Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ja piszę o rangach w stylu Bot, Ogar, Mistrz gry, itd, te z 4fun. Ranga jaką mamy zależałaby od tego ile mamy zabójstw, bo wcześniej o tym pisano (miech temu), ale nie zrobilem teog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okreslisz się mniej więcej czy ten reset planujesz jeszcze przed konkursem zrobic czy raczej po ;) ?

 

 

A co do klas fajnie by bylo jakby zostaly utworzone jakies inne klasy od lvl bo te co są teraz niesą zbyt ciekawe. Jesli sie zgodzisz to poszukam/wymyslę jakieś 3-4 klasy nowe nie bedą one przesadzone. ;) ?

Edytowane przez -_-
jak mogę określić coś co zależy od was? Pisałem ci, żebyś edytował posty, a nie tworzył nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- mógł byś zmniejszyć te ulepszanie itemu z 50- na 10-15monet   50monet to jest o wiele za duzo

 

ale 50 to stanowczo za duzo zmniesz troszkie do tych 30monet

Edytowane przez Rispekt
Item kosztuje 20 monet, więc ulepszanie swojego perku tego który mamy powinno być droższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No, wyczaruje ci naprawę tego. Na pewno będę iwedział jak naprawić "bugowanie się perków", szkoda tylko że bugować się perk może się na tysiące sposobów. Jeżeli chodzi ci o wymianę i o te wasze ulepszanie perków, to, to nie jest bug, tylko celowy zabieg by nie można było sobie w ten sposób ulepszać perków. Mogę to po prostu skrócić i dać wam te same wartości perków przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę wkurzajace bo jak ktoś chcę mi dać ten per a nie ulepszyć to przeważnie daje zupełnie inny -.- nawet jak ze sklepu się kupuje to tak jest.
Mógł byś właśnie tak ustawić że wartość się nie zmienia przy wymianie ale też zmniejszyć ulepszanie z 50 monet na ok 20 bo 50 to jest mega przesada

Edytowane przez -_-
Na jutro powinno być gotowe.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodaj automatyczną informacje na czacie, bo czuję, że nie jedna osoba jeszcze napisze, że jest bug w postaci wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest naprawdę wkurzajace bo jak ktoś chcę mi dać ten per a nie ulepszyć to przeważnie daje zupełnie inny -.- nawet jak ze sklepu się kupuje to tak jest.

Mógł byś właśnie tak ustawić że wartość się nie zmienia przy wymianie ale też zmniejszyć ulepszanie z 50 monet na ok 20 bo 50 to jest mega przesada

ale co kupuje się ze sklepu, bo nie rozumiem teraz tego.

 

Proszę teraz wymieniać się perkami i sprawdzimy w logach czy błąd występuje i jak to wygląda, bo skoro mówicie, że daje wam inny perk niż ten, który mieliście dostać, to powinno to pokazać w logach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem, ja nie zmieniam premek. Masz taką jaką kupowałeś, nie mam czasu na zmianę, pozwolę tutaj, to będę musiał zezwolić na reszcie, a jak zezwolę na reszcie, to będę siedział 24/7 przed komputerem by ogarniać te przenoszenie usług ^ ^

Edytowane przez -_-
Jak ktoś wymieni się perkiem i otrzyma zły perk, to niech poda dokładną date zdarzenia oraz perki, a sprawdzę w logach te wymianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zmienić upadlemu lvl z tego komandosa jeżeli dostał to z powodu zbugowania tego ...

Co to jest hud zarzadzanie tego co to daje i wgl bo nic nie pokazuje jak sie naciska i wgl

Edytowane przez -_-
Bo ma nic nie pokazywać, to pewnie masz w misjach. HUD=wiadomości na ekranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co do Truciciela nie można zrobić tak żeby ta trucizna działał na zasadzie że zależna jest od dawania expa w inteligencje jak pamiętam nap... narkoman klasa z ak miał kiedyś na nozu ładowana trucizn i siła była jej zwiększana  siłą dawana w inteligencje bo teraz co jest to klasa zbędna bo nikt nia nie gra bo sie nie opłaca ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

cod_inflict_damage(zatruwajacy[id], id, 8.0, 0.15);

0,15 dmg za 1 pk w inte, to naprawdę dużo, w porównaniu do np: klas z dmg, które mają 0,1 dmg za pk.

 

Wgrano sklep z przenoszeniem expa, teraz działa SPRAWDZAŁEM!

Edytowane przez -_-
Widzę że wymiana działa, bo nikt nic o niej nie pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba działa bo nikt sie chyba w grze także nie skarżył jak grałem dla pewności jutro jeszcze z rana sprawdzę i dam info gdyby coś było jeszcze z tym nie tak ;)

A nad resetem myślałeś już kiedy, czy jeszcze coś będziesz edytował czy coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze proponuje żeby np. u Człowiek Rozbłysk wyrzucić ak47 i do TMP dodać 15/20 DMG . Bo nikt nim nie gra tak jak innymi klasami. Do Defusera też DMG dodać czy coś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze proponuje żeby np. u Człowiek Rozbłysk wyrzucić ak47 i do TMP dodać 15/20 DMG . Bo nikt nim nie gra tak jak innymi klasami. Do Defusera też DMG dodać czy coś :)

15-20 dmg + int ??. Jak tak to cb chyba za przeproszeniem pomyliło. Wiadomo że wszystkimi klasami grać nie bedą bo to jest nie możliwe.

Można było by zabójcy zmienić bron z gaila np na mp5 lub  cos bo gailem nikt grac nie lubi raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie dodatkowego dmg, pisałem, że nie będę ulepszał klas, bo to bezsensu, nigdy nie dojdziemy do miejsca w którym każda będzie równa, a skończy się to tak, że każda klasa będzie miała dmg. Trzeba osłabić jakieś klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sprawa to prosiłbym o zmianę perku "pancerz nomexowy" z 1/2 na 1/3 bo 1/2 to jednak trochę za mało przekonali się o tym admini i inni gracze na serwerze, jeśli ktoś ma max hp i max wytrzymałości można powiedzieć że jest nie do zabicie na serwerze.

 

2 sprawa to perki prosiłbym o przywrócenie ulepszanie poprzez wymianę bo 50 monet w sklepie to bardzo dużo nikt wogólę z tego nie korzysta jeśli już tyle kosztuje to niech to ulepszy na najlepszy z np pompy 1/8 odrazu na 1/5 bo takim sposobem to traci się dużo monet a żadnych korzyści niema :/ albo poprostu obniżyć do 20-30 za ulepszanie...

 

3. Zmieniłeś perk platynowe naboje z 10-25 też troszkę nielogicznie bo jeśli zmniejszyć to w każdym perku, dlatego prosiłbym albo ulepszyć te platynowe albo poprostu obniżyć w prawej ręce z 20 dmg na 15 bo 20 to lepiej niż platyny , platyny 20+ trafią się rzadko w takich granicach. A jak pisałem wyżej żeby to naprawić to trzeba kupe monet wydawać :/

 

-------------------------

Do defusera można by było dodać ale jeżeli bedziesz chciał dodać do teleportera to usuń p90 i zostaw samą m4

Edytowane przez DrEsIaRz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Gotowe.

 

2. Nie, wychodzi na to, że to, to powodowało te błędy z wymianą, a koszt ulepszenia to 30 monet. Oto właśnie chodzi, by ta gra przypominała choć trochę mod, a nie była zlepkiem ułatwień, bo przez takie zabiegi ten mod stał się nudny, kiedyś ciężej się grało na cod modach i nikt z tego powodu się nie spinał, wszystkim się podobała taka rozgrywka i grały starsze osoby, a nie dzieci, które oczekują od klas premium stat na poziomie TOP1 serwera ^ ^

Nie da się ustawić by ulepszało na najlepsze, jest to niemożliwe, losuje ponownie daną wartość perku.

 

3. Zrobiłem od 15-30, teraz będą podobne.

 

 

Do Defusera dodałbym jeszcze jedną broń, a teleporterze dodałbym m4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś zresetowac upadłemu level z komandosa bo ma 300 przez tego buga z wymiana na początku

ss: http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1423312134__2015-02-07_00001.jpg

Do tego jeszcze serwer sie crashuje na alpinie

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, i tak będzie niedługo reset, a nie ma tam żadnego pluginu do resetowania lvl. Niech gra, bo to i tak nic nie zmienia.

Od razu odpowiadam, nie, nie wiem kiedy będzie reset lvl, bo nie wiem czy wszystko jest gotowe.

 

Dzisiaj jeszcze dodam te nowe misje, to sobie wbijecie szybko lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z mapką cs_desert nie można zgarnąć hostów - lepiej zmienić mapkę zęby graczy gdyby co nie dostawali banów z cele mapy.

Zablokować perk awp kucaczowi, myślę ze to lekkie przegięcie bd jeżeli bd mógł uzywać nadal tego perku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności