Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi co jest wpisane w nazwie serwera? Mapki na dzien dzisiejszy sie nie zmienia, dawajcie propozycje co do małych mapek. Wiem ze wozik napisał mi kiedyś żeby dodać wiochę

 

Tutaj zamieszczam wykaz z małymi mapami proszę więc o propozycje dodania lub wywalenia map. 

 

aim_crazyjump
aim_00
fy_new_pool_day2
fy_snow3
aim_respect
aim_map_2010
awp_india2
 
+ propozycja Wozika ---> Wiocha
 
 
Zaraz także dodam na nowo plgin votujacy male mapy więc proszę także o komentarze na jego temat. Chodzi mi głownie o to czy nie crashuje mapek po wywołaniu vote lub po zmianie z tej konsoli. 
 
 
 
Piszcie także propozycje co do pluginów. Który dodać, jaki wywalić itp. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzisiaj wieczorem dodam takie oto mapki:

 

fy_new_pool_day2 --> fy_pool_day/night
awp_india2 --> awp_india
fy_snow3 --> fy_snow
aim_map_2010 --> aim_map 

+ awp_ruins 
+ wiocha

 

W miarę możliwości będę chciał dodac te mapki w formacie zimowym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurde ten reset wcale nie jest potrzebny :) jest ok, każdy ma odznaki a jak nie to nabija albo kupuje no i rangi, kurcze to też nie idzie nabić z dnia na dzień :) 

co do pluginów to do paki by przewody mogły być, jaki no uciąć, żeby szybciej pake rozbroić lecz trzeba dać taki kolor jaki dał tt kładąc pakę a jak zły utnie to ogląda ptaszki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić reset rankingu na poczatku każdego miesiąca i nagrody w postaci vipa na 15 dni dla top3.

Co do resetu odznak to bardzo dobry pomysł.

Serwer trochę zarobi - niektórym sie nie będzie chciało wbijać odznak, a przeciez 3/4 serwera wyznaje zasadę kamienia na niewidce.

Również urozmaici to rozgrywkę bo graczom będzie trudniej :)

 

@down

Czemu przesadziłem? :)

Było by o co grać, co skutkowało by większą ilością graczy ( wieksza ilość graczy - wieksza ilość potencjalnych kupców vipa/odznak )

Takie coś bardzo zachęca graczy do gry, a reset rankingu ( nie odznak ) co miesiąc spowoduje, że gracze będą co miesiąc mieli możliwość wygrania vipa za bycie w top3 - co zachęci ich do gry na serwerze (chociaż by dla ranku).

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tak:

 

5gr. Reset całkowity, jeśli chodzi o reset topki mógłby być mniej więcej co 2-3 miesiące.

 

Co do paki z kabelkami też jest super pomysł, lecz ja bym proponował 3kable obojętnie jakie kolory, 1.(rozbraja pake) , 2.(paka wybucha) a 3 (mógłby być np ze zabija rozbrajającego i zalicza mu 1 pkt do śmierci, wtedy mogą próbować inni) :) I na bs mogła by być choinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaaa co miesięczny reset ale topki..

 

A poza tym rewoX wszystko ładnie wyjaśnił i myślę, że Soot musi podzielić jego zdanie, ponieważ "reputacja" serwera może gwałtownie wzrosnąć.

 

Pozdro :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset topki co miesiąc - bardzo dobry pomysł.

Reset odznak - również bardzo dobry pomysł, bo na przykład mi już się znudziło zwykłe granie, nie mające żadnego celu, ponieważ - powiem nieskromnie - wszystko już tu osiągnąłem, a wbijanie odznak od nowa będzie super zabawą!

Zamiast paki będzie z tego co wiem choinka - i to również dobry pomysł.

Rozbrajanie paki - uważam, że nie ma sensu obciążać serwera nowymi pluginami, może to spowodować liczne crashe, a dla nowych graczy może to być niezrozumiałe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo by tego było, a tak tylko VIP będzie miał taki przywilej i kupno VIPa na pewno wzrośnie. :)

 

PS

 

Na mapie Winterinferno czy jakoś tak... Na repie tt przy 10 graczach na respie po prostu zabija... Resp za mały..

POZDRO.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_dust2_xmas --> de_dust2 zwykly ... ta mapa śnieżna doprowadza mnie do szału! Nie dość, że każdy kampi na niewidce pod choinkami to jeszcze nic nie słychać ... Ta mapa jest najgorsza ze wszystkich ...

 

Można zmienić na de_dust2snow ... Te choinki i wszystko jest zupełnie zbędne.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej mapie śnieżnej na de dust wystarczy usunąć te prezenty i choinki. ;) a jeśli nie to wgrać zwykły śnieżny de dust

Edytowane przez Shanell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności