Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dodania nowej klasy premium, która by posiadała Famasa ( jak już by miałabyć dodawana prosze aby nie miała ogranicznika bo to utrudnia w grze, ekran cały czas Ci lata ) zamiast Zeusa bo patrze tak i teraz nikt nim nie gra czyli można powiedzieć, że jest bezużyteczna. Ja chętnie bym pograł z Famasem gram na FFA i innych serwach więc myślę że nie tylko ja bym się ucieszył na premium z Famasem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyk wojenny się chyba zbugował, niby nie działają na niego HE, a i tak otrzymuje obrażenia. 

Napiszcie jeszcze ze 30 razy, że jest to zepsute :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dodania nowej klasy premium, która by posiadała Famasa ( jak już by miałabyć dodawana prosze aby nie miała ogranicznika bo to utrudnia w grze, ekran cały czas Ci lata ) zamiast Zeusa bo patrze tak i teraz nikt nim nie gra czyli można powiedzieć, że jest bezużyteczna. Ja chętnie bym pograł z Famasem gram na FFA i innych serwach więc myślę że nie tylko ja bym się ucieszył na premium z Famasem :D

 

Pisz w propozycjach na klasy : )

 

Sorry jestem na forum od wczoraj i nie widziałem żeby ktoś o tym pisał. :)

 

Następnym razem przejrzyj dział zanim napiszesz o bugu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj powinienem pisać, ale proponuje zmniejszyć doświadczenie 2 lub 3 razy ponieważ już mnie nudzi takie szybkie expienie, co miesiąc reset niektórzy wbijaja 100 lvl w 2 lub 3 dni i robią klan z którym sa nie do zabicia. Inni gracze nie.mają szans z takim kolesiem. Mam nadzieję, że moja propozycja bedzie rozpatrzona. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj powinienem pisać, ale proponuje zmniejszyć doświadczenie 2 lub 3 razy ponieważ już mnie nudzi takie szybkie expienie, co miesiąc reset niektórzy wbijaja 100 lvl w 2 lub 3 dni i robią klan z którym sa nie do zabicia. Inni gracze nie.mają szans z takim kolesiem. Mam nadzieję, że moja propozycja bedzie rozpatrzona. Pozdrawiam !

Exp został zmniejszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up O ile?

To mało istotne, w szczególności że nie macie pojęcia o tym jaki on w ogóle był. Grunt, że na waszą prośbę został zmniejszony. Teraz skupmy się na edycji klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się ze możliwość ponownego zrespienia się jest zepsuta, ponieważ albo nie respimy sie ponownie kilka rund z rzędu, albo respimy sie 3/4 razy w ciagu jednej rundy. 

Wszystko działa

 

 

 

Proponuje zmienić u zeusa broń ump na famasa/m4 - Zeus nie ma szans na odleglość  :/

Żadna klasa nie powinna być idealna. :)

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuje dodać jakieś nowe mapy, ponieważ grane są ciągle te same i rozgrywka staje sie nudna i monotonna.

Proponuję jakieś propozycję od was, nie piszę tego pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności