Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Niestety na ratsie 1337, buguje się na respie ct zabija 2-3 graczy. Ratsy wszystkie, bo tam nie ma szybów wentylacyjnych.

 

Proponuję:

-zmniejszyć perk "prawa ręka rambo"  zabrać mu punkty w statystyki, bo jak ktoś ma wszystko full (siergiej) to z ttym perkiem jest nie do zabicia.

-usunąć ze sklepu "granaty" bo gdy się kupi to te granaty znikają...

-usunąć ze sklepu "losowy bonus" (czy jakoś tak) bo to zabiera sporo monet a dziala jak zwykle kupienie losowego perka, tylko że jest droższe

-dodać nowy perk "nieśmiertelność achillesa" - 1/3 na zabicie celując w nogi

-dodać nowy perk "niewidzialność" na 3 sekundy jesteś całkowicie niewidzialny

-dodać nowy perk "mega speed" na 8 sekund masz 400pkt w szybkość

-dodać nowy perk "krętacz" 1/4 żeby po strzale ekran prawie zabitego przekręcił się w różne strony

 

-zmienić perk (ten ze skokami, wcześniej moc jumpera) żeby zamiast 6 skoków było 8 (tak jak kiedyś)

- zmienić perk pompe, zamiast 1/4 to minimum 1/5

-zmienić perk broń szubrawcy z 1/4 na 1/3 i zmniejszyć jej dmg zwykłe o jakieś 15

 

 

 

To tylko propozycje ;)

Dobrze by było gdybyś coś uwzględnił, a w szczególności ten sklep bo kase sie traci za granaty ktorych nie ma

-

Czyli co, wszystkie ratsy do wyrzucenia?

Prawa ręka rambo poprawiona

Granaty sprawdź na next mapie

Niesmiertelnosc achillesa -> jutro

Niewidzialnosc -> jutro

Mega speed-> odpada

Kretacz -> odpada

Jumping-> poprawione

Pompa -> Zmieniłem mu szansę z 4,7 na 5,7, czyli może trafić 1/5-7

Broń szubrawcy -> odpada

 

 

 

-usunąć ze sklepu "losowy bonus" (czy jakoś tak) bo to zabiera sporo monet a dziala jak zwykle kupienie losowego perka, tylko że jest droższe

 

Nie, pomyślę co tam jeszcze dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z perkiem "Prawa reka rambo"?

 

 

Teraz jest napisane tylko "Zadajesz 20dmg więcej".

Czy tak powinno być?

Jak już to myślałem że będzie mial ten perk przynajmniej 15pkt w każdą statystykę.

 

 

 

@edit: Czy tylko ja tak mam , że nie można wymieniać się perkami?

Edytowane przez -_-
Perk Prawa ręka rambo - patrz na mój wcześniejszy post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co się stało z perkiem "Prawa reka rambo"?

 

 

Teraz jest napisane tylko "Zadajesz 20dmg więcej".

Czy tak powinno być?

Jak już to myślałem że będzie mial ten perk przynajmniej 15pkt w każdą statystykę.

 

 

 

@edit: Czy tylko ja tak mam , że nie można wymieniać się perkami?

Dokładny opis problemu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tą wymianą teraz jest tak , że np: mam perk Heimerdonger i chce wymienić się z graczem , i załóżmy , że on sie zgodził to jest napisane "Zmieniłeś perk!:(". A ten perk który miałem przed wymianą ( Heimerdonger ) nadal zostaje , i teraz nie można się wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę wymiane Jeśli ty wpisujesz /zamien i wybierasz gracza pisze "wymieniles juz perk :(" jeśli z kolei 2 osoba chce się z tobą wymienic piszę " Druga osoba wymieniała perk w tej rundzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol jeśli chodzi o ten pasek czasu dalej znika  aaa i co jeszcze do betonu teraz włączam beton i dostaje obrażenia nie wiem czy to tylko u mnie jest czy jak wcześniej tak nie było, dziś właśnie miałem ten perk i jak bym dostawał obrażenia na włączonym betonie 

Edytowane przez Kilerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to z tą wymianą teraz jest tak , że np: mam perk Heimerdonger i chce wymienić się z graczem , i załóżmy , że on sie zgodził to jest napisane "Zmieniłeś perk!:(". A ten perk który miałem przed wymianą ( Heimerdonger ) nadal zostaje , i teraz nie można się wymieniać.

Okej, do jutra powinno byc naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akuty Do czego się odnosisz ? Powinieneś dostać warna za niepotrzebny spam.

On sobie nabija posty. Na zombi i deathrunie też pisał tego typu posty.

 

Chciałbym żebyście zauważyli, że pisał w propozycjach każdego serwera, jednym słowem mówiąc nabijał posty, ponieważ napisał podanie: http://forum.cs-classic.pl/topic/28488-podanie-akuty/#entry171253

Edytowane przez Fresh.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można to poprosiłbym o sprawdzenie perku Sekret Szpiega. Miałem 1/2 na zrespienie się u wroga. Na początku mapy kupiłem perk a przez całą mapę może raz u wroga się znalazłem. Chodzi mi o sprawdzenie czy aby na pewno 50% jest w tym 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blend ma racje w sprawie z "sekretem szpiega" też nie raz miałem ten perk czasem od początku mapki a czasami od połowy mapki i może z 2-3 razy się respiłem. Natomiast jak miałem 1/4 to częściej już się respie u wrogów więc raczej jest z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że w nim nie ma żadnej wady , po prostu tak się losuje , tak samo z rs , jest wgranych 10 rs'ów , a w kółko leci 4-5 rs'ów i ciągle się powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Buźka, Świetnie by było gdybyś dodał, że gdy wpisujesz /top100 pokazuje ci ranking od 100 do 115 , To jest świetnie propozycja ale to zależy od Ciebie.

 

Jeśli chodzi o mapy fajne by były:

de_train_2006

de_rebel

de_dust4never - ta zamiast zwykłego de_dusta.

de_csr_inferno

TOP'ka odpada, pisałem wcześniej czemu

Mapy postaram się wgrać niedługo

Perki :

 

*Aim - ( Masz ogarniczony rozrzut i zadajesz 5 dmg więcej ) Ulepszenie : Masz ograniczony rozrzut i zadajesz 10dmg więcej

*Heimerdonger - ( Dostajesz 15 wytrzymałości i zadajesz 10dmg więcej ) Ulepszenie : Dostajesz 20 wytrzymałości 15 zdrowia i zadajesz 10 dmg więcej

*Naboje ninjy - ( Twoje zdrowie regeneruje się o 22-30 procent zadanych obrażen ) Ulepszenie : Zadajesz 25% więcej obrażen oraz tym samym regenerujesz zdrowie

*Prawa ręka rambo - ( Zadajesz 20dmg więcej oraz dostajesz 25 punktów w każdą statystyke ) : Zadajesz 20dmg więcej oraz dostajesz 15-20 punktów w każdą statystyke

*Wyszkolenie sanitarne ( Co 5 sekund dostajesz 10hp ) Ulepszenie : Co 5 sek dostajesz 50 hp

*Weteran noża ( Zadajesz dodatkowe 40(+int.) obrażen nożem ) Ulepszenie : Zadajesz dodatkowe 70obrażen (+int) oraz posiadasz dodatkowe 40 kondycji na nożu.

 

Nowe Perki :

 

- Diamentowa kolczuga : Dostajesz 30hp i 40wytrzymałości

- Nóż ninjy : Na nożu masz 35-50 niewidoczności

- Przezroczystość : Na 5 sek stajesz się niewidzialny

- Peleryna zabójcy : Masz 5-20niewidoczności lecz posiadasz 1hp

- Zestaw profesjonalisty : Dostajesz M4 (+3-5dmg) , USP (+15dmg) , Defuser / 2 flashbang

- Gotowy żołnierz : Zadajesz 10dmg więcej , dostajesz 30hp

Dam znać co z tego zrobiłem.

Jak można to poprosiłbym o sprawdzenie perku Sekret Szpiega. Miałem 1/2 na zrespienie się u wroga. Na początku mapy kupiłem perk a przez całą mapę może raz u wroga się znalazłem. Chodzi mi o sprawdzenie czy aby na pewno 50% jest w tym 1/2.

zwykły pech, perk jest wykonany

 

Myślę , że w nim nie ma żadnej wady , po prostu tak się losuje , tak samo z rs , jest wgranych 10 rs'ów , a w kółko leci 4-5 rs'ów i ciągle się powtarzają.

To widocznie niektóre z twoich rs'ow zostały źle stworzone, taki błąd pojawia się gdy sa one źle skompresowane czy coś takiego, tutaj musiałbyś pisać do hardwella, bo on ma o tym pojęcie. Serwer wczytuje wszystkie rs'y poprawnie, więc wina leży po stronie twórcy rs'ow

 

 

L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] ---L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] Wczytywanie pliku: "addons/amxmodx/configs/roundsound.ini"L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] ---L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 CTs Sounds ]L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/1.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/2.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/3.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/4.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/5.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] ---L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 Ts Sounds ]L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/6.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/7.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/8.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/9.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/misc/COD350Swieta/10.mp3L 12/27/2014 - 00:16:33: [alt_end_round_sounds.amxx] ---

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe , bo ja się zbytnio na tym nie znam i nie robie ich przez żaden program na kompie , tylko na necie.

 

Na mapie de_inferno jest bug , znikają monety , potem niby wszystko wraca do normy na nowej mapce ale bugi trzeba usuwać.

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie bug, pewnie jest crash lub ataki na pukawkę, a mapa de_inferno jest mapą startową. Gdy dochodzi do crasha lub wyłączenia serwer i włączenia się na nowo, to monety znikają, bo serwer się nie wczytał porządnie, po zmianie mapy wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było by poprawić ten perk "Prawa ręka rambo" żeby dawał przynajmniej 10pkt do każdej statystyki ? Pisze to , ponieważ ten perk teraz jest bezużyteczny i mało graczy go używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed chwilą kupiłem cichego zabujcie i vipa i teraz mam perk Gumijagody i słychać moje kroki w perku nic takiego nie jest napisane w klasie jest "posiada 1/2 z kosy,mniejsza widoczność CICHO BIEGA" Czy można to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dodano
 
new const nazwa[] = "Niesmiertelnosc Achillesa";
new const opis[] = "1/3 na zabicie celujac w nogi";


new const nazwa[] = "Niewidzialnosc";
new const opis[] = "Na 3 sekundy jestes calkowicie niewidzialny!";

 

 

Chciałbym poinformować, że misji przez jakiś czas po resecie nie będzie.

 

Dodano dwie nowe mapy

de_csr_inferno
de_dust4never
 
 
Poprawiono taki perki jak:
AIM
Weteran noża
Wyszkolenie sanitarne
Heimerdonger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dodać takie coś , że jak zostaje tylko jeden gracz z danego teamu żywy to pisze tak na górze , że został np. 1 CT vs. TT :D albo tak zeby mówiło :D

Wiesz o co chodzi xd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności