Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

cs italy jest, a przynajmniej byla bo sam kazalem ja dodac a co do tego vote to jestem za tym zeby zwiekszyc z 4 do 7 bo czasami az sie odechciewa grac jak w kolko jest to samo, a chyba nie na darmo sa dodawane nowe mapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vote to zobaczę co da się zrobić.

 

@patriota ta sprawa już dawno była poruszana więc poczytaj sobie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie póki co można zostawić mapy obecnie dodane. Najwyżej zrobić jakiś zbiór dostępnych map i na koniec tygodnia/dwóch tygodni/miesiąca podsumować, które się nadają do zmiany, które zostawić, które są zbyt długo.

Będzie można wtedy wymiernie sprawdzić czy mapa się przyjęła czy nie, a poza tym mniej roboty z ciągłymi zmianami map będzie. 
Taki zbiór można by zrobić w temacie "Propozycje map", gdzie gracze mogli by dodawać podane przez siebie mapy, a autor temat dodawał by je do pierwszego postu, dzięki czemu powstała by lista map, które były, które się nie przyjęły, które są. Nie wiem co o tym sądzicie.

Poza tym to ten vote, ale soot już się tym zajmuje jak napisał.

Widzę, że mamy archeologa w składzie ; ) ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dorzucę, że przydałaby się mapa na same noże oraz na same pistolety. Zawsze to coś nowego a i przy okazji odznaki można by łatwiej wbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dorzucę, że przydałaby się mapa na same noże oraz na same pistolety. Zawsze to coś nowego a i przy okazji odznaki można by łatwiej wbijać.

 Tego napewno nie bedzie ponieważ wtedy bedzie trzeba robić restet statystyk co 2tygodnie lub co miesiać.

 

Ps: Snx czytaj te posty co byly wszesniej zamieszczane juz byl temat o tych mapkach  

 

 

 

Mapki :

cs_havana

de_southwood

de_gypt

de_survivor

de_piranesi

de_bridge

de_sunny

de_lidl ---->sorki ze przez jakis czas nie bylo tej mapki ale mialem maly problem

WGRANE

 

@ile moge co do cs_italy to zostala wyrzucona ponieważ byla malo grana wiec jak narazie jej nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dorzucę, że przydałaby się mapa na same noże oraz na same pistolety. Zawsze to coś nowego a i przy okazji odznaki można by łatwiej wbijać.

 

czy wy naprawde nie rozumiecie, że istotą BF2 nie jest ŁATWE zdobywanie odznak ? tylko trudne . W ogole moim zdaniem aim mapy i inne "latwizny" powinny byc wywalone. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eiden ma rację, o tym rozeznaniu co 2/3 tygodniowym apropo mapek. Dobry pomysł i wtedy dodawać/usuwać mapki i wszystko będzie na styk. Spróbuj coś z tym vote zrobić mam nadzieję, że uda Ci się tą blokadę założyć na 7 map a nie 4 ;) Mam jeszcze propozycję, o dodaniu pluginu dla adminów pt. "Lucia". Nie wiem czy słyszeliście o tym, ale na jednym BF2, na którym miałem admina, się sprawdzało. Przysłowiowa "Lucia" jest to plugin, który się włącza obserwując danego gracza. Na jego ekranie (jeżeli ma WallHack'a) pojawiać się będzie taka postać, jakby była na nożu. Postaci wprawdzie nie ma, ale można łatwo odkryć, czy gracz celuje w niego (stara się celować) lub po prostu w niego strzela. Niektórzy gracze nie nabiorą się na to, ale większość tych "czitków" na to niestety daje się nabrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/rs lub /resetscore dobry pomysł. I jeszcze bym dodał plugin, który po wyjściu z serwera tzw. reconnect'cie nie zresetuje statów. Wiadomo, że czasami ping zawiedzie i wywali kogoś, a jest przypadek, że gra dobrze idzie i naprawdę można się wkurzyć. I wtedy jedyna możliwość resetowania statystyk to będzie /rs (/resetscore) a po ew. wyjściu z serwera i powrocie/ reconnect'cie staty zostaną zachowane. Jedno i drugie razem będzie współgrać, bo już na jednym serwerze się sprawdziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem chodzi wam o to, żeby podczas reconnectów nie kasowały się staty, to zawsze plus ze względu na walkę o medale. Jeśli nie obciąża to jakoś serwera to jestem za, jeśli więcej niż powinno, to na nie.
Co do rs'ów to rozumiem, że chodzi o nawiązanie do poruszonej kwestii, żeby można było wyzerować staty z danej rundy, tak? 

Ogólnie dodatki kosmetyczne, nic nie zmieniające, ale ja ma to komuś pomóc to jestem za. Pod podanym już warunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że zapętliliśmy się troche z tymi nowymi mapami ? Że to idzie w złym kierunku? Wiadomo, nudne jest granie 15 razy dziennie w Westa czy dust2, ale litości, nie rozumiem tej nagonki na nowe mapy.. prawda jest taka ze te wynalazki i granie na nich jest męczące.. nie ma wykonywania celów bo nikt nie wie gdzie są bs..  jest wiele map standardowych ciekawych i można na nich grać , aby nie bylo nudno. 

przybliżę sytuacje z wczoraj, mapa de egipt.. po 2 minutach każdy chce zmiane. 

wchodze w ammodmenu do zmiany mapy i jest 5 pod stron map o ktorych nigdy nie slyszalem, a grac w cs zacząłem 7 lat temu( nie mowie ze gra od 7 lat ciągle) :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z havana, italy, vertigo, hell itp tak samo jest mimo ze to kiedys byly standardowe mapy tak samo jak dd2,nuke itp a mimo to ludzie ich nie chca grac. to jest serwer ffa wiec trzeba urozmaicac gre, wiadome ze nie wiedza gdzie sa bsy ale dlatego wlasnie trzeba czesciej na nich grac a jak komus nie pasuje bo woli grac 4 mapy w kolko to niech idzie na dd2/nuke/inferno proste. a map nowych juz tez wolalbym nie dodawac tylko na jakis czas zostawic tak jak jest i najwyzej za 2-3 tygodnie wywalic te ktore nie sa grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke ma trochę racje , bo ludzie nie znają tych map i nie nominują , więc mapki są nie grane , a nawet gdy ktoś nominuje to gracze i tak ich nie wybierają...

 

Ja jestem za stopniowym dodawaniem map np 2-3 na tydzień czy dwa.. wtedy gracze zagrają kilka razy oswoją się z nimi i będzie okey.. 

 

bo co z tego , że dodamy 50 nowych mapek skoro i tak one nie są grane bo ludzie ich nie znają:/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem jest dużo map standardowych które nie są wgl grane na servie , np office ,militia , italy ,italy 2 , vertigo , train (rzadko) , tuscan , prodigy piranesi, cbble , . takie mapy trzeba grać a nie dusty westy inferna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od pluginów.

1) Plugin Lucia i plugin zapisujący statystyki przed wyjsciem z serwa są zbugowane i gówn... działają na nowym amxmodx wiec nie będą dodawane.

2) Plugin do resetowania statystyk jest dodany.

3) @ Luke @patriotaRM  nowe mapki są potrzebne nie bedzie grane w kółko dust2, nuke,west...itp.. a co do tego ze byla wczoraj grana mapka de_gypt i ludzie nie wiedzieli gdzie sa bs-y to jest normalne w nowych mapkach bedą grane tak dlugo i czesto jak dust2 to wtedy nikt nie zapomni gdzie jest bs. A jesli chcecie grac w kołko dusty , nuke , inferno to macie do tego odpowiedni serwer u nas. 

4)  Nowe mapki jak na razie nie beda wgrywane zapoznajcie sie na razie z tymi nowymi co sa.

5)  Co do rozeznania mapek na naszym serwie zrobie osobny post w ogólnym dam tam wszystkie mapki i kazdy kto bedzie chcial napisze jakie mapki sa grane a jakie nie. Takie nominacje zrobimy raz na miesiąc. pod koniec miesiąca te mapki ktore bedą mialy najwiecej glosów na nie zostaną zastąpione innymi (i tu zdam sie na wasze propozycje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisaliście że coś nie działa na VIP'ie, proszę o informację co tak NAPRAWDĘ nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty No Smoke

 

Plugin nie pozwala wejść graczom z podmienionymi plikami smoke dzięki czemu nie mogą oni korzystać takich dodatków jak nosmoke :D ( brak dymu przy granacie dymnym )

 

Download

http://amxx.pl/topic/55823-anty-no-smoke/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jelen lec do działu AMXX a nie wal jakies zwalone pluginy, chyba zalezy ci tylko zeby posty nabic jak ani razu nie byles na serwie. 

Pomylilem sie w tabelce jednak widac VIP w CT jak i TT, jedynie ta komenda /vips nie działa. de_sonny niby sie crashuje serw przy niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siwy jutro rano wywale de_sunny bo dzisiaj nie mam dostępu do swojego kompa :-P

 

Co do tego pluginu to jest nie potrzebmy praktycznie wgl nie ma takich osób co to używają a szczególnie na bf2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności