Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Oj mały błąd :'D Ale wiesz to jednak inna sytuacja tu nie grasz 5vs5 tylko vs 2 razy więcej sojuszników jak i przeciwników. :D stąd uważam, ze na takim serwerze z !nb najlepiej mieć to zbindowane niz wpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.Dodać tego bota AFK

2.Dodać Wiecej komend typu /hp itd

3.Chciałem kupić vipa za psc lub paypal ,lecz tylko sms wiec jak najbardziej by sie taka płatność przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Reset będzie robiony przy okazji konkursu - czyli niedługo :)

 

Co do VIP'a postaram się coś z tym zaradzić, ale nie wiem czy cokolwiek da się zrobić, ponieważ jest to powodowane przez jego TAG [VIP] z tego co wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież autokampa jest zablokowana, może ją kupić tylko VIP, ponieważ ma immunitet. Teoretycznie więc może kupić autokampę, ale praktycznie zostanie za to zbanowany. Nie da się jej zablokować dla VIP'a, bo jeśli zablokuję autokampę dla vipa, to tym samym zablokuję mu możliwość kupowania AWP poza limitem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam was , mam do zaproponowania troche dzwięków np po strzeleniu hs'a [ Głowy ] Były takie stare dzwięki typu HeadShoot , MultiKill , Coś typu " Robisz wrażenie " albo po zabiciu nożem np Dziabnął cie widziałeś :) Mam nadzieje że wiecie o co chodzi :)) Takie dzwięki dodają własnie takiego uroku serwera takie jest moje zdanie :)A co wy na to ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam to na jakimś serwerze, nie jestem przekonana do tego, sama do tego podchodziłam sceptycznie. Według mnie wielu osobom by to przeszkadzało, przez pierwsze minuty było to fajne, ale na dłuższą metę zaczynało to przeszkadzać chociażby by usłyszeć kroki przeciwników gdy inna osoba robiła sobie "triple", Ty nie słyszałeś nic. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie jestem na nie. Dobrze, jest tak jak jest. Tak jak Besi napisała to by przeszkadzało innym słyszeć kroki przeciwnika, a także info od sojusznika. Jak dla mnie serwer jest na wysokim poziomie bardzo przyjemnie się gra, na serwerze mamy dobrą nutę w postaci rs`ów i  myślę, że więcej bajerów nie jest potrzebne. 

Sam pomysł jest fajny, też widziałam takie coś na serwerze, ale na dłuższą metę to nie jest dobre. Więc myślę, że nie ma sensu tego dodawać, "zaśmiecać" serwer na chwilę. Więcej korowodu z tym niż pożytku dla serwera i graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł na 4Fun, ale na DD2 raczej tego nie zobaczysz. Tak jak użytkownicy napisali wyżej zagłuszałoby to dźwięki strzałów i kroków więc bardziej by przeszkadzało w grze niż ją umilało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Chciałbym wam przedstawić propozycję która może się okazać pomocna na serwerze. Otóż mam na myśli blokade na bombsite B jeśli jest mniej niż 5 graczy. Czyli jeśli jest 4 graczy gramy na 1 bsa i na B nie można plantować paki. Co on tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności