Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisałem tylko o Rambo, patrzcie w górę, pisałem także o kapitanie więc zamiast milczeć mogliście napisać.

Może i liczy się skill ale jak zmissuje chociaż 1 strzał to w ciągu 1 sek jestem zabijany przez Rambo bo dostaje full ammo które jest bardzo celne.

Ale nie będę się kłócił bo nie widzę w tym sensu, niech się wypowie -_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

-_- Mógłbyś usunąć tego Rambo? Jak chcesz to wejdz na serwa i zobacz, że nic sie nie da zrobić z takim kolesiem, zastąp nową klasą albo zostaw tylko 4, może wtedy ludzie będą pisać propozycje klas :)
Dziś jeden z adminów przyczepił się do mnie o FB na longu, w regulaminie jest napisane, że tylko HE nie można rzucać, byłbym wdzięczny gdybyś to poprawił.
Jak się wystrzela cały magazynek broni i się ją wyrzuci dostajemy tak jakby nową broń z pełnym magazynkiem, mam nadzieję, że to też naprawisz, to chyba tyle jak coś jeszcze będzie to napiszę :D

 


PS. Sorry za spam


2.1. Zakaz używania granatów typu HE/Flashe z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha, de_dust2x2 ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.]

 

Ten punkt jest od dłuższego czasu.

 

 

Myślę, że wraz z nowym sezonem można by zmienić skiny do broni. Oto kilka moich propozycji:
nóż: http://cs.gamebanana.com/skins/143863 lub http://www.gamemodding.net/en/counter-strike-16/cs16-weapon-skins/55519-kerambit.html
ak 47 - http://cs.gamebanana.com/skins/143595
m4a1: http://cs.gamebanana.com/skins/143645
scout: http://cs.gamebanana.com/skins/141831
krowa: http://cs.gamebanana.com/skins/143854
mp5: http://cs.gamebanana.com/skins/140886
awp: http://cs.gamebanana.com/skins/132828
pistolet: http://cs.gamebanana.com/skins/143861
famas: http://cs.gamebanana.com/skins/142755
aug: http://cs.gamebanana.com/skins/137702
Jak wiemy, zbliżają się święta, co się z tym wiąże? Uczniowie mają wolne, więc będą mieli czas grać. Moja propozycja brzmi aby na ten okres ekp był 2x albo aby każdy miał na jeden może dwa dni vipa za darmo dla każdego. Chodzi o to aby przyciągnąć graczy ;)


Dziękuje

 


Co do samych klas Premium, uważam, że są strasznie osłabione w tym momencie i o wiele łatwiej jest zabić takowe osoby, więc nie wiem czy jest sens jeszcze bardziej to osłabiac

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod komendą /vip jest opis co ma vip i tak dalej. Pisze tam, że pod komendą /vips jest spis obecnych na serwerze vipów - nie działa to ;)

Edytowane przez ORION
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić plugin od rs ze względu na to że obecny nie działa najlepiej. Po pierwsze na ostatniej mapie 3 razy pod rząd leciał ten sam rs, a po drugie gracze czasami pytają się co to za piosenka, a ani admini ani inni gracze nie znają wszystkich tytułów. Obecny plugin nie umożliwia sprawdzenia tytułu, natomiast zaproponowany przezemnie posiada tą funkcję. Link do pluginu: http://amxx.pl/topic/102962-roundsound/

Moje pytanko, pod /perki jest dość sporo tych perków, natomiast mi ciągle trafiają się te same. Czy niektórych perków nie ma, a może mają ustawiony priorytet dropu? 

Dodatkowo perki oczy kustoma czy coś takiego w opisie ma mulijum a w rzeczywistości go nie ma

Edytowane przez ORION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiłem trochę plugin od rs'ow. Pragnę zauważyć, że ten odtwarza 6 piosenek pod wygraną CT i 6 pod TT

 

Niektóre perki są zablokowane dla danej klasy, a co do oczu, proszę sprawdzić po zmianie mapy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby za podłożenie bomy/rozbrojenie jej (tak samo z hostami) osoba dostawała exp, ile? nie za dużo, nie za mało ;)

Już ktoś to pisał, ale to nie zostało naprawione, więc chodzi o to, że jeżeli mamy pusty magazynek i wyrzucimy broń i ponownie ją podniesiemy mamy pełny magazynek. Pamiętam, że coś takiego było na 2k1, ale później zostało naprawione.

Ostatecznie będzie jakiś większy ekp na święta (proponowałem to wyżej)?

Proponuję, aby $ można było wymienić na monety. Myślę, że 3000$ to 1 moneta.

Dalej lata informacja na say o nowym regulaminie

Edytowane przez ORION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby za podłożenie bomy/rozbrojenie jej (tak samo z hostami) osoba dostawała exp, ile? nie za dużo, nie za mało ;)

Już ktoś to pisał, ale to nie zostało naprawione, więc chodzi o to, że jeżeli mamy pusty magazynek i wyrzucimy broń i ponownie ją podniesiemy mamy pełny magazynek. Pamiętam, że coś takiego było na 2k1, ale później zostało naprawione.

Ostatecznie będzie jakiś większy ekp na święta (proponowałem to wyżej)?

Proponuję, aby $ można było wymienić na monety. Myślę, że 3000$ to 1 moneta.

Dalej lata informacja na say o nowym regulaminie

 

 

 

z tym expem za podłożenie bomby/rozbrojenie lub uratowanie hostów to nie głupi pomysł.

a co do wymiany $ na monety to takowa jest :P w sklepie wymieniasz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad dodaniem klas od poziomu. 

Np. Klasa dostępna od 120, 180, 240 lvl'a to już do dogadania.

Żeby ów klasy były takim prezentem pocieszenia dla graczy, którzy dużo czasu poświęcają na grze. 

Zrobić je trochę lepsze od zwykłych ale gorsze od premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad dodaniem klas od poziomu. 

Np. Klasa dostępna od 120, 180, 240 lvl'a to już do dogadania.

Żeby ów klasy były takim prezentem pocieszenia dla graczy, którzy dużo czasu poświęcają na grze. 

Zrobić je trochę lepsze od zwykłych ale gorsze od premium. 

Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł, ze względu że to jest cod 350 lvl ( mało lvl), po drugie jak ktoś ma ten 240 lvl to i tak ciśnie resztę (taki Amazin, gdyby miał jeszcze tą klase, to jak go zabić?). Trzeci aspekt jest taki że na serwerze są dość często resety i te klasy od lvl będą używane przez może 10 do 20% graczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy lvl już były i się nie sprawdziły ;)

 



 

Myślałem nad dodaniem klas od poziomu.
Np. Klasa dostępna od 120, 180, 240 lvl'a to już do dogadania.
Żeby ów klasy były takim prezentem pocieszenia dla graczy, którzy dużo czasu poświęcają na grze.
Zrobić je trochę lepsze od zwykłych ale gorsze od premium.


Napisałem już wyżej ale napisze jeszcze raz .
Jeśli wejdą klasy od lvl to nie widzę sensu aby były klasy premium gdyż zwykłe klasy w tej chwili dorównują klasą premium .
A jeśli klasy premium zostaną wzmocnione wtedy nie ma gry na serwerze bo każdy kupi premkę i jest po grze niestety taka prawda

 



 

Proponuję aby za podłożenie bomy/rozbrojenie jej (tak samo z hostami) osoba dostawała exp, ile? nie za dużo, nie za mało ;)
Już ktoś to pisał, ale to nie zostało naprawione, więc chodzi o to, że jeżeli mamy pusty magazynek i wyrzucimy broń i ponownie ją podniesiemy mamy pełny magazynek. Pamiętam, że coś takiego było na 2k1, ale później zostało naprawione.
Ostatecznie będzie jakiś większy ekp na święta (proponowałem to wyżej)?
Proponuję, aby $ można było wymienić na monety. Myślę, że 3000$ to 1 moneta.
Dalej lata informacja na say o nowym regulaminie


Exp za podłożenie paki jestem na tak pomoże to słabszym graczą w expieniu .
Exp swiateczny moim zdaniem to nie jest dobry pomysł ponieważ i tak serwer będzie pełny z powodu wolnego czasu .
Z pełnym magazynkiem niestety to prawda ale nie zawsze .
Informacja dalej jest wyświetlana ale lepiej niech zostanie ponieważ więszkość graczy i tak go nie zna ;)

 




Co Wy na to aby zablokować perk Platynowe naboje dla klasy Rambo ponieważ dziś byłem trochę zdziwiony jak dostałem od Krowy z platynami 130 ( nie wiem może to było z krytykiem ) Dla graczy z niskim poziomem który posiada mało hp nie masz szans aby osoba zdążyła strzelić . a tym bardziej przeżyć Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to aby zablokować perk Platynowe naboje dla klasy Rambo ponieważ dziś byłem trochę zdziwiony jak dostałem od Krowy z platynami 130 ( nie wiem może to było z krytykiem ) Dla graczy z niskim poziomem który posiada mało hp nie masz szans aby osoba zdążyła strzelić . a tym bardziej przeżyć

 Sam grałem RAMBO i tutaj Siewca ma racje ;). Jestem ZA , aby zablokować lub dać np. MAX 20 platyny ( a nawet mniej) dla Rambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć plugin blokujący używanie itemów w małych pomieszczeniach lub zrobić wyjątek dla betonowego ciała itp.

Rozumiem, że było to zrobione z myślą o minach, ale nie widzę przeciwwskazań używania betonowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby na koniec rundy/początek mapy losowany "farta" albo "szczęśliwca" chodzi o to, że osobę którą wylosuje dostaje na jedną mapę dowolną premke alvo vipa.\

Pytanie z innej beczki czemu jak otworzy się konsolę jest cała czerwona i dodatkowo po rusku? Chodzi o to, że czasami nie zdąży się przeczytać co było na say i chce się sprawdzić w konsoli ale konsola to wielki ruski czerwony ciąg liter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby na koniec rundy/początek mapy losowany "farta" albo "szczęśliwca" chodzi o to, że osobę którą wylosuje dostaje na jedną mapę dowolną premke alvo vipa.\

Pytanie z innej beczki czemu jak otworzy się konsolę jest cała czerwona i dodatkowo po rusku? Chodzi o to, że czasami nie zdąży się przeczytać co było na say i chce się sprawdzić w konsoli ale konsola to wielki ruski czerwony ciąg liter ;)

Co do konsoli to chyba masz coś źle ustawione ja mam all w normalnym kolorze i w normalnym (Polskim) języku a co do tego szczesliwca wyobrażasz sobie kogoś kto co np 10/20 mapek gra premium od 1 lvl? VIP jest lepszym pomysłem ale i tak myślę, że to zbędne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby na koniec rundy/początek mapy losowany "farta" albo "szczęśliwca" chodzi o to, że osobę którą wylosuje dostaje na jedną mapę dowolną premke alvo vipa.\

Pytanie z innej beczki czemu jak otworzy się konsolę jest cała czerwona i dodatkowo po rusku? Chodzi o to, że czasami nie zdąży się przeczytać co było na say i chce się sprawdzić w konsoli ale konsola to wielki ruski czerwony ciąg liter ;)

Trochę bez sensu po co komuś premka na 1 mape z 1 lvl ?  nie pomoże to żadnemu graczowi a jedynie tylko namiesza w glowie .

co do Vipa dobry pomysł ale myślę że to będzie za dużo zabawy z tym i tak to nie wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu po co komuś premka na 1 mape z 1 lvl ? nie pomoże to żadnemu graczowi a jedynie tylko namiesza w glowie .

co do Vipa dobry pomysł ale myślę że to będzie za dużo zabawy z tym i tak to nie wejdzie

tu chodzi o to aby gracz zobaczył jak gra się premką/vip a jeżeli spróbuje to jest wieksza szansa że zakupi uslugę. Taki chwyt marketingowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o to aby gracz zobaczył jak gra się premką/vip a jeżeli spróbuje to jest wieksza szansa że zakupi uslugę. Taki chwyt marketingowy ;)

No może mu się spodobać przyznam ale potem nie bd chciało mu się grać zwykłą klasą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może mu się spodobać przyznam ale potem nie bd chciało mu się grać zwykłą klasą :/

i o to chodzi, nie będzie chciał grać zwykłą klasą ---> wykupi premke, a to przyniesie dochód serwerowi.

 

 

Przed chwilką przypomniało mi się, że kiedyś (nie pamiętam na jakim serwie) kilka sekund przed wybuchem bomby zaczynała grać muzyczka "za chwilę wybuchnie bomba...."  

Proponuje aby coś takiego wprowadzić na serwer

link do muzyczki---->  http://www68.zippyshare.com/v/0MkwtGF1/file.html

W paczce znajduje się wersja dłuższa (17 sec) oraz krótsza (12 sec)

Edytowane przez ORION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Proponuję aby za podłożenie bomy/rozbrojenie jej (tak samo z hostami) osoba dostawała exp, ile? nie za dużo, nie za mało ;)
Już ktoś to pisał, ale to nie zostało naprawione, więc chodzi o to, że jeżeli mamy pusty magazynek i wyrzucimy broń i ponownie ją podniesiemy mamy pełny magazynek. Pamiętam, że coś takiego było na 2k1, ale później zostało naprawione.
Ostatecznie będzie jakiś większy ekp na święta (proponowałem to wyżej)?
Proponuję, aby $ można było wymienić na monety. Myślę, że 3000$ to 1 moneta.
Dalej lata informacja na say o nowym regulaminie


Exp za podłlożenie/rozbrojenie, gotowe - dodam gdy wróc.ę
Co do magazynku, to muszę wtedy zablokować wam łapanie broni gdy ją wyrzucicie

 


Platynowe naboje zablokowane na Rambo
Klas od LvL nie będzie

 

Usunąć plugin blokujący używanie itemów w małych pomieszczeniach lub zrobić wyjątek dla betonowego ciała itp.
Rozumiem, że było to zrobione z myślą o minach, ale nie widzę przeciwwskazań używania betonowego.


Podaj proszę perki, które mają też takową blokadę, bo muszę każdy przepisać by ustawić na nie wyjątek

 

 

Proponuje aby na koniec rundy/początek mapy losowany "farta" albo "szczęśliwca" chodzi o to, że osobę którą wylosuje dostaje na jedną mapę dowolną premke alvo vipa.\
Pytanie z innej beczki czemu jak otworzy się konsolę jest cała czerwona i dodatkowo po rusku? Chodzi o to, że czasami nie zdąży się przeczytać co było na say i chce się sprawdzić w konsoli ale konsola to wielki ruski czerwony ciąg liter ;)


Z tym fartem, itd to na razie odpada.
Co do błędu to nie wiem o co chodzi, usunąłem ksg bo on mógł spamować ustawianiem bindow,itd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod / sklep jest możliwość ulepszania perku, miałem płonące naboje (szansa 1/3) ulepszyłem perk i miałem szansa 1/2 myślę sobie to jeszcze raz ulepszę i mi powróciło do szansa 1/3. Da się zrobić aby jeżeli perk jest maksymalnie ulepszony aby nie było możliwości ulepszenia? Bo tak to tylko monety się traci

 

 

Kolejna sprawa, że ja dość często piszę minki typu :);)  i jeżeli napiszę ;) to wychodzi ,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te perki to

1. Tajemnica nieśmiertelności

2. Betonowe ciało

3. Quad damage

 

Ogólnie to chyba wszystkie perki które są po użyciu przycisku czyli też autodestrukcja, notatki sapera. Tylko tym trzem itemomo podanym wyżej wypadało by ustawić wyjątek.

 

 

 

 

pod / sklep jest możliwość ulepszania perku, miałem płonące naboje (szansa 1/3) ulepszyłem perk i miałem szansa 1/2 myślę sobie to jeszcze raz ulepszę i mi powróciło do szansa 1/3. Da się zrobić aby jeżeli perk jest maksymalnie ulepszony aby nie było możliwości ulepszenia? Bo tak to tylko monety się traci

 

 

Kolejna sprawa, że ja dość często piszę minki typu :);)  i jeżeli napiszę ;) to wychodzi ,)

 

Właśnie o to chodzi, ze to jest loteria, tak to każdy by miał tylko najlepsze itemy, a to już by była przesada. 
";" nie da się ustawić, to na każdym serwerze tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod / sklep jest możliwość ulepszania perku, miałem płonące naboje (szansa 1/3) ulepszyłem perk i miałem szansa 1/2 myślę sobie to jeszcze raz ulepszę i mi powróciło do szansa 1/3. Da się zrobić aby jeżeli perk jest maksymalnie ulepszony aby nie było możliwości ulepszenia? Bo tak to tylko monety się traci

 

 

Kolejna sprawa, że ja dość często piszę minki typu :);) i jeżeli napiszę ;) to wychodzi ,)

To nie jest zawsze ulepszenie, dla tych nie wiedzących to jest tak, że Perk dostajemy od nowa czyli może się trafić słabszy albo lepszy. Działa to tylko w perkach które mają jakiś zakres czyli np platyny 15-30 raz lepsze raz słabsze jak już mówiłem ale w perkach typu zestaw pomocniczy albo prawa ręka Rambo, mają określone dmg/statystyki więc ulepszanie to ruletka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności