Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vip{Kassar}Vip

Zmniejszyć DMG paki,ponieważ inni uciekają od bomby żeby ich nie zabiła i w tym czasie CT spokojnie rozbrajają bombę zmniejszyć tak około żeby zadawała 50 DMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taką propozycję aby robić reset topki co miesiąc i żeby za pierwsze msc był vip na miesiąc :) prosze o wypowiedzenie się na temat :)

Reset topki co miesiąc to lipny pomysł, a co do tych vipów owszem mogłoby to mieć miejsce po resecie ogólnym zapowiadanym na 1 lipca lecz jest to decyzja "wyższych organów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset soot planuje tak jak wyżej zostało napisane na start wakacji czyli 1 lipca, oczywiście będzie zresetowany też ranking TOP15, a konkurs też się pojawi i z vipem i nie wykluczone z odznaką do wygrania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to reset jednak serio jest konieczny....
Można zrobić coś takiego że jak jest się w top 3 na przykład to można sobie wybrać 1 odznakę jaką chce się zdobyć. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Usunąć darmowego vipa, który jest od 22 do 7 rano, wiem że to strasznie przyciąga graczy, serwer przez to podniósł się w rankingu dosyć sporo w tak krótkim czasie, ale ludzie nieumiejący posługiwać się granatami utrudniają życie, spamują flashbankami gdzie się da oślepiając swoich ludzi kilkakrotnie w jednej rundzie, lub inna propozycja, aby do darmowego vipa nie dodawać flashbanków i smoke. Dziś poleciało sporo banów z powodem oślepiania swoich teamów no i dodatkowa robota dla adminów. Jeżeli nic nie zostanie z tym zrobione, to pytanie brzmi do kiedy jest ten darmowy vip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warklad Soot powiedział że vip został wprowadzony na stałe, a co do dodatkowej roboty dla nas to myślę że jest nas dużo i radziliśmy dziś sobie z tym na 5+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech Soot chociaż pomyśli nad tym flash i smoke. :) Wiem, że se radziliśmy, ale od 22 do czasu aż bedzie 6 max 8 graczy musi siedziec zonajmniej 3 adminów, żeby to ogarnąć. :P

 

PS. Kostek już szykuje się na So_Crazy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Warklad zrobimy inaczej :P. Vip zostanie ( bo już ustaliłem ze będzie na stałe) ale zrobimy blokadę fleshy na np: 3sek. tak aby nikt nie rzucał na początku rundy fleshy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam taka propozycję aby za hosty byly przyznawane 3 fragi jak za pakę, ponieważ są to takie same cele jak paka a za to nie ma fragów

 

Za to masz dodatkowe pieniadze, az 1000$ za oddanego i po 150$ za wziecie hostow. Na tym to polega. Dawanie fragow za takie cos nie mialoby sensu, kazdy by chcial byc w CT, a jaki dodatek mieli by TT? kazdy po 3 fragi za upilnowanie hosta? :P

 

 

Dalej pisze co do tego darmowego vipa. Moze mozna zrobic cos w tym sensie, ze po godzinie 22 bedzie dostepna komenda /ruletka i bedzie 50% szans na dostanie darmowego vipa na jedna mape, gracz moze raz na mape tego uzyc, no i trzebaby bylo do tego wymyslec cos na reconnecta, bo dalej wszyscy beda mieli vipa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym vipem trzeba cos zrobic zeby nie wywalalo ludzi, mysle ze najlepiej bedzie dac darmowego vipa np od 24 a nie od 22 albo wlasnie cos pokombinowac jak pisal Buu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycje aby dodać plugin ktory umożliwia przenikanie przez graczy, ponieważ czesto jest denerwujace kiedy np. na srodku przy bramie stanie jakiś gracz i wtedy nieumożliwia innym przejście. Nie wiem czy była już taka propozycja ,ponieważ jestem leniwy i niechce mi sie czytać 31 stron propozycji. 
Liczyłbym na pozytywne rozpatrzenie propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Plugin na Przenikanie, a nie Przeklinanie :D

 

Widziałem taki plugin na przenikanie przez graczy ale po użyciu klawisza (na klawiaturze) np E ,,, moim zdaniem to by był dobry plugin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin na przenikanie przez graczy jest na początku rundy. A na całą runde nigdy nie bedzie na bf2 bo tutaj liczy sie praca zespołowa a co jak np będziesz chciał zeby ktoś cię podsadził albo coś podobnego? 

 

 

@ Maniak ja jeszcze takiego pluginu nie widziałem na necie, jesli taki był to na pewno został zrobiony na specjalne wymogi serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym wprowadzić nowe pluginy/propozycje na serwer Bf2 a więc : 

 

 

Plugin nr. 1. ---- Podirytowany ciągłymi skargami o wchodzenie na nick itp chciałbym wprowadzić plugin na rezerwację nicku przez samego gracza wygląda to tak.

 

Nie musisz pisać do H@ albo Opiekuna serwera z prośbą o rezerwację nicku i wpisywanie setinfo _pw "haslo" w konsoli tylko po wpisaniu /konto ( tak rezerwujesz nick) hasło wpisujesz podczas gry. Jest to o tyle lepsze ze nikt nie może wejść na twoje konto oprócz cb nie jak dotychczas.  Minus jest taki ze za każdym razem musisz wpisać hasło ( samo wyskakuje aby wpisać przed zaczęciem gry :P )

 

 

Plugin nr. 2 ------ Vip ( darmowy)

 

Chcę na nowo wgrać "darmowego vipa" ale mam dylemat czy zrobić tak jak było od godziny np. 22 do 7 czy wgrać plugin który po wpisaniu na sayu "/testujvipa" daje go na np. 1h jednorazowo czy wgrać "losowego vipa" który rozdaje na 2h jednej wylosowanej osobie vipa , po tym czasie losuje następną osobę. 

 

 

 

 

Plugin nr.3 ------ Blokada FB

 

Krótko na ten temat. Plugin blokuje FB na dany czas (tak jak z HE) ma to mieć zamiar zbędnego rzucania FB na respie po rozpoczęciu rundy . Można tez zrobić blokadę na np. 2sek. i jeśli ktoś w tym czasie wyciągnie FB będzie mu zabierać np. po 10 h na 1 sek. 

 

 

 

 

 

Proszę wszystkich graczy nie tylko z Bf2 oraz adminów o wypowiadanie się w tym temacie.  Za wszystkie odpowiedzi dziękuję :P . Piszcie co wprowadzić a co nie albo w którym pluginie coś zmienić itp , itd :D Zapraszam do komentowania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plugin 1 jak dla mnie nie potrzebny i raczej nie chce mi sie wpisywac hasla za kazdym wejsciem ;p

plugin 2 jestem za komenda testuj vipa i na 1h jednorazowo

plugin 3 ja bym wolal normalnie dac blokade na 2 sekundy bez jakiegos odbierania hp itp bo to bez sensu 

ps - odrazu proponuje zmniejszyc blokade na he bo na rozgrzewce troche trwa zbyt dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności