ok :) 

Proponowałbym zwiększyć ilość map na serwerze, jest ich za mało do wyboru w vote. 

Moje propozycje:

de_dust2002
historic_kitchen
de_rats1337
cs_office
de_dust (zwykły)

de_cbble

de_mirage (bo chyba został usunięty)

cs_italy32

cs_alpin

de_alexandra

Pamiętam, że te mapy były chętnie grane, a w vote musi być wybór, bo po jakimś czasie się znudzą te mapy, które już są na serwerze. I do tego będzie się zdarzał problem, że będą wybierane małe mapy podczas głosowania.

PS: Jak ktoś może niech doda linki do tych map

Proponuje wywalić plugin ,,Vip chat", pluginu i tak nikt nie używa, więc można go wywalić i zrobić miejsce na inny :)

wg mnie asysty sa nie potrzebne. gralem an serwie z asystami i była kicha. na PLUS to że się wybiera mapy! :)

Proponuje wywalić vote map, każdy wybiera tą mapę co jest pierwsza w vote, zazwyczaj jest to jakiś aim i później musi admin zmieniać.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: temat zostaje podzielony na poszczególne kategorie

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines