Skocz do zawartości

Rekrutacja na admina TeamSpeak 3


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian
Wiek: 20
Kontakt: Forum/FB/Telefon
Twój nick na TS3: Shino

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
Ten serwer jest dla mnie strasznie sentymentalny i dlatego, że spędziłem na nim ogrom czasu, oddałem mu dużo serca i swoich możliwości, i dlatego, że z tym TeamSpeakiem wiążę się mnóstwo bardzo dobrych wspomnień, bo to tutaj, a nie na serwerach poznałem wiele osób, z którymi mam do dzisiaj kontakt, mimo że nie wchodzą już na serwery czy forum. Przesiaduję na serwerze, rozmawiając sobie ze znanymi mi osobami, więc równie dobrze mógłbym wykorzystać ten czas na pomoc serwerowi i aktualnym adminom. Moje aktualne obowiązki na sieci nie gryzą się z tą pozycją, a nawet idą fajnie w parze, bo to tam jest obgadywanych najwięcej spraw odnośnie działalności administracyjnej na forum. Oferują swoją pomoc przy serwerze, bo i tak tam siedzę, jeżeli będzie jakiś lepszy kandydat, który ma znacznie więcej czasu (bo np. nie pracuje) i jest godny posady w oczach Karola to bezproblemowo się wycofam czy przyjmę odrzucone podanie.

Ile czasu spędzasz na TS3:
Zależy, jak mam wolne potrafię być cały dzień, jak pracuję to zależy czy wieczorno-nocna zmiana czy poranna, ale zwykle tak czy siak wbijam na Tsa. Optymalną ilością jest po prostu kilka godzin, w jedną czy drugą stronę przesuwając, w zależności od dnia.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):
Na permisjach administratorskich wiem wszystko, co powinienem, wyżej już mało co pamiętam. Także dam taką 7, żeby być skromnym. 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Na Tsie siedzę już parę dobrych lat, 2 lata, o ile się nie mylę, byłem administratorem na tym serwerze. Nigdy nie potrafiłem przejść z Tsa na Discorda, mimo że każdy na niego przechodził. 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Jeżeli na każdym mikrofonie jestem przyćpany to jak najbardziej, sprawny bardzo.

Pozdrawiam, miłego dzionka życzę.

 

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 5
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Imię: Dawid
Wiek: 17
Kontakt: Steam/Forum/FB
Twój nick na TS3: Majster
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Spędzam dużo czasu na nim, pomoc na pewno się przyda.
Ile czasu spędzasz na TS3: w tygodniu do 4h a weekendy nawet 10+h 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Byłem adminem jak i opiekunem Ts na innym forum kiedyś więc doświadczenie jest spore.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid
Wiek: 18
Kontakt: Steam, telefon
Twój nick na TS3: !DAFFID
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Po dłuższej przerwie od teamspeaka stwierdziłem ,że chciałbym spróbować swoich sił u was jako administrator. Bardzo przyjemny i stabilny serwer. Poza tym lubię nawiązywać nowe kontakty i jestem otwarty do ludzi, podchodzę jak najlepiej mogę do każdej sprawy . Staram się utrzymywać jak najwyższą kulturę osobistą. 
Ile czasu spędzasz na TS3: 4/5 godzin 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadałem rangę HSA na dużym serwerze na którym przesiadywało stałe 80 osób. na dwóch mniejszych serwerach miałem rangę SSA. Przy serwerach teamspeak spędziłem naprawdę dużo czasu, jak i przy technicznych rzeczach tak i przy różnej grafice serwerowej.  
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dorian
Wiek: 19
Kontakt: Steam, forum, ts
Twój nick na TS3: WhiteBlood
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Przesiaduje na teamspeaku bardzo często od długiego czasu i chciałbym pomóc, dołączyć do grona adminów. Jest kilku adminów, ale zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pracy. Jestem grafikiem od jakiegoś czasu i swoją robotę wykonuje sumiennie. :P Chcę piąć się w górę i pomagać forum na każdy możliwy przeze mnie sposób. Chciałbym pomagać użytkownikom, często brakuje admina, aby komuś zrobić kanał lub zarejestrować, myślę że można mi zaufać. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Kilka godzinek, zależy od dnia, czasem cały day, siedzę gram z ekipką. 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że 9.5 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem kilka swoich serwerów ts, więc coś tam potrafię robić spacery, kanały,  rangi, uprawnienia. Nie są to trudne rzeczy. Raczej ze znajomością teamspeak'a od strony technicznej problemów nie będzie. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak 

 

 

Edytowane przez WhiteBlood
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Imię:Jakub
Wiek:18 lat
Kontakt:Facebook,Messeger,nr priv,Instagram,SnapChat
Twój nick na TS3:HeGeR
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Staram się o stanowisko Administratora, ponieważ przede wszystkim jestem dostępny w takich godzinach gdzie często (jak nie zawsze) inni Administratorzy już dawno wciągnęli żółtko. (w sensie śpią). Drugim powodem to widzę, że coś Wam się ekipa administratorów zmniejszyła to pewnie pomoc się przyda. Kolejną sprawą jest to, że siedzę sobie i tak u Was na tsie, a z nikim nie rozmawiam. (Tylko awaryjnie jakby ktoś coś tam chciał), a tak to mógłbym wypełniać obowiązki Administratora i się do czegoś przydać, a nie tylko slota marnować. Znam regulamin oraz taryfikator banów itd. Może będę popełniać jakieś błędy początkowo, ale szybko się wyuczę i będzie perfekcyjnie. 
Oczywiście mogę poświęcić bardzo dużo czasu, praktycznie ciągle używam TSa gdy używam komputera. Dodatkowo uważam, że jestem bezstronną 
Ile czasu spędzasz na TS3:Od 15h do 24h
Czy posiadasz admina na innym TS3?:Tak owszem jeśli będzie taka potrzeba to podam IP serwera do niego jako na dowód że jestem.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):8,5/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Dosyć spore ponieważ siedzę na tym komunikatorze z jakieś około 3 lat.Do dziś z niego korzystam aczkolwiek miałem możliwości,aby dołączyć na szeregi nowego komunikatora Discord.Ale nie jest to dla mnie program.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak owszem.
Edytowane przez HeGeR235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Agnieszka


Wiek: 27


Kontakt: Steam, Forum, TeamSpeak, SnapChat, Messenger (ewentualnie)


Twój nick na TS3: AgneS bądź ♡ AgneS, w zależności czy jestem na komputerze czy na laptopie


Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
             Z siecią tą jestem związana od Stycznia 2018 roku. Mam zaszczyt być administratorem serwera COD MOD 201. Poznałam tu masę cudownych ludzi, z którymi mam kontakt także poza siecią. Z racji tego, że należę do osób bardzo gadatliwych lubię spędzać czas na TS zarówno podczas gry, ale także w czasie wolnym, stąd też pomysł na wzięcie udziału w rekrutacji, bo czemu by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i przy okazji nie pomóc reszcie administracji


Ile czasu spędzasz na TS3:
           Jestem zawsze gdy korzystam z komputera. Raz więcej, czasem mniej, wszystko uzależnione jest od tego czy aktualnie pracuję w domu czy w biurze. Podczas HomeOffice potrafię być dostępna nawet przez 12h


Czy posiadasz admina na innym TS3?: 
           Nie posiadam, to jedyny serwer TeamSpeak z jakiego korzystam


Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 
           TeamSpeak posiada dość intuicyjny interface, więc w podstawowych podstawach się orientuję, tak więc oceniam swoje umiejętności na około 4


Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
          Nigdy nie miałam okazji spróbować swoich sił w administrowaniu takim serwerem na co dzień bawię się nieco innymi klocuszkami, ale szybko uczę się nowych rzeczy i jestem zaangażowana. Jestem pewna że zarówno @Kasia! jak i @Gemciu podzielą się ze mną posiadaną wiedzą.


Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): 
          Oczywiście, mój jakże donośny sopran słychać nawet na kole podbiegunowym :D
 

Edytowane przez Agnes
  • Like 11
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mikołaj
Wiek: 16
Kontakt: forum, steam, facebook, nr telefonu
Twój nick na TS3: offen
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Gdy przebywam na ts popołudniowymi porami to zazwyczaj nie widzę nikogo z administracji a zawsze znajdzie się ktoś, kto musi czekać na pomoc. Mam też sporo wolnego czasu i wykorzystuję go na granie w gry komputerowe i przy okazji siedzenie na tsie.
Ile czasu spędzasz na TS3: Ostanio trochę mnie nie było ale teraz staram się siedzieć przynajmniej 2-3h dziennie.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Ciężko stwierdzić. Ale wydaje mi się, że jakoś 5-6.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Niestety niewielkie. Jedyna styczność jaką miałem z funkcjami administracyjnymi na TS to ogarnianie tsa dla kolegów. Ale wydaje mi się, że poradziłbym sobie w roli administratora teamspeaka. Jest to kwestia kilku dni na przypomnienie sobie co i w jaki sposób działa.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Wymagania:

  • Ukończone 17 lat - 
  • Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
  • Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 +
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Like 6
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po przeczytaniu podań i rozmowie z adminami przyjmuje 

W dniu 15.11.2019 o 01:43, Agnes napisał:

Imię: Agnieszka


Wiek: 27


Kontakt: Steam, Forum, TeamSpeak, SnapChat, Messenger (ewentualnie)


Twój nick na TS3: AgneS bądź ♡ AgneS, w zależności czy jestem na komputerze czy na laptopie


Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
             Z siecią tą jestem związana od Stycznia 2018 roku. Mam zaszczyt być administratorem serwera COD MOD 201. Poznałam tu masę cudownych ludzi, z którymi mam kontakt także poza siecią. Z racji tego, że należę do osób bardzo gadatliwych lubię spędzać czas na TS zarówno podczas gry, ale także w czasie wolnym, stąd też pomysł na wzięcie udziału w rekrutacji, bo czemu by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i przy okazji nie pomóc reszcie administracji


Ile czasu spędzasz na TS3:
           Jestem zawsze gdy korzystam z komputera. Raz więcej, czasem mniej, wszystko uzależnione jest od tego czy aktualnie pracuję w domu czy w biurze. Podczas HomeOffice potrafię być dostępna nawet przez 12h


Czy posiadasz admina na innym TS3?: 
           Nie posiadam, to jedyny serwer TeamSpeak z jakiego korzystam


Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 
           TeamSpeak posiada dość intuicyjny interface, więc w podstawowych podstawach się orientuję, tak więc oceniam swoje umiejętności na około 4


Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
          Nigdy nie miałam okazji spróbować swoich sił w administrowaniu takim serwerem na co dzień bawię się nieco innymi klocuszkami, ale szybko uczę się nowych rzeczy i jestem zaangażowana. Jestem pewna że zarówno @Kasia! jak i @Gemciu podzielą się ze mną posiadaną wiedzą.


Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): 
          Oczywiście, mój jakże donośny sopran słychać nawet na kole podbiegunowym :D
 

 

W dniu 25.09.2019 o 13:15, WhiteBlood napisał:

Imię: Dorian
Wiek: 19
Kontakt: Steam, forum, ts
Twój nick na TS3: WhiteBlood
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Przesiaduje na teamspeaku bardzo często od długiego czasu i chciałbym pomóc, dołączyć do grona adminów. Jest kilku adminów, ale zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pracy. Jestem grafikiem od jakiegoś czasu i swoją robotę wykonuje sumiennie. :P Chcę piąć się w górę i pomagać forum na każdy możliwy przeze mnie sposób. Chciałbym pomagać użytkownikom, często brakuje admina, aby komuś zrobić kanał lub zarejestrować, myślę że można mi zaufać. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Kilka godzinek, zależy od dnia, czasem cały day, siedzę gram z ekipką. 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że 9.5 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem kilka swoich serwerów ts, więc coś tam potrafię robić spacery, kanały,  rangi, uprawnienia. Nie są to trudne rzeczy. Raczej ze znajomością teamspeak'a od strony technicznej problemów nie będzie. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak 

 

 

 

Zapraszam na PW i gratuluję oraz dziękuję każdemu za zainteresowanie tematem

  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Paweł

 
Wiek:17
 
Kontakt:Steam, forum
 
Twój nick na TS3: EAGLE
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Dużo czasu spędzam na waszym serwerze i postanowiłem pomóc w opiece nad serwerem oraz sprawowaniem porządku. Zawsze lubiłem pomagać innym dzięki czemu myślę że nadam się na tę funkcje.
 
Ile czasu spędzasz na TS3: 2-3 godziny
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:  nie
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):8
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Przez prawie pól roku byłem administratorem na już nie istniejącym serwerze
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imię: Rafał
 
Wiek: 20
 
Kontakt: TS3, Discord, Steam, Fb
 
Twój nick na TS3: ra1x1or (na komputerze jak i na telefonie)
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Zawitałem tutaj w 2016, pełniłem na tej sieci nie jedną funkcje (w tym admina TS). Lubię i chciałbym nieść pomoc użytkownikom, szczególnie w tych godzinach w których nie ma ani jednego członka administracji (np. poranne w dni robocze). Mógłbym świecić moją wiedzą innym członkom administracji, jeżeli by napotkali jakikolwiek problem z TS3. Myślę, że odnajdę się w tej roli. Co prawda jest już paru adminów, ale myślę że dodatkowe ręce do pracy się przydadzą. 
 
Ile czasu spędzasz na TS3: Generalnie parę godzin, lecz czasami się zdarza że nawet całymi dniami.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie 
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Sam może pluginów nie pisałem, ale jestem w stanie stwierdzić że 10.
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Używałem przeróżnych pluginów do TS3. Zrobiłem nie jeden serwer TS3 od A do Z, byłem administratorem na wielu rozmaitych serwerach TS3. Posiadam nawet swój "autorski" serwer.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
 
Decyzji nie zmieniam
Edytowane przez Rafj
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Imię: Adrian

Wiek: 16

Kontakt: Steam/forum/FB/Discord 

Twój nick na TS3: Scroll

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ dużo przesiaduje na tym serwerze TeamSpeak i chciałbym pomóc użytkownikom którzy chcieliby sobie założyć kanał, mają sprawę do administratora bądź po prostu zgłosić jakiegoś gracza, który przeszkadza np. spamując  poke'ami. Ogólnie to mogę poświęcić dużo czasu na przesiadywanie na TS. Myślę, że odnalazłbym się w tej roli ponieważ na innym TS3 posiadałem już admina i nie miałem większych problemów.

Ile czasu spędzasz na TS3: Zazwyczaj siedzę po 2-6h dziennie lecz czasami zdarza się mniej/więcej.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  Myślę że 5/10 ale wszystko do nauczenia.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadałem admina na innym ts więc myslę ze większość rzeczy ogarniam lecz można się douczyć czegoś nowego.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie) Tak

Oczywiście decyzji nie zmieniłem

Edytowane przez Scroll
  • Like 14
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imię: Florian
Wiek: 15 
Kontakt: Instagram, FB, Steam, Ts3
Twój nick na TS3: Kropka
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ zawsze mogę być aktywny oraz lubię pomagać innym :)
Ile czasu spędzasz na TS3: W sumie cały dzień, ponieważ nie mam co robić, a że lubię rozmawiać z ludźmi to siedzę na TeamSpeak'u.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, lecz posiadałem.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Między Średnim, a Wysokim
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak ( niektórzy uważają że mam więcej niż 15 lat.

Dodam coś o sobie :) Mam na imię Florian mam 14 lat. Lubię grać w gry komputerowe oraz zajmować się programowaniem różnych serwerów cs 1.6 ( Miałem swój lecz już nie mam :( ). Jestem Ciekawym człowiekiem, który szuka pracy ( chodzi mi o jakąś zaczepke żeby mi się nie nudziło :) ). Mieszkam w Miejscowości zwanej Białystok w woj. Podlaskim, interesuje się sportem zwanym RUGBY. Również lubię wychodzić na podwórko najczęściej jest to SkatePark, jeżdżę hulajnogą Oxelo potrafię zrobić Whippa, ale kogo by to obchodziło... Szczerze powiem nie lubię Niemieckiego, lecz lubię ten kraj oraz stolicę tego kraju. Moja ciocia mieszka w Niemczech ostatnim razem byłem u niej w wakacje. Jest tam świetnie!! Bardzo lubię tam jeździć i wypoczywać, w wolnym czasie lubię poświęcić chwili na spacer oraz wyjść z domu lecz.... Niestety z psem :D To by było na tyle o mnie ;) 


Chciałbym dodać, że pozdrawiam miłą panią z Ts3 @Agnes!
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk
Wiek: 20
Kontakt: Steam, Instagram, Snapchat, Teamspeak, Discord, Facebook
Twój nick na TS3: PortiZ
Dlaczego
akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Gram na serwie jailbbreak gdzie mam admina. Siedzę na Teamspeaku codziennie, bo dla mnie gra na jailu bez rozmowy jest zbyt nudna (na voiceczacie w grze oczywiście nie mogę nadużywać mikra to sobie siedzę na Ts3.)
Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od tego, czy pracuje... Jak tak to wbijam wieczorem na 3h a jak nie to od rana jestem i czasem siedzę ponad 6h.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: nie
Znajomość TeamSpeak'a (w skali 1-10): 4/10 ... znam podstawy jak zakładanie kanału i dawanie rang, ale jakiś administrator na pewno będzie chciał mnie douczyc.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jako że nie miałem nigdy admina nie mogłem wypróbować moich sił w praktyce.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak jest.

 

@Kasia! Jeżeli jeszcze trzeba pomocy, to dalej jestem chętny pomóc.

 

Wymagania:

  1. Ukończone 17 lat
  2. Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3
  3. Zachowanie kultury na TeamSpeak 3
  4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  5. Posiadanie mikrofonu

 

Edytowane przez PortiZ
  • Like 6
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkie poprzednie podania odrzucam. (Ze względu na przedawnienie)

Jeżeli któraś z tych osób nadal jest zainteresowana stanowiskiem admina proszę o edytowanie postów i umieszczenie dopisku o swojej decyzji. Brak edycji równa się rezygnacją z podania.

 

Otwieram rekrutację na admina Teamspeak3! 

Podania jak zawsze proszę pisać pod tym postem. Wymagania nie zostały zmienione. Jednak formuła procesu rekrutacji tak. (Nie są jednak to wielkie zmiany)

Pozdrawiam i czekam na podanka! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie: 

Imię:
Wiktor
 
Wiek:  
16
 
Kontakt:
Facebook/Steam/Forum/Telefon
 
Twój nick na TS3: 
tamblr
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
Swoją przygodę na sieci CSC rozpocząłem dość niedawno (w grudniu 2019r.). Posiadam rangę Admin na serwerze JailBreak i od momentu dołączenia na forum zacząłem również przesiadywać na serwerze TS3. W roli Admina chciałbym pomóc naszej społeczności CS-CLASSIC’owej w rozwoju.
 
Ile czasu spędzasz na TS3:
Od 2 do 8 godzin. 
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:
Nie posiadałem administratora na żadnym serwerze TS3. 
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):
6/10 
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 
TS3 używam tak naprawdę od początku kiedy zacząłem moją przygodę z grami komputerowymi. (jakieś 6-7 lat) Za czasów minecrafta mieliśmy gildię i  posiadałem Lidera. Nadawałem rangi, rekrutowałem, sprawdzałem również index czy gracze nie przychodzili z innych serwerów TS3 i nie byli oszustami 🤣. Dlatego wydaje mi się, że doświadczenie jakieś posiadam. 
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):
Tak oczywiście.
Edytowane przez tamblr
Źle zrozumiany punkt :/
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dorian
Wiek: 20 
Kontakt: TS, PW, Steam
Twój nick na TS3: WhiteBlood
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Byłem adminem na ts przez prawie 9 miesięcy i nie było ze mną żadnych problemów, miałem chwilę zwątpienia i musiałem troszkę odpocząć psychicznie. Ale wszystko u mnie w najlepszym porządeczku. Jestem aktywny, na tsie przesiaduje zawsze jak gram streamuje etc. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Większość dnia 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9,8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem kilkanaście swoich serwerów, ta liczba jest ta duża, bo nie chciałem opłacać po miesiącu, ale jeden teamspeak wytrzymał 6 miesięcy i był 30/30. Potrafię robić rangi, zmieniać uprawnienia kanały etc. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Si
 

Wymagania:

Ukończone 17 lat + 
Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 + 
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) + 
Posiadanie mikrofonu + 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:
Łukasz
 
Wiek:  
23
 
Kontakt:
Facebook/Steam/Forum/Telefon
 
Twój nick na TS3: 
arow
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
staram się o to stanowisko gdyż, od mojego powrotu spotkałem kilka osób które trollują tak zwanym "modulatorem głosu", pokeowaniem itd. co jest niestety denerwujące. na tsie siedzę codziennie więc mogę przystąpić do opieki nad serwerem
 
Ile czasu spędzasz na TS3:
Nie mam limitu. Zazwyczaj minimum 3 godziny.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:
Narazie nie posiadam nigdzie, ale posiadałem już wcześniej na Classicowym TSie :)
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):
7/10 (po dłuższej przerwie ale doszkolę się).
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 
Byłem kilka razy administratorem wielu serwerów na TS'ie, miałem również swój własny w 2018, ogólnie TS'a używam od 2015 bodajże. Większego problemu z operowaniem permisji administratora nie przewiduję.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):
Oczywiście.
Edytowane przez Arow
Nie zmieniam zdania.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Wiek: 19 
Kontakt: TS, FB (https://www.facebook.com/kamilos.braczus), Twitter (@MurderV2)
Twój nick na TS3: MuRĐER
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
Od zawsze byłem fanatykiem Ts.cs-classic.pl. Spędziłem na tym kanale blisko 5-6lat. Bardzo często jestem na kanale, więc chętnie się zajmę porządkiem na serwerze, o ile będzie taka potrzeba!
Ile czasu spędzasz na TS3: blisko 8-10h na dzień
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie mam żadnych doświadczeń, jeżeli chodzi o swój własny serwer. Zawsze byłem tylko "Admin Channel'em" na kanale MIXY (obecnie Valorant Kox gierka) ;^
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Owszem, czasami nawet zbyt sprawny ;D

Wymagania:

Ukończone 17 lat + 
Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 + 
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) + 
Posiadanie mikrofonu + 

  •  
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Szymon

Wiek: 19 😕
Kontakt: Ts/Steam/Forum
Twój nick na TS3: OptimusPrim
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: O stanowisko staram się z powodu iż obecnie otwarta jest rekrutacja i poszukiwane są osoby do pełnienia funkcji admina. Na TS3 sieciowym przesiaduję od chyba 5 lat - jestem osobą raczej bezkonfliktową.
Ile czasu spędzasz na TS3: 5-10h w zależności od dnia i czy uczę się do matury xD
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Pełniłem funkcję administratora na obecnie nie istniejącym już ts.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 11:52, hulaj dusza piekła nie ma napisał:

Imię: Dorian
Wiek: 20 
Kontakt: TS, PW, Steam
Twój nick na TS3: WhiteBlood
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Byłem adminem na ts przez prawie 9 miesięcy i nie było ze mną żadnych problemów, miałem chwilę zwątpienia i musiałem troszkę odpocząć psychicznie. Ale wszystko u mnie w najlepszym porządeczku. Jestem aktywny, na tsie przesiaduje zawsze jak gram streamuje etc. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Większość dnia 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9,8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem kilkanaście swoich serwerów, ta liczba jest ta duża, bo nie chciałem opłacać po miesiącu, ale jeden teamspeak wytrzymał 6 miesięcy i był 30/30. Potrafię robić rangi, zmieniać uprawnienia kanały etc. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Si
 

Wymagania:

Ukończone 17 lat + 
Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 + 
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) + 
Posiadanie mikrofonu + 

 

W dniu 19.05.2020 o 18:17, OptimusPrim napisał:

Imię: Szymon

Wiek: 19 😕
Kontakt: Ts/Steam/Forum
Twój nick na TS3: OptimusPrim
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: O stanowisko staram się z powodu iż obecnie otwarta jest rekrutacja i poszukiwane są osoby do pełnienia funkcji admina. Na TS3 sieciowym przesiaduję od chyba 5 lat - jestem osobą raczej bezkonfliktową.
Ile czasu spędzasz na TS3: 5-10h w zależności od dnia i czy uczę się do matury xD
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Pełniłem funkcję administratora na obecnie nie istniejącym już ts.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Zapraszam na ts'a 

 

Reszcie serdecznie dziękuję,ale nie spełnialiście wymagań. xD

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Odgrzewam" temat. 

 

Zapraszam do składania podań! 

Szukam jednej osoby która ma czas, siedzi na ts'ie po kilka godzin (siedzi przed komputerem po kilka godzin/adminowanie "w tle") . Potrafi rozmawiać, niekonfliktową, ale stanowczą, bo może zdarzyć wiele sytuacji tego wymagających, jednak to rzadkość. Najlepiej, jeśli już znasz funkcje admina ts'a, ale nie musisz (obycie z klientem ts3 w stopniu średnim, minimalnie) , każdy z adminów pewnie z chęcią pomoże. 

+ Standardowo wymagania t.j. w poście ze wzorem. 

Jesteś zainteresowany/a? Zapraszam do składania podań ze wzorem (umieszczony w pierwszym poście w tym temacie). 

Czekam na chętnych do 19.08.20 

 

Pozdrawia administracja serwera TeamSpeak3. Do usłyszenia! 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Sebastian 
Wiek:15
Kontakt:Forum/steam
Twój nick na TS3:Zdunek
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Rekrutacja otwarta  a ja mam dużo czasu więc czemu nie 
Ile czasu spędzasz na TS3:Aktualnie nie dużo bo jakieś 2h max iż nie ma z kim rozmawiać ale zazwyczaj gram po 5h+ więc ts może być odpalony w tle 
Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):5
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Nie duże miałem okazję być raz adminem ts i jakoś to było, generalnie można nabrać szybko doświadczenia iż teamspeak nie jest jakiś trudny do ogarnięcia 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
  • Haha 4
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jan.
Wiek: 16.
Kontakt: Forum/Steam/Discord.
Twój nick na TS3: jogi.
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ubiegam się o rolę administratora na tym teamspeak'u, ponieważ bardzo polubiłem go oraz poznałem parę nowym osób. Siedzę na nim całe dnie gadając z kolegami. Często jestem w godzinach w których nie ma administratorów, ale są ludzie, którzy potrzebują pomocy przy stworzeniu ich własnego kanału. Również w godzinach, gdy administratorzy już śpią, bądź  po prostu nie są aktywni są tak zwani "trolle", którzy nieustannie poke'ują, mi osobiście trafiło się to tylko raz, ale w przyszłości może być więcej takich osób.
Ile czasu spędzasz na TS3: Do końca sierpnia od 13-3 w nocy | Od początku września: Pn-Pt 16-22 | Sb-Nd 10-2 w nocy. 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Obecnie nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadałem własnego ts'a podczas, gdy zajmowałem się jeszcze serwerami RP. Tak to jeszcze parę razy u znajomych posiadałem admina.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Edytowane przez jogi
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności