Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Przedyskutujemy temat z Damianem i podejmiemy decyzję nad zmianą rozgrzewki. Jeżeli uznamy, że jest taka potrzeba to założymy nowy temat i podamy swoje propozycje lub wy je podacie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie kiedys nudzi . Rozumiem was , wiec jestem za usunięciem jej . Zaraz napisze do Polaczka i pojawi sie jakis temat gdzie damy jakies propozycje co dalej .

Mimo wszystko to byl dobry pomysl , dodalo to cos pozytywnego na jakis czas :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dac mozliwosc admin voice/ voice admin

Jak dla mnie zbędny plugin. Lepiej nie zaśmiecać serwera takimi rzeczami.

 

 

lisek., w 24 Paź 2016 - 10:33, powiedział:

Wgrac na okres próbny mape css_dust2  :D

 

Odpada. Od tego jest serwer CS:GO Mod.

 

 

Temat z rozgrzewką powstanie. Szykujcie swoje propozycje :)

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk mnie boli że większość się wypowiada na temat im obcy, ale zawsze tak było i to najbardziej wkurzało bo musisz kontynuować gadkę aby zluzował.. Aktualnie serwer stoi .. w sumie już od 3 lat na pakiecie LITE, a to nie jest najgorszy pomijając sprawe że to mod FFa, gdzie i tak nie potrzeba wysokich progów , 10-15 pluginów i starczy aby serwer funkcjonował bez lagów(na standardzie)... Na serwie ile tego mamy? nie wiem ale w każdym razie mało, ale nadal są opinie że "będzie lagować"

 

O tym co mówił fam - przecież macie na serwerze już plugin od ustawienia komunikacji, także jeżeli podmienicie plugin coś zmieni się z serwerem? Są głosy że ułatwi sprawe, tak więc czemu by nie dodać? skoro ni ciula się nie zmieni na serwerze z grywalnością. 

css_dd2 na serw wgrać? mape skonstruowaną pod GO, stary braciak 1.6 lepszy, są ludzie którzy o wiele bardziej wolą 1.6 od go z najebaną grafiką i pomazanymi broniami, zanim napiszesz propke pomyśl, bo to temat jakby z debilem gadać. 1.6 only dd2, gdzie jest serwer cs:go 1.6 i bajery od cs:go, no i wreszczie ten cały cs:go serwer, a tobie i tak mało. Ty i reszta tych mózgów powinniście dostać bloka do uczestniczenia w tym temacie, TO jest prawdziwy cs bez eksclusiv broni, i trabantów na mapie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gamebanana.com/skins/121732 
Łap Damian moja propozycja dodania do Vipa kosy oczywiście mozna inną też dać ale ta myślę ze jest najlpesza :) 
co do zmiany.. myślę że powinna się spodobać obciażać nic nie będzie obciążało a Vip zawsze będzie miał większe wyposarzenie oraz większą wykupywalność co automatycznie więcej ludzi przyciagnie na serwa ale to już od was zależy co zrobicie   :) 
 

Co do górnego napisu który miał byćwgrany tak on wygląda pod koniec rundy myślę że to pomysł teżdośćdobry :) 

 pre_1477427892__20161006003943_1.jpg

 

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rowniez uwazam ze zmiana He na jakas bron bedzie lepsza jak polaczek wroci przedyskutujemy co i jak ;)

 

Zrób temat z ankietą ze wszystkimi pistoletami i się wyjaśni. Skoro nikt nie dodał innej propozycji prócz Spiocha, to... Chyba tylko tę opcję powinno się brać pod uwagę co nie? :p

 

Poza tym dziwnie by wyglądała rozgrzewka np. z AK bądź M4A1 xD 

Edytowane przez Paweł.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję żeby dodać broń które jest zablokowana na rozgrzewkę czyli autokampe albo jakaś tarcze bo usp przecież można grać kiedy się chce i ile się chce :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie sie dalo rozgrzewka miala by polegac na tym ze oddajesz strzal np z deagl i musisz go przeladowac, autkampa to bedzie totalny bezsens , uzi czm nie pomyslimy jak znudzi sie ta rozgrzewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego totalny bezsens? Przecież to jest tylko 45 sec a z autokampy nie strzela się bo jest zablokowana, nie lubicie autokampy bo jak ktoś ją kupuje to jest denerwująca ale skoro każdy będzie ja miał to jest wtedy sprawiedliwie bo obu stronach, róbcie jak uważacie ja tylko dodałem propozycje poza tym granaty są niecały miesiąc zaledwie kilka dni pytanie dlaczego zmieniać? Co kilka dni zmieniać rozgrzewkę? To skoro rozgrzewka jest zla to wywalcie ja wcale..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kilka,tylko trochę dłużej, minimum 2 tygodnie. Myślę że żeby nie zanudzić naszych graczy to właśnie rozgrzewka powinna być nowa co 2-3 tygodnie ,ale na pewno nie co miesiąc bo przykładowa rozgrzewka HE gdyby miała być cały miesiąc to dostać by szło "szału".
Obecnie pistolety.
Później coś z szotganami ,następnie to co w tabeli przy zakupie w obu drużynach ,czyli przykładowe UZI czy Mp5.
Pamiętajcie że każda propozycja jest dobra, zależy jak na nią spoglądasz, byle nie było tylko tak jak kiedyś za czasów Rudego i Pawła, wszystko do kosza i tylko oni ważni, oj nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby przeplatać różnorodność broni i żeby nie było 2 miesiące pistoletów to proponuje ponownie teraz UZI skoro tylko na 2 tyg ma być to co to za różnica? Po uzi da się shotguny i później da się bulpopy, a później mamuchy (najlepiej na święta i z czapkami mikołaja hahha)

 

Trochę za dużo rozkminiacie temat zamiast działać raz dwa i coś robić, a nie tydzień będziecie ciągnąć bez sensowną debatę o to czy ma byc pistol czy uzi czy dupa jasia, a gracze już z nudów umrą i się zestarzeją :D

 

GO GO !! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Qubas tak patrząc w jakim to tempie idzie ,gdy zostanie wgrana jakaś rozgrzewka na forum już od razu powinna pojawić się i dyskusja co kolejne a potem Ankieta w tedy może 2 tygodnie starczą :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja proponuje zrobić porządek z Adminami  ;)

nie wiem po co ich tyle, skoro i tak rano nikogo nie ma, a teraz jest taki okres że jest po 20 graczy :)

odechciewa się grać, ja rozumiem że Praca/szkoła :)  ale jak ktoś piszę w podaniu że ma Rano czas, a potem go nigdy nie ma przed południem.....

LICZĘ NA TO ŻE KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja proponuje zrobić porządek z Adminami  ;)

nie wiem po co ich tyle, skoro i tak rano nikogo nie ma, a teraz jest taki okres że jest po 20 graczy :)

odechciewa się grać, ja rozumiem że Praca/szkoła :)  ale jak ktoś piszę w podaniu że ma Rano czas, a potem go nigdy nie ma przed południem.....

LICZĘ NA TO ŻE KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE :)

fakt to nie sztuka jak adminów jest 30, a nie są obstawione godziny :/

Albo zrobić dyżury jak jest ich sporo, albo przystać na mój projekt który opisałem w dziale dla adminów :P

Wystarczy żeby paru opiekunów innych serwerów miało adma na dd2 to by godziny się obstawiły :P

Ostatnio tak czesto widzę prośbę o zbanowanie odpała na dd2 że masakra, wiadomo na każy serwer wołają tak samo na jb czy ffa, ale najwięcej na dd2 ostatnio (Polaczekkk i mistrz chyba czas rozmowy z adminami przeprowadzić bo faktycznie na taka spora ilość adminów taka lipna obstawka?)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunowie innych serwerów mają swoje serwery żeby się nimi zajmować ;) chcą to mogą złożyć podanie i albo będzie przyjęte albo nie, w Twoim przypadku chyba było odrzucone ostatnio to pewnie stąd ten pomysł :)

Nikt nie ma wpływu na to co się dzieje rano czy wieczorem raz się jest a raz nie, raczej gdy jest coś ważniejszego od csa to się to robi.

 

Ja wracam do propozycji admin voica czy coś bo nikt nie dał odpowiedzi czy będzie czy nie a dużo osób napisało ze spoko opcja

Edytowane przez biauy mew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności