Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Amm jeśli chodzi o model vipa to ciekawy, ale nie wydaje mi się konieczny aż takie wyróżnienie. Jednak można spróbować i zobaczyć jak gracze zareagują:)

 

Btw. Jest możliwość ze od pluginów wgranych na serwer graczom spadają fps, pojawiają się lagi etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amm jeśli chodzi o model vipa to ciekawy, ale nie wydaje mi się konieczny aż takie wyróżnienie. Jednak można spróbować i zobaczyć jak gracze zareagują :)

 

Btw. Jest możliwość ze od pluginów wgranych na serwer graczom spadają fps, pojawiają się lagi etc?

Jeżeli serwerów jest zbyt wiele na serwerze, mogą występować laagi, ale odczuwaliby je wszyscy gracze.

Spadki fps'ów mogą występować przy nowych modelach dla vipa (u mnie spada z 100.5 do 60fps przy nowej kosie).

 

Komentarze przeważyły, postaram się wgrać nowe modele vip'a dziś wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak polaczek ale ile osób będzie ją znało ? 1/4 ? Odpada w 100 procentach też zauważyłem że narzekają na forge ale ludzie na niej grają i serwer wtedy nie stoi pusty ja bym zostawił

To może w końcu ustalicie czy mapcycle zostaje z mapami, które znają wszyscy gracze czy będziecie się tak bawić w pisanie co miesiąc tych samych postów, narzekając na mapę, której nikt nie zna...? Nie przebywam już na serwerze jak za dawnych, ale forum obserwuje codziennie i jak widzę kolejny post z propozycją zmiany mapy albo płaczem, że mapa jest zła bo "jestem leniwy i nie mam zamiaru uczyć się nowej mapy" to w głowie wyświetla mi się taki ów mem:

55128378.jpg

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiar odpada to gracz ma wybierać mapę ? nie nie nie  tych map się nie doda

 

zawsze można usunąć ostatecznie de_forge i nie zmieniać już NIC i zostawić ten mapycycle spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prędzej usunął tuscana. Bo fakty są takie - na forge może i więcej ludzi narzeka, ale z tuscana ludzie po prostu wychodzą. Często w środku dnia, koło 14/15/16 godziny włącza się tuscan i na serverze zamiast 25 osób jest 15. I taka jest prawda XD

Edytowane przez S}{aDoW
Proszę przeczytać mój poprzedni post..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/29.01.

 

Nowe modele VIP'a zostały dodane ^

 

Nie chcecie znać pierwszych komentarzy jakie usłyszałem na serwerze :D

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wzór Twojego rozumowania stały, odgórnie przez kogośtam ustalony cykl map jest ważniejszy niż preferencje graczy którzy na tych mapach faktycznie grają? Na trainie połowa slotów na serverze nie robi się pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wzór Twojego rozumowania stały, odgórnie przez kogośtam ustalony cykl map jest ważniejszy niż preferencje graczy którzy na tych mapach faktycznie grają? Na trainie połowa slotów na serverze nie robi się pusta.

Mam się słuchać pojedynczych komentarzy?

To znaczy, że mam stworzyć kolejny serwer Only DD2 czy może zmienić dd2 na de_dust?

 

 

Z powodu problemów z nowymi Vipami zaproponowanymi przez Mańka, zmieniam modele na te, które były przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie są pojedyncze komentarze, ale jak tam chcesz. Jak lubisz sam podkreślać - to jest twój server i ty tu (może niestety) rządzisz. Tylko uważaj żebyś z takim podejściem nie skończył tak, że sam na nim będziesz grał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam realia, jednemu nie pasuje to, drugiemu to.. nie mam zamiaru co chwilę zmieniać mapy.

 

Wielka szkoda, że komentujesz to w taki sposób, w taki.. jakbym odrzucił Twoje podanie.

 

Polaczek dobrze zauważył.. co chwilę zmieniamy mapę.. może tak przestać i zakończyć cykl na de_train?

Jedni mówią, że cykl jest już nudny.. inni twierdzą że niektóre mapy powinny jeszcze zostać usunięte.

 

Zdania nie są jednakowe, nie jestem wstanie ustalić w taki sposób, by wszystkim pasowało.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu śmieszne wydaje mi się podejście 'nie zmieniamy bo taki jest mapcycle który ja ustaliłem, to jest mój server i tak będzie i chuj'.

 

Nie odnoszę wrażenia, że odrzucasz moje podanie. Mam wrażenie że odrzucasz cokolwiek co się z twoją wizją nie zgadza. No ale może to tylko moje wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu śmieszne wydaje mi się podejście 'nie zmieniamy bo taki jest mapcycle który ja ustaliłem, to jest mój server i tak będzie i chuj'.

 

Nie odnoszę wrażenia, że odrzucasz moje podanie. Mam wrażenie że odrzucasz cokolwiek co się z twoją wizją nie zgadza. No ale może to tylko moje wrażenie

Chwileczkę.. OK. W takim razie według Ciebie jak powinien wyglądać serwer? Hmm? W końcu to temat z propozycjami, proszę bardzo.

 

Posłuchałem się jednej propozycji odnośnie zmiany modeli gracza, nagle wszyscy mieli po 20fps i serwer nie mógł tego uciągnąć.

Modele broni z wyglądem gry cs:go.. sądzisz że byłoby inaczej?

 

Powiedz swoją wizję, proszę bardzo. Tylko obiecuję Ci.. tych wizji będzie tyle, ile gra ludzi na serwerze.

 

Z tego co pamiętam to Ty Debacja nie jesteś zbyt aktywnym użytkownikiem forum.. dlatego jak możesz w ogóle twierdzisz, że robię wszystko po swojemu? Nie bierzesz udziału w dyskusjach? Nie masz udziału w "rozwoju" serwera.. grasz na takim, jaki jest.. jaki ustaliliśmy wcześniej.

 

Przejrzyj sobie tematy z archiwum i przeczytaj jakie były głosy odnośnie mapcyklu, przeczytaj choć raz więcej, niż jeden komentarz nad Tobą.

 

Cykl został ustalony przez większość graczy, miał być stały.. dlaczego mówię o zmianie de_forge? Bo liczę się z każdym zdaniem.

 

To jest serwer FFA, dziwię się że niektórzy tworzą tak przedziwne teorie. Równie dobrze mogę zostawić dd2/inferno/nuke i zgaduję, że będzie ludziom pasować.. wszystkim? NIE, bo znów zaczną pisać, że cykl jest nudny.

 

TAK, jest nudny, dlatego dodałem forge.. ludziom forge nie pasuje? DOBRZE, usunę forge, zostanie dd2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train tylko co wtedy? Kolejne wiadomości:

 

Może dodać aztec? Może dodać assault? Może jednak office? westwood, eldorado x100000 innych map?

 

Jeżeli są takie problemy z wyborem map, można dołożyć 10map wraz z rtv, ale co wtedy? Jak jest ta mapa ludzie wychodzą.. usuńcie ją.. i znów by się zapętliło, dlatego powtórzę po raz setny - zdecydujcie się.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuje usunąć mam cycle dodać kilkanaście map jakichś,  te co są niech zostaną + de_sunny cs_office de_kabul dust westwood eldorado itp itd. to już zależy od H@ a dodać ten ze najlepszy gracz mapy wybiera mape tzw koncert życzeń :) dziękuje albo zrobienie czegoś takiego na święta wielkanocne chociaż jeszcze chwile do nich :) . Ewentualnie moje propozycje to za dużo jest nie raz tych VIP'ów wiem że server sie z tego utrzymuje ale powinien być jakiś ogranicznik co do VIP'a chodzi o ilość miesięcznie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie vipów?;o

Ale że why?

Wyobrażasz sobie jakie będą później spiny z tego powodu? "Bo on ma a ja nie mogę? Ale dlaczego?"

I w czym vipy przeszkadzają?:) One mają zachęcać ludzi na FFA a im więcej vipów tym lepiej.

Osobiście gdybym teraz weszła na serwer i zobaczyła że na 20 osób 10 ma vipa to pierwsza myśl jaka by mi przyszła do głowy to "Czemu tu tyle vipów? Ten serwer musi być naprawdę zajebisty skoro ludzie tak chętnie kupują vipy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Ogranicznik VIP'ów? Czyli ktoś chce wydać pieniądze by utrzymać serwer i mam mu powiedzieć :Wyczerpał się limit, do zobaczenia w przyszłym miesiącu?"

 

Wiesz... na sieci jest jeszcze 4fun.. może tamta rozgrywka bardziej Ci przypadnie do gustu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny pomysł z ograniczeniem vipów  jest dobrze jak jest nic bym nie zmieniał tylko np raz na miesiąc zmieniał bym jedną mapkę zastępował bym ją inną taka moja skromna wypowiedź na ten temat :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vipy są super. Pamietam jak Kinia chciala sie zegnac ;c i zapytalam czy z serwerem tez a ona, ze jak skonczy sie vip <3 Ograniczenie nie wchodzi w grę bo ktos płaci, wymaga i dostaje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobry pomysł pod warunkiem jak się jest masychistą xd Ograniczenie vipa odpada bawienie się w mapcycle odpada. Dla mnie wszystko jest ok i dalsze propozycje nie będą raczej potrzebne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto wyrzucać tak szybko mapy de_forge ze stałego mapcycle. Warto dać jej jeszcze trochę czasu, by gracze ją poznali, bo pewnie ani jeden nie wszedł sobie w google i nie wpisał " Miejsca na mapie de forge". Nawet nie musi szukać w google, ponieważ S}{adow, zrobił poradnik na temat różnych miejsc.

Moje zdanie jest Takie: Zostawić Mapę.

Nie zgodzę się z tym, że na mapie de_forge ludzie wychodzą. Są może ze 3/4 sloty wolne, ale czy każdemu musi się podobać jakaś mapa? NIE!

A jeżeli będzie coraz to więcej negatywnych komentarzy na mapę de_forge, to wtedy ją usunąć z MAPCYCLE oraz zostawić stały cykl:

- De_dust2

- De_inferno

- De_Nuke

- De_tuscan

- De_mirage

- De_train.

   Tyle ode mnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności