Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

James0v.

Już dawno przed napisaniem Twojego postu pisałem, że Zeus został edytowany, jeżeli nie grasz na serwerze, albo nie ma pojęcia o tym co się dzieje to ciężko będzie Ci napisać coś przydatnego.

 

 

Widzę że napisałeś ale skoro ktoś znowu piszę o tym tzn że problem nadal jest , zostały zmodyfikowane pisałeś jak dla mnie troche za słabo bo pioruny nie mają zabijać tylko uszkodzić prawda ? a jak chcecie grać z piorunami to niewiem zmieńcie nazwę serwera na cs-classic-piorun dodajcie do klas po 3-4 pioruny i można grać. Na serwerze jestem non-stop teraz także jak piszę to napewno wiem o czym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James0v.

Już dawno przed napisaniem Twojego postu pisałem, że Zeus został edytowany, jeżeli nie grasz na serwerze, albo nie ma pojęcia o tym co się dzieje to ciężko będzie Ci napisać coś przydatnego.

 

 

Widzę że napisałeś ale skoro ktoś znowu piszę o tym tzn że problem nadal jest , zostały zmodyfikowane pisałeś jak dla mnie troche za słabo bo pioruny nie mają zabijać tylko uszkodzić prawda ? a jak chcecie grać z piorunami to niewiem zmieńcie nazwę serwera na cs-classic-piorun dodajcie do klas po 3-4 pioruny i można grać. Na serwerze jestem non-stop teraz także jak piszę to napewno wiem o czym.

Powtórzę jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś. Jeżeli nie masz pojęcia, o tym co się dzieje na serwerze to się nie wypowiadaj. To, że Ciebie zabija Zeus na pioruna to już nie jest mój problem ponieważ piorun, który ma inteligencję na max'a zadaje obrażenia w wysokości 150hp. Skończ mi spamić i płakać bo to mnie drażni i utrudnia pracę bo wchodzę i sprawdzam nie wiedząc o tym, że nie masz bladego pojęcia o zmianach na serwerze. Temat z Zeusem zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to aby zmienić broń u Kawależysty z elite na coś mocniejszego gdyż nie widzę tej klasy zbyt często używanej np . według mnie zamiast elite mógłby dostać auga lub sg55 co Wy na to  ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele klas jest które mają 'lepsze' bronie, a te co mają bronie z niższej półki są mało grywalne. 

Lepsze bronie - m4,ak,awp,famas,mp5 

Gorsze bronie - gail,ump,tmp,sg552,elite

 

Pasowało by dodać jakieś nowości do klas z tymi broniami, żeby były lepiej grywalne. 

 

bandyta , mac10, fb 1/3 resp

0,10,10,30

kawalerzysta, elite,ump,fb ,

10,15,10,20 (2x wieksze plecy) 

Legolas 1/3 scout, mp5, 1/6 resp u wroga

0,10,0,0 

Pirotechnik aug, famas, paka natych.

0,10,10,20 

TroubleMan duch 10sek, aug,fb

0,20,10,10 

 

Tymi klasami kompletnie nikt nie gra, pasuje zmienić coś w nich. 

Bandyta

strój wroga, 1/4 na kradzież perka, gail2dmg(+int) 

0,0,25,5 [ int, hp, wytrzymalosc, konda ] 

 

Kawalerzysta 

xm1014 3dmg(+int) + 2x wieksze dmg w plecy

-5,0,0,35

 

Legolas 

1/4 scout + zamrozenie na 1sekunde, kucajac 65/255 widzialności

10,10,0,10

 

Pirotechnik

gail + ograniczony rozrzut, możliwość stawiania działek 2dmg(+inta) (obejmuje działko i gail). 

-10, 0, 30, 10

 

TroubleMan

M3 1/6, 2miny, szybki

-5,0,-20,55

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a czemu nie ma w perkach pancerza neomexowego?

Ten perk został wyrzucony przez to, że były na niego skargi... Liczne skargi.

 

@Siwy, zajmę się przejrzeniem tego po weekendzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten perk został wyrzucony przez to, że były na niego skargi... Liczne skargi.

tzn jakie? Mysle ze ten perk fajnie by bylo znow przywrocic lub dac jakis podobny bo dla slabszych klas czy tez graczy ten perk bylby wyrownany dla graczy mocniejszych lub grajacych premkami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na to inni by przywrócić perk "Pancerz Neomexowy"  -  "1/3-8 na odbicie pocisku"?

 

 

@Reniaa
Na przyszłość tutaj masz temat od perków: 
http://forum.cs-classic.pl/topic/42624-propozycje-perki/page-2

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że to będzie działać w obie strony, wyższe lewele z pancerzem będą jeszcze trudniejsze do pokonania dla słabszych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by bylo dac 1/4 lub 1/3 ? Bo jak ktos bedzie gral premka Zeus ( to o ile sie nie myle) slabszy dostanie piorunem i zaraz dead .... lepiej dac graczom z mniejszymi lvl'ami wiecej szansy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie rambo występuje bug a mianowicie gdy strzela się z Auga i zmieni na drugą bron to zostaje tyle samo amunicji co w pierwszej broni. Tak samo gdy zużyjemy całą amunicje w jednej broni i chcemy zmienić na drugą to tam też nic nie mamy.

Edytowane przez Am@z!nG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Takiego buga nie ma, sprawdzałem, gdy zmieniłem broń tam amunicja była taka sama

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie klanów bo się nie da grać, elita serwera w 2 dni wbija 100lvl i robią klan. Wplacaja monety i rozbudowuja ten klan. W ten sposób ludzie początkujący nie mają szans z takimi osobami, a w cod modzie chodzi o to aby była równowaga.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie klanów bo się nie da grać, elita serwera w 2 dni wbija 100lvl i robią klan. Wplacaja monety i rozbudowuja ten klan. W ten sposób ludzie początkujący nie mają szans z takimi osobami, a w cod modzie chodzi o to aby była równowaga.

Z góry dziękuję.

 

Kiepski pomysł według mnie .. Do 100 lvl nie da sie uzbierać kto wie ile monet , a ulepszanie kondycji , hp , expa itd.. kosztuje , kto Ci kolego broni uzbierać 500 czy tak 1k monet (przeważnie tyle kosztuje wstęp do klanu) i dołączyć do któregoś . Kiepski pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł według mnie .. Do 100 lvl nie da sie uzbierać kto wie ile monet , a ulepszanie kondycji , hp , expa itd.. kosztuje , kto Ci kolego broni uzbierać 500 czy tak 1k monet (przeważnie tyle kosztuje wstęp do klanu) i dołączyć do któregoś . Kiepski pomysł.

Ja mam tyle monet żeby dojść do klanu bo mam 800 monet ale tu nie chodzi o mnie, myślisz ze każdy gracz jest w stanie być w klanie? Nie sądzę :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie klany powinny zostać wielu graczy cieszy się klanami bo niekiedy one na prawdę pomagają w grze

Po drugie każdy gracz może wstąpić do klanu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić bug na klasie kapitan gdy wyrzuci lub ktoś wyrzuci mu awp nie może go podnieść (nie zawsze)

Tak jest na każdym serwie, nie można mieć 2 broni jednocześnie. Jak nie wierzysz to popatrz na np defuserze, pirotechniku czyli na tych co mają po 2 bronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności