Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić tak aby od 200lvl dla klas premium albo dla wszystkich jak juz będziecie chcieli tak, że od 200lvl można przyznać tylko 1 punkt statystyki na lvl.

Obecnie można przyznać 2/lvl, fajnie by było aby od 200lvl można było przyznać 1 punkt statystyki na lvl w ten sposób będzie łatwiej nowym graczom zabić takich 200/300lvl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest wrzucenie początkowego poziomu, 20 by był okej. 

Taki sposób choć mało wiem o systemie statystyk, zdaje mi się ze nie mógłby funkcjonować, ustala się maksymalną ilość statystyk do każdej frakcji, inta hp wytrzymałość konda, po x / level, i zdaje mi się ze to jest niemożliwe do wykonania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być wprowadzone coś takiego to po pierwsze od nowego sezonu, bo obecnie to już nie ma sensu, po drugie aby po asy/hud latała co jakiś czas informacja, że na serwie jest dostępny free lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że wprowadzenie startowego poziomu nie zmieni levli pozostałych klas, także można nawet teraz to zmienić, i wprowadzić ten 20poziom na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friko ale jest taki zakaz

2.18. Dozwolone jest uzywanie umiejetnosci klasy na każdej mapie (teleportowania, rakiet) w przypadku he-zakazane(na małych mapach czyt. punkty wyżej.)

 

Umiejętności klasy nie są zakazane na małych mapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Proponuje dodać asysty, to ten plugin crashowal? Jeżeli tak, to propozycja do odrzucenia ;)


Pomysł dobry, ale wiem że na tym cod to się nie sprawdzało

 


pod /serwer jest:
----===== IP SERWEROW CS-CLASSIC =====----
#1 [Call Of Duty 350] Cs-Classic.pl : 193.33.176.64:27015
#2 [Free For ALl] Cs-Classic.pl : 31.186.82.184:27691
#3 [DeathRun] Cs-Classic.pl : 193.33.176.143:27015
#4 [ZombieExpMod] Cs-Classic.pl : 193.33.177.166:27015
#5 [Call Of Duty 45001] Cs-Classic.pl : 193.33.176.93:27015
#6 [Call Of Duty 4001] Cs-Classic.pl : 193.33.176.116:27015
#7 [battleField 2] Cs-Classic.pl : 193.33.177.87:27051
#8 [Only DD2] Cs-Classic.pl : 193.33.177.101:27156
#9 [NewDiabloMod] Cs-Classic.pl : 193.33.176.199:27015
----===== IP SERWEROW CS-CLASSIC

 

Chyba troszkę nieaktualne ;)

 

Co do /serwer to na każdym serwerze niedługo będzie specjalna komenda pod to, która pozwoli na przekierowanie pomiędzy serwerami, więc na razie zostawiam jak jest

 

Najlepszym rozwiązaniem jest wrzucenie początkowego poziomu, 20 by był okej.
Taki sposób choć mało wiem o systemie statystyk, zdaje mi się ze nie mógłby funkcjonować, ustala się maksymalną ilość statystyk do każdej frakcji, inta hp wytrzymałość konda, po x / level, i zdaje mi się ze to jest niemożliwe do wykonania.


Znaczy jest to możliwe, ale wtedy cały system statystyk bym musiał poprawiać, bo przecież liczba statystyk byłaby nieproporcjonalna do liczby punktów, które mamy

 

Najlepszym rozwiązaniem jest wrzucenie początkowego poziomu, 20 by był okej.
Taki sposób choć mało wiem o systemie statystyk, zdaje mi się ze nie mógłby funkcjonować, ustala się maksymalną ilość statystyk do każdej frakcji, inta hp wytrzymałość konda, po x / level, i zdaje mi się ze to jest niemożliwe do wykonania.


Mogę wprowadzić lvl na start bez komendy, czyli każda klasa ma start 20 lvl, bez wpisywania czegokolwiek

 

 

Proponuje zakazać smoke na dd2_long, ponieważ taki smoke zasłania całą długą. Oraz proponuje zakazać rakiet, piorunów, min na małych mapach.


Mam wam całkowicie zablkować perki typu Flash/HE/Smoke na małych mapach?
Jeżeli tak, to proszę podać wszystkie mapy

 

 

Blokada perku "Palace rekawiczki" dla klasy KAPITAN.
Jest zakaz w regulaminie, ale gdy nie ma admina to niektórzy to wykorzystują.


Gotowe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeszcze dziś Am@z!nG wbije 350 lvl, więc pewnie nie długo będzie reset.

Proponuję aby po resecie vip nie dostawał 2x expa a o połowę więcej niż zwykły gracz. 
2x jest to duża przesada, nawet jak za tą cenę. Myślę, że exp większy o połowę to i tak dobrze.

 

Dla porównania dodam: Mając 6000 zabójstw wbiłem 150 lvl a kolega [z vipem] mając 4500 wbił  200 lvl (porównanie nie jest super precyzyjne, po niektóre liczby zaokrągliłem)  jak sami widzicie, przesada jest dość wysoka.

Przez to mamy co 2 miesiące reset lvl'i

 

/

Orion

Dobrze pamiętasz, ale nie jego porównuje :)

Edytowane przez ToTylkoJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTJ nie porównój Amazinga ponieważ jak wiesz on również ma klasę premium gdzie za każdego killa dodatkowo dostaje 100 doświadczenia jeżeli dobrze pamiętam

Ten exp troszkę mu daje ale weź sobie pomnóż jego liczbe zabójstw x100, zobacz ile Ci wyjdzie a potem zobacz codtop15 i patrz ile on ma wbitego expa. Jak na moje oko to około 10% z całego expa.

A apropo tego expa jestem na TAK ponieważ gracze bez vipa nie mają szans z takim vipem nolife (bez obrazy aman ale jesteś właśnie nolifem) :)

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić reset, ponieważ Am@z!ng wbił 350lv : ) 

 

 

 Mam wam całkowicie zablkować perki typu Flash/HE/Smoke na małych mapach? Jeżeli tak, to proszę podać wszystkie mapy  

 

 

Blokowanie perków nie ma sensu bo byś musiał zablokować u vipa granaty i u klas. lepiej dodać to do regulaminu : )

 

U@: Exp za killa o ile się nie myle wynosi 50 z vipem 100, a rambo daje dodatkowe 100 więc dzięki klasie ma 50%expa proponuje zostawić tego vipa tak jak jest.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy goliat, skoczek i inne które mają dodatkowy skok a także perk oczy katsumoto nie działają poprawnie z vipem. Powinny z vipem dodawac 2 dodatkowe skoki natomiast jest tylko 1 dodatkowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie perków nie ma sensu bo byś musiał zablokować u vipa granaty i u klas. lepiej dodać to do regulaminu : )

 

Friko moim zdaniem lepiej bylo by zablkowoac bo jak sam wiesz nie kazdy przestrzega regulaminu :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zmiany, edycje klas, przede wszystkim klasy zwykłe będą posiadać od 10-30 statystyk na plusie, w zależności od mocy umiejętności. Zaś klasy premium 15-45, tak samo w zalezności od mocy umiejętności. 

To jest na ten moment zbyt duża różnica, przykład.. szturmowiec 25, zeus 100 na plusie. 

Orion planuje reset za 2/3 dni, także jakieś zmiany dodatkowe w klasach chcecie? Bo mogę przeoczyć niektóre z nich. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy goliat, skoczek i inne które mają dodatkowy skok a także perk oczy katsumoto nie działają poprawnie z vipem. Powinny z vipem dodawac 2 dodatkowe skoki natomiast jest tylko 1 dodatkowy.

To nie jest błąd, tak ma zostać.

 

Tak ogolnie zmian pomijajac klasy. Co Wy na to zeby wprowadzic reset dopiero gdy np trzech graczy wbije 350 lvl ? :P

Reset zapewne odbędzie się na dniach, bliższa data zostanie niebawem podana. Nie ma co czekać, ponieważ zbyt duża różnica jest w /codtop15 pomiędzy pierwszą, a drugą osobą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd, tak ma zostać.

 

Reset zapewne odbędzie się na dniach, bliższa data zostanie niebawem podana. Nie ma co czekać, ponieważ zbyt duża różnica jest w /codtop15 pomiędzy pierwszą, a drugą osobą.

ok ok nie ma problemu tylko to pomysl pzed kolejnym resetem a nie obecnym :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem bug w klasie Rambo.

Na początku w 2 broniach mam 30/90 magazynku, jak wystrzelam magazynek w sg552 lub aug i przeladuje mam 30/60 normalne ale jak zmienię na inną broń to tam mam 30/60 czyli podsumowując magazynek zapasowy zapisuje się tak jak w 1 broni możecie to poprawić bo u Terminatora chyba tego nie ma jak nim grałem z 2/3 miesiące temu :)

PS. Jak chcecie mogę to zilustrować demkiem ale to po 20 bo jestem w gościach :D

 

O i 1 klasę albo terminatora albo Rambo można usunąć bo są prawie takie same czyli 2 bronie ogranicznik i terminator ma 7+int dmg a Rambo ma exp. Można też jakoś edytować te klasy :)

Np Rambo sam aug z ogranicznikiem, 1 rakieta, mniejsza widoczność podczas kucania i jeszcze coś . Ale żeby nie była zbyt mocna i ani za słaba.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności