Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zablokuje się najlepsze itemy dla ludzi z klasami premium, to wtedy Oni są poszkodowani, jest dobrze jak jest, wcale nie jest tak trudno zabić kogoś kto ma klasę premium, wiadomo że są one lepsze, ale za to się płaci, więc muszą być lepsze i tyle w temacie . Zazwyczaj to vip ma większą szansę na lepsze itemy tak jak to już ORION powiedział, dla tego też propozycje itemów tylko dla zwykłych graczy są bez sensu. 

 

A co do tekstur, nie jestem pewnien czy jest to możliwe, ale gdyby było to Karol musiał by temu poświęcić wiele ... wiele ... wiele czasu [WalkGuard PL]<--- O ile dobrze wiem, a wydaje mi się, że mam rację :) 
 

 

PS: Nie twórzcie spamu

Edytowane przez ToTylkoJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Monety zostały zmniejszone prze byłego opiekuna ponieważ gracze zbyt szybko zganiali monety to nie jest bug :)

tak, zgadza się, jamesvo poprosił mnie bym to zmienił, gotowe, poprawiłem opis

 

na większości codów jest komenda /daj, tego mi brakuje. Można jeszcze dodać np komendę /sprzedaj albo /sell aby sprzedać prek za stałą cenę na przykład 5 monet

/sell zostało dodane

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kMysle, ze tak jak byko pisane wyzej powinna byc mozliwosc dania komus perku pod komenda /daj, bo faktycznie zdarza sie , ze gdy chcemy wystawic komus perk na rynku nie mamy pewnosci , ze ktos ten perk kupi

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jakoś ogarnąć wymianę perkami ponieważ jak mam odblokowana wymianę to ktoś daje mi wymianę, ja chcę wyciągnąć broń która chce kogoś zabić a tu koleś mi daje wymianę zabierając mi dobry perk, proponuje dodać perk /oddaj dzięki któremu możemy przez czas 1minuty odebrać swój perk :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jakoś ogarnąć wymianę perkami ponieważ jak mam odblokowana wymianę to ktoś daje mi wymianę, ja chcę wyciągnąć broń która chce kogoś zabić a tu koleś mi daje wymianę zabierając mi dobry perk, proponuje dodać perk /oddaj dzięki któremu możemy przez czas 1minuty odebrać swój perk :)

Od tego jest też blokowanie perku nie jestem za tym aby było coś takiego bo to będzie denerwujące

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komenda /sell w przypadku gdy nie żyjemy nie działa, można to poprawić

Proponuje dodać /kontakt albo /admin gdzie będzie znajdował się kontakt do admina nagg

Edytowane przez ORION
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to aby zamiast Rambo była inna premium?

Jakaś niezbyt mocna jak ta która jest ale też nie za słaba, piszcie jakieś propozycje jakoś to trzeba uzgodnić, jeśli już uzgodnimy to i owo to wtedy się włączy w rozmowę właściciel serwera

 

PS. Nie robie tego pod siebie ale też innych graczy bo jeśli jakiś koleś który ma ogranicznik i jakiś perk do obrażeń i 400hp jest nie do zabicia. Więc propozycje z eliminatorem są zbędne bo nie chcemy takiej za przeproszeniem rozpierdalanki. Propozycje z ogranicznikiem mogą być ale niech to nie będą bronie typu aug/sg552( comando,creig ) może famas albo galil, m4, AK , tylko żeby premki nie miały 2 broni z ogranicznikiem bo to jest zbyt dobre :)

O i tak żeby nie było piszcie tez propozycje apropo innych premek np kapitana bo słyszę ze też zbyt mocny :D

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropiciel (P)

Int:0

Hp: 40

Wyt:20

Kon:40

Bronie:m4, famas

Opis: Ma 1/2 z HE, 3 pułapki, +10dmg.

 

Admirał (P)

Int: 20

Hp: 30

Wyt: 30

Kon: 20

Bronie: AK, Famas

Opis: Posiada ogranicznik rozrzutu, +5dmg oraz twardy baniak.

 

PS. Sorki za spam, post pod postem.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Proponuje jakoś ogarnąć wymianę perkami ponieważ jak mam odblokowana wymianę to ktoś daje mi wymianę, ja chcę wyciągnąć broń która chce kogoś zabić a tu koleś mi daje wymianę zabierając mi dobry perk, proponuje dodać perk /oddaj dzięki któremu możemy przez czas 1minuty odebrać swój perk :)


Z tym byłby problem, wolę zostawić wymianę tak jak jest

 

Co do oddawania perku, to nie rozumiem, jak niby oddać perk na minute? xD

 

 

kMysle, ze tak jak byko pisane wyzej powinna byc mozliwosc dania komus perku pod komenda /daj, bo faktycznie zdarza sie , ze gdy chcemy wystawic komus perk na rynku nie mamy pewnosci , ze ktos ten perk kupi


Tylko też trzeba znaleźć potem osobę, której się ten perk odda, a nie każda chce, według mnie jeżeli nie chcemy perku, to teraz mamy opcje /sell, sprzedajemy perk i po kłopocie

 

 

komenda /sell w przypadku gdy nie żyjemy nie działa, można to poprawić
Proponuje dodać /kontakt albo /admin gdzie będzie znajdował się kontakt do admina nagg


Poprawione, a dodanie kontaktu odkładam na potem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tropiciel (P)

Int:0

Hp: 40

Wyt:20

Kon:40

Bronie:m4, famas

Opis: Ma 1/2 z HE, 3 pułapki, +10dmg.

 

Admirał (P)

Int: 20

Hp: 30

Wyt: 30

Kon: 20

Bronie: AK, Famas

Opis: Posiada ogranicznik rozrzutu, +5dmg oraz twardy baniak.

 

PS. Sorki za spam, post pod postem.

 

Co wy na to aby zamiast Rambo była inna premium?

Jakaś niezbyt mocna jak ta która jest ale też nie za słaba, piszcie jakieś propozycje jakoś to trzeba uzgodnić, jeśli już uzgodnimy to i owo to wtedy się włączy w rozmowę właściciel serwera

 

PS. Nie robie tego pod siebie ale też innych graczy bo jeśli jakiś koleś który ma ogranicznik i jakiś perk do obrażeń i 400hp jest nie do zabicia. Więc propozycje z eliminatorem są zbędne bo nie chcemy takiej za przeproszeniem rozpierdalanki. Propozycje z ogranicznikiem mogą być ale niech to nie będą bronie typu aug/sg552( comando,creig ) może famas albo galil, m4, AK , tylko żeby premki nie miały 2 broni z ogranicznikiem bo to jest zbyt dobre :)

O i tak żeby nie było piszcie tez propozycje apropo innych premek np kapitana bo słyszę ze też zbyt mocny :D

 

Przypominam o skomentowaniu tych propozycji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić limit punktów hp jakie możemy rozdać na każdej klasie. Aktualnie jest to 310-315 punktów. Z własnego doświadczenia wiem że gdy wbije max zdrowie to mało kto potrafi zbić całe hp. Proponuje zmniejszyć tak do 200-250.

Limit został zmieniony, a ty dalej masz 415hp bo sobie nie zresetowałeś. Dzięki temu jest jeszcze większa przepaść między tobą a resztą serwera. Brawo, całkiem sprytnie to rozegrałeś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mogę wymusić na niektórych reset statystyk jeżeli chcecie, tylko jaka to jest liczba osób i jakie ma najczęściej lvl, to wtedy po prostu wymuszę im przy wejściu na serwer reset statystyk i po problemie.

 

Możecie podać nick lub lvl osoby, ale najlepiej nick

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wymusić na niektórych reset statystyk jeżeli chcecie, tylko jaka to jest liczba osób i jakie ma najczęściej lvl, to wtedy po prostu wymuszę im przy wejściu na serwer reset statystyk i po problemie.

 

Am@z!nG , B@tmunder, być może Krowa ale pewnien nie jestem, jak zobaczę u jeszcze kogoś to Ci napiszę :)

 

Możecie podać nick lub lvl osoby, ale najlepiej nick

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną moją propozycją jest dodanie misji typu rozbrój 10 razy pake itp, jeżeli będzie miała wejść taka zabawa na serwer rozpiszę kilka/kilkanaście misji

Druga sprawa, że po say lata informacja o nowym regulaminie na forum w dziale informacji - czegoś takiego nie ma ;)

Trzecia sprawa to jest częste, że nie ma admina i gracze nie grają i są na spawnie dodać plugin (wydaje mi się że jest taki, mogę poszukać) na przykład jeżeli gracz po 30 sec nie opuści spawna banuje go albo kikuje 

Jeszcze jedna sprawa dodać do regulaminu zakaz podpowiadanie przez mikro

Już chyba ostatnią sprawą jest:

w regulaminie serwa pisze: 1.3.1. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania pingu w granicach 150-200ms ping większy niż wymieniona wartość będzie karany [Kick / Ban na 5 min.]

  Natomiast plugin banuje przy 140 ms. Należy chyba edytować regulamin ;)

A jednak nie, może skrócimy mapę do 25 min?

Edytowane przez ORION
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję swój nick do resetu Hp 

Nick : =_= Shizoo.!

 

Ps. Pisze dlatego , że nie wiem kiedy bede miał okazje wejść na serwer.

Edytowane przez Shizoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną moją propozycją jest dodanie misji typu rozbrój 10 razy pake itp, jeżeli będzie miała wejść taka zabawa na serwer rozpiszę kilka/kilkanaście misji

Druga sprawa, że po say lata informacja o nowym regulaminie na forum w dziale informacji - czegoś takiego nie ma ;)

Trzecia sprawa to jest częste, że nie ma admina i gracze nie grają i są na spawnie dodać plugin (wydaje mi się że jest taki, mogę poszukać) na przykład jeżeli gracz po 30 sec nie opuści spawna banuje go albo kikuje

Jeszcze jedna sprawa dodać do regulaminu zakaz podpowiadanie przez mikro

Już chyba ostatnią sprawą jest:

w regulaminie serwa pisze: 1.3.1. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania pingu w granicach 150-200ms ping większy niż wymieniona wartość będzie karany [Kick / Ban na 5 min.]

Natomiast plugin banuje przy 140 ms. Należy chyba edytować regulamin ;)

A jednak nie, może skrócimy mapę do 25 min?

Jeśli chodzi o kickowanie/killowanie po nie wyjściu ze spawna to odpada ponieważ ktoś może sobie kampic, proponuje plugin coś takiego jak afk kiss, gracz który nie rusza się 180sek jest wyrzucony :)

Reszta jest OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Miałobyć max 315hp, amazing ma 365.. Naprawisz to?

Można dać max 215 w HP, czyli 100+215, chyba że klasa ma na start HP, to wtedy ma więcej tego HP potem, no i dochodzi do tego klan

 

Kolejną moją propozycją jest dodanie misji typu rozbrój 10 razy pake itp, jeżeli będzie miała wejść taka zabawa na serwer rozpiszę kilka/kilkanaście misji

Druga sprawa, że po say lata informacja o nowym regulaminie na forum w dziale informacji - czegoś takiego nie ma ;)

Trzecia sprawa to jest częste, że nie ma admina i gracze nie grają i są na spawnie dodać plugin (wydaje mi się że jest taki, mogę poszukać) na przykład jeżeli gracz po 30 sec nie opuści spawna banuje go albo kikuje 

Jeszcze jedna sprawa dodać do regulaminu zakaz podpowiadanie przez mikro

Już chyba ostatnią sprawą jest:

w regulaminie serwa pisze: 1.3.1. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania pingu w granicach 150-200ms ping większy niż wymieniona wartość będzie karany [Kick / Ban na 5 min.]

  Natomiast plugin banuje przy 140 ms. Należy chyba edytować regulamin ;)

A jednak nie, może skrócimy mapę do 25 min?

Regulamin poprawiony, choć z tym podpowiadaniem, to podchodzi pod główny regulamin serwerów, misji na razie nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wraz z nowym sezonem można by zmienić skiny do broni. Oto kilka moich propozycji:

nóż: http://cs.gamebanana.com/skins/143863    lub http://www.gamemodding.net/en/counter-strike-16/cs16-weapon-skins/55519-kerambit.html

ak 47 - http://cs.gamebanana.com/skins/143595

m4a1: http://cs.gamebanana.com/skins/143645

scout: http://cs.gamebanana.com/skins/141831

krowa: http://cs.gamebanana.com/skins/143854

mp5: http://cs.gamebanana.com/skins/140886

awp: http://cs.gamebanana.com/skins/132828

pistolet: http://cs.gamebanana.com/skins/143861

famas: http://cs.gamebanana.com/skins/142755

aug: http://cs.gamebanana.com/skins/137702

Jak wiemy, zbliżają się święta, co się z tym wiąże? Uczniowie mają wolne, więc będą mieli czas grać. Moja propozycja brzmi aby na ten okres ekp był 2x albo aby każdy miał na jeden może dwa dni vipa za darmo dla każdego. Chodzi o to aby przyciągnąć graczy ;)

Edytowane przez ORION
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba skin do AWP i M4 spoko jeszcze famas, deagle, mp5 :D

Fajnie też, że ktoś próbuje coś zmienić bo już mi te skiny się znudziły co są :)

 

Dałbyś radę znaleźć skin gold karambit do noża? bo bardzo mi się podoba.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- Mógłbyś usunąć tego Rambo? Jak chcesz to wejdz na serwa i zobacz, że nic sie nie da zrobić z takim kolesiem, zastąp nową klasą albo zostaw tylko 4, może wtedy ludzie będą pisać propozycje klas :)

Dziś jeden z adminów przyczepił się do mnie o FB na longu, w regulaminie jest napisane, że tylko HE nie można rzucać, byłbym wdzięczny gdybyś to poprawił.

Jak się wystrzela cały magazynek broni i się ją wyrzuci dostajemy tak jakby nową broń z pełnym magazynkiem, mam nadzieję, że to też naprawisz, to chyba tyle jak coś jeszcze będzie to napiszę :D

 

 

PS. Sorry za spam

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że kwestia klasy rambo to nie to, że jest ona za dobra, w tym wypadku chodzi raczej o lvl'e graczy, którzy nią grają. Chociaż muszę przyznać, że po obniżeniu pkt hp znacznie łatwiej jest zabić np. Amazinga :D Osobiście zabiłam go dzisiaj pięć razy ( pozdrawiam :P ) Dlatego usuwanie tej klasy to lekka przesada. To tylko moje zdanie, ale od kiedy gram na tym serwerze tworzone są jakieś premki, które po pewnym czasie są usuwane ze względu na protesty innych graczy. Więc jeśli już podejmujecie decyzje o usunięciu jakiejś klasy to poczekajcie do resetu bo skoro ktoś kupił tą klasę niech nią pogra do końca premki.
BoteczeQ równie dobrze mogę napisać o usunięcie kapitana bo jak Ty grasz to strach wyjść na wolne pole bo odstrzał automatyczny, czuję się jak jakaś kaczka na polowaniu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty masz problem w klasie Rambo sam grasz klasa premium gdzie masz 1/1 z awp inni gracze mogą powiedzieć że ta klasa też jest za mocna .

klasy są w miarę równe  a jeśli ktoś dobrze gra to nie ważna jaka jest klasa Amazing wiele razy grał bez klas premium i też sobie radził . więc nie rozumiem czemu tylko Ty masz problem akurat do tej klasy . Na każdym cod-mod jest zawsze problem jeśli gracz ma skila i wbije wysoki lvl to bedzie wytrzymalszy i bedzie kosił więc taka moja proźba abyś skonczył płakać już nad klasa rambo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności