Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Da się, na dzień dzisiejszy ustawione jest na 4 ostatnie mapy(chyba, że o czymś nie wiem) no i jakby zwiekszyć do 8 to by wystarczyło. Trzeba też zwrócić uwagę na to, iż na mapach typu dd2, dd, inferno, nuke (Podstawowe mapy ESL) gra najwięcej ludzi, te mapy przyciągają graczy, więc nie można wyeliminować grania ich w południowe godziny, jak z rana już zostaną rozegrane włąsnie z 3-4 razy. Proponuje dodać także konkurs w formie reklamowania serwera na innych sieciach serwerów, promowania go na innych serwerach aby przyciągnąć graczy. Proponuje także ściągnąć zakaz HE z małych map, nie rozumiem czemu jest akurat taki zakaz (Prosiłbym o wypowiedź w tym temacie) gdy właśnie na tych mapach najczęściej się wbija odznaki, a na reszcie tylko fragi. Powracając do map, są wgrane nowe mapki, wiekszość graczy ich nei ogarnia + są słabsi w tą grę więc giną, a co za tym idzie, wychodzą z serwera, czasami wracają, czasami nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakazu HE, to jest dobrze, gdyby soot usunął ten zakaz gra na małych mapach straciła by sens ponieważ zaczął by się spam granatami na resp wroga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to trochę bez sensu, bo robi się coś typu /sklep na cod modzie a nie o to nam chodzi. Skoro ma być bf2/ffa to zostańmy na takiej modyfikacji jaka jest. Kto jest za? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warklad - zakaz he bedzie zawsze bo na malych mapach jak ci 5 osob rzuci he na drugi resp to odrazu padaja 3-4 osoby i to jest bez sensu, tym bardziej jak ktos ma profke z he wiec zakaz bedzie obowiazywal dalej. co do map to jak maja umiec grac na nowych jak graja w kolko westa? gdyby na nowych grali tyle co na dd2 to by dawali rade wiec soot zmieni ze kazda mapa bedzie mogla byc grana raz na 10 map

@asiunia - tez jestem tego zdania ale mimo to szacun dla Rybaka za dobry plugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warklad zakazu he był , jest i bedzie wiec nie będe sie tutaj wypowiadał na ten temat.

 

Co do blokowania map pomyśle w najbliższym czasie z Rybakiem na ten temat

 

 

 

Prosze się także wypowiadać na temat zmian w odznakach, co chcielibyście zmienić np. mniejsze wym,agania na odznake itp. ,   nowe odznaki, zmiana terazniejszych. (Wiecie o co mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wprowadzić blokadę na używanie flashy przez ok 5 sek po każdym rozpoczęciu rundy?
Może udałoby się usunąć "Flash Team'y"....

 

Co do odznak to nie mam pojęcia co wprowadzić. Mi pasuje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no napewno admini upilnują każdego kto fleshuje swój team nawet jak żadnego admina aktualnie nie ma na serwerze. Soot poprosił abym wgrał plugin został dodany taki, że wielu graczy nauczy tego nie robić pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam to z rybakiem dzisiaj, i działa. Może trochę w drastyczny sposób, ale napewno nikt by nie rzucił flesza swojej drużynie bo by nie dożył ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin na chwile obecną zablokowany. Nie robi problemów z serwerem napewno nie "laguje" bo sprawdziłem zabiera nawet nie 1% CPU serwera fpsy także są normalne. Czekam na decyzje opiekuna i albo dodam taki jak był na 2 mapy albo jakiś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odznak to-moim zdaniem-można by było dodać do odznaki Snajperki że np. za każdy stopień odznaki dostaje się szanse na scouta + dodatkowe DMG z niego lub AWP, bo nie opłaca się wbijać snajperki bo się dostaje scouta który przydaje się tylko na 1 rundkę a potem jest przez wszystkich wyrzucany na respie.. Odznakę do granatów wymyśleć między Expertem a Profką bo jest różnica chyba 300 zabić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soot, w odznakach lepiej nie czaruj. :P Po każdej modyfikacji np odznaki z kosy, każdy ją automatycznie traci, a save odznak nie możesz zrobić bo wkońcu chcesz ją zmienić, ew można pododawać odznaki. Ja bym zmienił w odznace z awp, zamiast szanse na uzyskanie scouta, to dodatkowe obrażenia z awp, np 10%, 20%, 30% i 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o utrudnianie gry ze strony administracji tylko o to by nie było  fleshowania własnego teamu chociażby na początku rundy jakoś napewno to rozwiążemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kostek bedzie 48 odznak po resecie 

 

@ Luke daj mi chwilke czasu bo musze dogłebnie przeanalizowac ten plugin a jak na razie to mam malo czasu :( do jutro to zrobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności