Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienienie odznak jest bez sensu. 32 odznaki są okej.

 

 

Co do rozgrzewki to można ją zmieniać nawet co mniej niż miesiąc. Ciągła rozgrzewka z he się nudzi. Co do krowy to jestem za. Można też dać: coś z smg, scouta czy coś innego. Gracze będą zadowoleni z urozmaicenia serwera :D

 

Zrozumiesz o co chodzi jak będziesz chciał profeskę z smg / szturmówki  ,no chyba ,że kupisz.

Też chciałbym ,żeby rozgrzewki były scout ,smg itp ,ale soot raczej nie chce ,żeby każdy tak łatwo wbijał odznaki ,bo pewnie większość byłaby na rozgrzewce :D

 

Był już tu temat odznaki z awp ,ale chyba nic się nie zmieniło. Najlepszą opcją byłby dodatkowy dmg z awp ,a może scout + dodatkowy % dmg z niego ? Naprawdę wypadałoby coś w końcu zmienić z awką (jeśli możliwe) bo jest jedną z najtrudniejszych odznak do wbicia i najmniej opłacalnych ,mało kto z nią gra (no chyba ,ze na awp mapie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szturmówce można zmniejszyć trochę wymagania na odznakę. 

Mówiąc o odznace z awp to też bym wolał, żeby to było dodatkowe dmg niż scout bo granie awką gdzie większość ma po 120-140hp niema sensu, a scout przydaje się tylko w pierwszej rundzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!! Mam naprawdę fajną (przynajmniej tak myślę) propozycję. A mianowicie zmienić rozgrzewkę na kosy, ponieważ odznakę z he można nabić normalnie podczas rozgrywki natomiast kosę już ciężej. Zrobić to np. na jedną rundę i po upływie rundy na kosy rozpoczyna się normalna rozgrywka. CO WY NA TO?! 

Pozdrawiam  :disdain:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być na odwrót. A mianowicie zabicia podczas rozgrywki z he nie powinny się zaliczać a kosa..? Czemu nie?

Według mnie rzuciłem tutaj bardzo fajną propozycje. Wyobraźcie sobie jedną sytuację:

Gra sobie osoba, która ma już np. Experta, czy profę z he. Przychodzi sobie "Szeregowy" trafia na rozgrzewkę, ledwo wychodzi z respa, podlatuje expert z he, rzuca mu tego granata nawet nie pod nogi. Szeregowy pada i za przeproszeniem się wku**** i twierdzi, że niema tutaj szans i wychodzi, nie wraca już na serwer.

Jak by była rozgrzewka na kosy to praktycznie każdy ma równe szanse. 

Pozdro i myślę że każdy sobie zrozumie mój przekaz  :skywalker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Elo, moja propozycja to zmiana map na inne co tydzien lub miesiąc. Teraz są mapki takie jak dd2, inferno, train, nuke oraz westwood big, chodzi mi o zmiane tych mam na inne np; bikini, kabul itd... No coż znudziły sie już stare mapki ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z moich obserwacji wynika, iż na mapie de_train gracze po prostu wychodzą z serwera. Optuję za zamianą tej mapy na de_dust, zważając na fakt, iż na aztecu też nie był full serwer, kiedy był on wśród map tego serwera.

Edytowane przez NiE RoB Mi SsOw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy pytanie do ciebie KoKaiNa, po co sie odzywasz w takim temacie serwera skoro nie grasz? Zmiany zostały dokonane przez opiekuna i wszystko jest git. Mapa aztec ma bardzo dobrą aktywność, nie widzę potrzeby zmiany tej mapy, jeżeli nie grasz na tym serwie to nie powinneś decydować jaką mape wywalić :).

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócić można ponieważ to już jest męczarnia xD, lub dać inną rozgrzewkę ponieważ ta na noże jest już nudna, za wliczaniem do statystyk nie jestem za, to tylko ułatwi wbicie odznak z noża ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczesniej była rozgrzewka na HE i tam sie wliczały zabójstwa ;p wiec może skrócić czas rozgrzewki i zrobić tak żeby się wliczało :P nie ważne czy z krowy czy losowych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności