Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja - usuń wgl komendę /klan bo i tak po paru dniach same się usuwają, szkoda tylko monety tracić... Miałeś mi wgl ulepszyć tamten stary klan - znów musiałem ulepszyć sam na full i po raz kolejny usunęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wrzuciłem jedną z kopi, więc powinno zostać, a i chciałbym powiedzieć, że w środę odbędzie się reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i dobrze znowu zawita duża liczba graczy na serwie. Ale z tymi resetami klanów to już źle jest albo ogarnąć albo je usunąć całkiem :-):-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGI:

 

1.Dodanie klasie "Rusher" (dmg+int) , tak jak to ma klasa "Lekarz",  gdzie( ma 2 razy leczenie, dmg+ int , a  rusher  eliminator i bez dmg+int)

2.Perk  "maksymalne Skupienie" , chyba  nie działa dobrze ,   patrząc na perk "Łowca  Headow"

3.MIsje ( rozdzial V 'MIstrz"   4 misja  jest kosmiczna :D , 14000  fragow ,za duzo !!!  prosze o zmniejszenie ilości fragow , badz zmiany tego questa.

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze którzy nagminnie uważają wulgarnych słów lub jest jakaś kłótnia między nimi są uspokajani i proszeni o kultur. Ban to jest drastyczny sposób na to ludzie grają żeby się odprężyć przeklnac jeśli im coś nie wyjdzie a jak będą bany to już ta atmosfera będzie inna i mało zachęcająca do gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem po sobie że czasami przez mikro / say jest lepiej niż przeklinanie pod nosem ^^

Również zgadzam się z tym co powiedział Hyzy

Edytowane przez 3yczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteem adminem na serwerze i przepraszam Cię ale jeśli ktoś sobie przeklnie to nie banuje ale jesli ktorys gracz obraza drugiego to od razu interweniuje,i jak kazdy z innych adminów tak samo, dziękuję za uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz maturę na głowie i mało jestem na serwerze ale wieczorami zawsze wchodzę i coś staram się ogarnąć jeśli jacyś gracze utrudniają grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra, teraz możemy pisać nowe propozycje na serwer.

Koniec spamu, piszemy tutaj tylko propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności