Skocz do zawartości

Rekrutacja na admina TeamSpeak 3


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Wiek: 16
Kontakt: Steam/Ts/Forum/Na pv podaje FB
Twój nick na TS3: BialyyByk
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na TS siedzę dniami i nocami tzw. Nolife lubię pomagać innym oraz jestem osobą bezkonfliktową i potrafię postawić na swoim jasnymi argumentami.
Ile czasu spędzasz na TS3: Zazwyczaj na TS wchodzę gdy wstanę przez okres wakacji ~10h dziennie od września 5/7h 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Mocne 7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Z TS3 korzystam kilka lat (spore) Na stanowisku Administratora znikome jednak szybko się uczę :) 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Od 16.08.2020r. Do 30.08.2020r. Jestem na wyjeździe 
 
 
Edytowane przez Kasia!
jednak nie odrzucam
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Tomek
Wiek: 21
Kontakt: forum/steam/znajdziesz mnie na ts
Twój nick na TS3: Niszter
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Pisze podanie ponieważ znam wiele osób na tym serwerze, użytkownicy to nie tylko nicki, a osoby które w sporej części już poznałem. Lubie ten serwer, lubię ludzi spędzających tu czas, stąd to podanie, chciałbym pomóc ulepszać ten serwer. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Przynajmniej kilka godzin dziennie
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadam własne kanały, brak doświadczenia jako administrator, tylko wiedza teoretyczna
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Zmieszany 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/14/2020 at 1:09 AM, Kasia! said:

"Odgrzewam" temat. 

 

Zapraszam do składania podań! 

Szukam jednej osoby która ma czas, siedzi na ts'ie po kilka godzin (siedzi przed komputerem po kilka godzin/adminowanie "w tle") . Potrafi rozmawiać, niekonfliktową, ale stanowczą, bo może zdarzyć wiele sytuacji tego wymagających, jednak to rzadkość. Najlepiej, jeśli już znasz funkcje admina ts'a, ale nie musisz (obycie z klientem ts3 w stopniu średnim, minimalnie) , każdy z adminów pewnie z chęcią pomoże. 

+ Standardowo wymagania t.j. w poście ze wzorem. 

Jesteś zainteresowany/a? Zapraszam do składania podań ze wzorem (umieszczony w pierwszym poście w tym temacie). 

Czekam na chętnych do 19.08.20 

 

Pozdrawia administracja serwera TeamSpeak3. Do usłyszenia! 

Imię: Michał
Wiek: 18
Kontakt: steam/ts/messenger(FB)/email
Twój nick na TS3: ozjasz911
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Bo tylko z tego serwera TS3 korzystam aktualnie, i wierzę, że moje doświadczenie i podejście jako administratora wpasuje się idealnie w realia serwera.
Ile czasu spędzasz na TS3: ~6h dziennie
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Aktualnie nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Potrafię tworzyć kanały, nadawać odpowiednie permisje oraz korzystać z botów muzycznych.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Edytowane przez ozjasz911
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Hubert
Wiek: 21
Kontakt: Steam, Forum, TS
Twój nick na TS3: Małpa
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Rekrutacja otwarta a to jest jedyny ts który używam aktualnie i jestem tutaj od grubych lat
Ile czasu spędzasz na TS3: zależy od dnia lecz 4h to raczej minimum ale od września to będzie z 2/3 z powodu pracy
Czy posiadasz admina na innym TS3?:nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadam doświadczenie, pełniłem kiedyś funkcje admina na innym tsie parę lat temu. Jedynym mankamentem jest to ze nie potrafię stworzyć pod kanału lecz Optimus mi wszystko wytłumaczy :)
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Oczywiście ze tak
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię: Tomek
Wiek: 18
Kontakt: Forum, Steam, Facebook
Twój nick na TS3: f1xu

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na teamspeak’u nie siedzi duża ilość osób, lecz z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Forum się rozwija i przybywa więcej nowych graczy, co współgra z odwiedzaniem przez nich teamspeak’a. Jestem zdania, że każda para rąk do pomocy zawsze się przyda, dlatego staram się o stanowisko admina. Znam regulamin oraz taryfikator banów. Możliwe, że zdarzy mi się popełnić jakiś mały błąd z początku, ale szybko się douczę i będzie idealnie. Oczywiście każdej linijki nie wyrecytuję na pamięć, lecz regulamin czytałem kilka razy i wiem jakie czyny są akceptowalne, a jakie nie. Jestem osobą miłą, bezkonfliktową oraz chętną do pomocy i działania. Potrafię podejść do problemu z dystansem i humorem, a jednocześnie trzymam się określonych zasad.

Ile czasu spędzasz na TS3: Mogę poświęcić bardzo dużo czasu, zawsze gdy gram w tle odpalam teamspeak’a i na drugim monitorze spoglądam co chwilę. Dlatego ułatwi mi to pracę jako administrator. Gdybym miał opisać to w godzinach, myślę że od 4 do 10 godzin mogę być w pełni dostępny i chętny do pomocy. Posiadam również wykupionego teamspeak’a na telefonie, dlatego pomoc z zakresu telefonu jest również możliwa.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Doświadczenie posiadam bardzo duże, byłem właścicielem teamspeak’a, na którym w rekordowym momencie przebywało ponad 1000 osób. Co prawda na naszym teamspeak’u nie przesiaduje tyle osób, lecz skoro potrafiłem ogarnąć wszystko przy większej ilości osób, to przy mniejszej nie powinienem mieć problemu. Dlatego wydaję mi się, że potrafię wszystko co jest związane z teamspeakiem i poza nim. Mam kilka fajnych pomysłów, które chciałbym zrealizować na serwerze.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

  • Like 8
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 21:41, f1xu napisał:

Imię: Tomek
Wiek: 18
Kontakt: Forum, Steam, Facebook
Twój nick na TS3: f1xu

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na teamspeak’u nie siedzi duża ilość osób, lecz z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Forum się rozwija i przybywa więcej nowych graczy, co współgra z odwiedzaniem przez nich teamspeak’a. Jestem zdania, że każda para rąk do pomocy zawsze się przyda, dlatego staram się o stanowisko admina. Znam regulamin oraz taryfikator banów. Możliwe, że zdarzy mi się popełnić jakiś mały błąd z początku, ale szybko się douczę i będzie idealnie. Oczywiście każdej linijki nie wyrecytuję na pamięć, lecz regulamin czytałem kilka razy i wiem jakie czyny są akceptowalne, a jakie nie. Jestem osobą miłą, bezkonfliktową oraz chętną do pomocy i działania. Potrafię podejść do problemu z dystansem i humorem, a jednocześnie trzymam się określonych zasad.

Ile czasu spędzasz na TS3: Mogę poświęcić bardzo dużo czasu, zawsze gdy gram w tle odpalam teamspeak’a i na drugim monitorze spoglądam co chwilę. Dlatego ułatwi mi to pracę jako administrator. Gdybym miał opisać to w godzinach, myślę że od 4 do 10 godzin mogę być w pełni dostępny i chętny do pomocy. Posiadam również wykupionego teamspeak’a na telefonie, dlatego pomoc z zakresu telefonu jest również możliwa.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Doświadczenie posiadam bardzo duże, byłem właścicielem teamspeak’a, na którym w rekordowym momencie przebywało ponad 1000 osób. Co prawda na naszym teamspeak’u nie przesiaduje tyle osób, lecz skoro potrafiłem ogarnąć wszystko przy większej ilości osób, to przy mniejszej nie powinienem mieć problemu. Dlatego wydaję mi się, że potrafię wszystko co jest związane z teamspeakiem i poza nim. Mam kilka fajnych pomysłów, które chciałbym zrealizować na serwerze.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Przyjęty

Napisz do mnie na pw ;) 

 

Reszcie dziękuję za podanka, niestety, ale większość osób nie spełniało wymagań jakie od zawsze są stawiane. Rozważałam dwie osoby, wymagania zdecydowały. 

 

*Następna rekrutacja jedynie po zwolnieniu się miejsca w administracji. 

Aktualna liczba miejsc zajętych w administracji: 3/3

  • Like 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności