Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Albo dodać mu nomex 1/3 lub 1/4.

To na 100% odpada.

 

 

 

 

 

Komandosowi mozna by dodac auto bh ciekawszy bedzie 

Gotowe.

Edytowane przez James0v.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj coraz częściej zaczęły pojawiać się crashe na serwerze. Wcześniej występowały one bardzo rzadko a teraz co 3-4 mapy.

 

Tak jak kolega mówi crashe. ^_^

Wydaje mi się, że to nie jest wina z naszej strony. Przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Perki :

-Oko Saurona : widzisz niewidzialnych i dostajesz awp 1/2 ale tracisz 10 z życia

-Zemsta: Zadajesz podwójnie obrażenia osobie która cię zabila w poprzedniej rundzie

-Sztylet Demona : Twoj noż podpala (podpalenie zabiera 30-40hp) i zadajesz 30 dmg wiecej z noża

-Pancerz wspomagany: przeciwnicy zadaja ci 20-50 obrażen mniej ale tracisz 35 kondycji

-Rozdwajane naboje: jeden strzal sie liczy jako dwa ale broń może się w pewnym momecie zablokowac (na 4s)

-szczur(Rats):na 20 sekund robisz się bardzo mały ale zadajesz 20 obrażen mniej (dobry patent na hosty :D )

Nowe klasy:

-Wybuchowy chłopiec (masz autodestrukcje staty: int;10 hp ;30 wytrz.-15 kond:30 bronie:gali glock

 

-Hobbit(masz 40 niewidzialnosci i masz wieksza szanse na drop hp ze skrzynek staty: int 0 hp -60 wytrz 10 kond 25 Bronie: mp5 glock

-Komisarz(masz usp 1/5 na zabice ale widac cie na minimapie wroga staty: int 20 hp 20 wytrz 20 kond 10

-tank(odbijasz od 5 do 8 pociskow na runde oraz nie można cię zabic w głowe) staty:INT 0 HP 50 WYTRZ 30 KOND -25 BRONIE krowa ,uzi , he

Wiedzmin(posiada ubranie wroga oraz zadaje 4 dmg wiecej i ma ograniczory rozrzut Staty: int 20 hp 10 wytrz 15 kond 5 bronie : mp5 , gali ,usp

 

nowa klasa premium:

zombie hunter (spostrzegasz swych wrogow jako zombie , widzsz szpiega u siebie na respie ponieważ nad jego głową jest niebieska kropka , co runde zadajesz rózne obrażenia dodatkowe ok -10 do 23 staty: int 30 hp 20 wytrz 0 kond 40 brone:Xm AK usp i glock\

 

Mysle że  się spodobaja wam moje przykłady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchowy Chłopiec - były już propozycje takiej klasy

Hobbit - taka sobie

Komisarz - Shady napisał że klasy z 1/x odpadają

Tank - zdecydowanie za mocna klasa..

Zombie Hunter - chyba tyle klas premium wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Perki :

-Oko Saurona : widzisz niewidzialnych i dostajesz awp 1/2 ale tracisz 10 z życia

-Zemsta: Zadajesz podwójnie obrażenia osobie która cię zabila w poprzedniej rundzie

-Sztylet Demona : Twoj noż podpala (podpalenie zabiera 30-40hp) i zadajesz 30 dmg wiecej z noża

-Pancerz wspomagany: przeciwnicy zadaja ci 20-50 obrażen mniej ale tracisz 35 kondycji

-Rozdwajane naboje: jeden strzal sie liczy jako dwa ale broń może się w pewnym momecie zablokowac (na 4s)

-szczur(Rats):na 20 sekund robisz się bardzo mały ale zadajesz 20 obrażen mniej (dobry patent na hosty :D )

Nowe klasy:

-Wybuchowy chłopiec (masz autodestrukcje staty: int;10 hp ;30 wytrz.-15 kond:30 bronie:gali glock

 

-Hobbit(masz 40 niewidzialnosci i masz wieksza szanse na drop hp ze skrzynek staty: int 0 hp -60 wytrz 10 kond 25 Bronie: mp5 glock

-Komisarz(masz usp 1/5 na zabice ale widac cie na minimapie wroga staty: int 20 hp 20 wytrz 20 kond 10

-tank(odbijasz od 5 do 8 pociskow na runde oraz nie można cię zabic w głowe) staty:INT 0 HP 50 WYTRZ 30 KOND -25 BRONIE krowa ,uzi , he

Wiedzmin(posiada ubranie wroga oraz zadaje 4 dmg wiecej i ma ograniczory rozrzut Staty: int 20 hp 10 wytrz 15 kond 5 bronie : mp5 , gali ,usp

 

nowa klasa premium:

zombie hunter (spostrzegasz swych wrogow jako zombie , widzsz szpiega u siebie na respie ponieważ nad jego głową jest niebieska kropka , co runde zadajesz rózne obrażenia dodatkowe ok -10 do 23 staty: int 30 hp 20 wytrz 0 kond 40 brone:Xm AK usp i glock\

 

Mysle że  się spodobaja wam moje przykłady

 

Oko - jest eagle eye, tyle że bez AWP - wątpię żeby używał ktoś tej awki w perku.

Zemsta - no to jest perk bez przemyśleń całkiem.

Sztylet demona - Tutaj dosyć zaciekawił mnie ten perk, jednakże muszę to przemyśleć.

Pancerz - perk, dzięki któremu dostajesz mnie obrażeń już istnieje.

Rozdwajane - szlak będzie ludzi trafiać, odpada.

Szczur - całkiem odpada.

 

• Wszystkie klasy odrzucam, są mierne.

______________________________

I teraz ogólnikowo, tutaj masz dział z dwoma tematami dotyczące propozycji perków i klas: http://forum.cs-classic.pl/forum/186-dyskusje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po resecie będzie zmniejszony exp, wiem że niedawno był zmniejszany ale nadal zbyt szybko się zdobywa poziom. W nie cały miesiąc można max lvl wbić.

 

 

Propozycja map:

de_mirage

de_c4

de_nuke2x2

de_nuke_rarea

de_tesco

de_westwood_247cs

cs_alpin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po resecie będzie zmniejszony exp, wiem że niedawno był zmniejszany ale nadal zbyt szybko się zdobywa poziom. W nie cały miesiąc można max lvl wbić.

 

 

Propozycja map:

de_mirage

de_c4

de_nuke2x2

de_nuke_rarea

de_tesco

de_westwood_247cs

cs_alpin

 

Co do expa zobaczę jak to będzie wyglądać lekko po resecie.

Z map została dodana tylko: de_mirage, reszta była już wyrzucana albo odrzucana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs top15/codtop15

Jak wiadomo niedługo będzie reset, można zrobić konkurs który będzie polegał na tym ,że osoba która będzie miała największy lvl do następnego resetu dostanie nagrodę odpowiednią miejsca które zajmuje. Tak samo miejsce które zajmuje w top15. Osoba która będzie 1 w codtop15 i top15 dostanie tylko jedną nagrode.

Propozycje nagród:

1 miejsce: vip albo premium 60dni lub vip i premka na 30 dni

2 miejsce: vip albo premium 30 dni

3 miejsce:vip albo premium 15 dni

Edytowane przez Am@z!nG
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs top15/codtop15

Jak wiadomo niedługo będzie reset, można zrobić konkurs który będzie polegał na tym ,że osoba która będzie miała największy lvl do następnego resetu dostanie nagrodę odpowiednią miejsca które zajmuje. Tak samo miejsce które zajmuje w top15. Osoba która będzie 1 w codtop15 i top15 dostanie tylko jedną nagrode.

Propozycje nagród:

1 miejsce: vip albo premium 60dni lub vip i premka na 30 dni

2 miejsce: vip albo premium 30 dni

3 miejsce:vip albo premium 15 dni

 

Pomysł bardzo dobry :> Jestem za wprowadzeniem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po resecie będzie zmniejszony exp, wiem że niedawno był zmniejszany ale nadal zbyt szybko się zdobywa poziom. W nie cały miesiąc można max lvl wbić.

 

 

Propozycja map:

de_mirage

de_c4

de_nuke2x2

de_nuke_rarea

de_tesco

de_westwood_247cs

cs_alpin

Ale wiesz że miałeś VIP Przez cały czas? normalny gracz o takich statystykach jak ty miałby 175LvL VIP-y mają lekko z expem nie to co gracze , sądze że gracze powinny miec expa lekko w góre , nawet jak jestem w klanie z 5 LvL expa a mam 137 LvL to jeden LvL bez vipa nabijam w 3 mecze )przy dobrych wiatrach( Proponuje zrobić ankiete na forum o zwiększenie expa dla zwykłych graczy , Zeby mogło się grać normalnie i czas też nie pozwala na nabicie sensownego LvL-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs top15/codtop15

Jak wiadomo niedługo będzie reset, można zrobić konkurs który będzie polegał na tym ,że osoba która będzie miała największy lvl do następnego resetu dostanie nagrodę odpowiednią miejsca które zajmuje. Tak samo miejsce które zajmuje w top15. Osoba która będzie 1 w codtop15 i top15 dostanie tylko jedną nagrode.

Propozycje nagród:

1 miejsce: vip albo premium 60dni lub vip i premka na 30 dni

2 miejsce: vip albo premium 30 dni

3 miejsce:vip albo premium 15 dni

Rozumiem że chcesz zorganizować taki konkurs? Czyli to ty fundujesz nagrody zwycięzcom?? Jeżeli sieć ma płacić za nagrody to wg mnie pomysł dość słaby biorąc pod uwagę to że jak wiadomo niektórzy mają już ferie, a niektórzy dopiero będą mieli. Osoby które będą miały wolne po resecie mają dużo łatwiejszy start, oczywiście nie mówię o wszystkich ale zawsze znajdzie się ktoś taki kto siedzi na serwie po 7h dziennie. Może to być jakiś bot z movementem zdechłego konia, który strzela full auto w biegu i wiadomo że to on będzie miał największe szanse.

Wątpię żeby Shady na to poszedł, chyba że tak jak już pisałem - ty fundujesz nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby  usunąć te 2 mapy: de_dust2_xmas   de_dust2_2x2_xmas , ponieważ wystarczą dd2 i dd2x2 a zamiast tego dodac  de_inferno i de_aztec i cs_italy2

Edytowane przez 3yczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby usunąć te 2 mapy: de_dust2_xmas de_dust2_2x2_xmas , ponieważ wystarczą dd2 i dd2x2 a zamiast tego dodac de_inferno i de_aztec.

Popieram, dodatkowo proponuje wgrać cs_max, brakuje fajnych malych mapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby  usunąć te 2 mapy: de_dust2_xmas   de_dust2_2x2_xmas , ponieważ wystarczą dd2 i dd2x2 a zamiast tego dodac  de_inferno i de_aztec i cs_italy2

Mapy usunięte, inferno i aztec nie zostaną dodane, ponieważ występują tam bugi, ustalone to już było.

 

Popieram, dodatkowo proponuje wgrać cs_max, brakuje fajnych malych mapek.

cs_max jest pod komendą /malamapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o dodanie mapy de_word, de_nuked.

czy mapa wiocha występuje na pluginie mala mapa?

 

Mapy dodane.

Tak, owa mapa znajduje się pod komendą /malamapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Kilka propozycji od Uszka :P

Od strzała mówię , że czterdzieści kilka stron lektury nie chcę mi się czytać , więc istnieje możliwość , że jakaś się powtórzy :D

 

1. Dodać EXP za podłożenie/rozbrojenie paki . (Gdyby tak 500/1000 expa wpadało byłoby super :D" 

2. Minimalnie ale to minimalnie zwiększyć drop monet, żeby nie było za dużo.

3. System NEO banów dla @ , bardzo się przyda. 

4. Dodać "przeproś" tzn ; Kiedy gracz przeklina , etc. Ma 15 sek na napisanie na say'u "przepraszam" i do tego dodać plugin który przekształca bluzgi w jakieś zdanie np "Chciałem użyć wólgaryzmu , Przepraszam zbłądziłem" :D byłoby śmiesznie i ograniczyła by się liczba banów za kulturę , zauważyłem że jak jakiś gracz wyleci z takim powodem rzadko kiedy wraca po banie :( 

5. Dodać reklamę forum , żeby co jakiś czas na środku ekranu na zielono pojawiał się napis "Zapraszamy do Rejestracji na Naszym Forum Cs-Classic.Pl" 

6. Tańsze ulepszanie perku w sklepie ,  tak z 15 monet. Bo jak się ma Kamuflaż , czy coś tego typu , to trzeba dużo wydać , żeby choć ciut się ulepszył. 

7. Dodać niekończącą się amunicję . 

8. No i przede wszystkim dodać mapy :O -.- Kilka propozycji niżej podam. 

- cs_alpin

- de_hell

- de_rats_1337

- de_cpl_strike

- de_winteraztec (skoro zwykły buguje , warto spróbować w tej odsłonie) 

- de_tuscan

- de_cpl_mill

- de_piranesi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Kilka propozycji od Uszka :P

Od strzała mówię , że czterdzieści kilka stron lektury nie chcę mi się czytać , więc istnieje możliwość , że jakaś się powtórzy :D

 

1. Dodać EXP za podłożenie/rozbrojenie paki . (Gdyby tak 500/1000 expa wpadało byłoby super :D" 

2. Minimalnie ale to minimalnie zwiększyć drop monet, żeby nie było za dużo.

3. System NEO banów dla @ , bardzo się przyda. 

4. Dodać "przeproś" tzn ; Kiedy gracz przeklina , etc. Ma 15 sek na napisanie na say'u "przepraszam" i do tego dodać plugin który przekształca bluzgi w jakieś zdanie np "Chciałem użyć wólgaryzmu , Przepraszam zbłądziłem" :D byłoby śmiesznie i ograniczyła by się liczba banów za kulturę , zauważyłem że jak jakiś gracz wyleci z takim powodem rzadko kiedy wraca po banie :(

5. Dodać reklamę forum , żeby co jakiś czas na środku ekranu na zielono pojawiał się napis "Zapraszamy do Rejestracji na Naszym Forum Cs-Classic.Pl" 

6. Tańsze ulepszanie perku w sklepie ,  tak z 15 monet. Bo jak się ma Kamuflaż , czy coś tego typu , to trzeba dużo wydać , żeby choć ciut się ulepszył. 

7. Dodać niekończącą się amunicję . 

8. No i przede wszystkim dodać mapy :O -.- Kilka propozycji niżej podam. 

- cs_alpin

- de_hell

- de_rats_1337

- de_cpl_strike

- de_winteraztec (skoro zwykły buguje , warto spróbować w tej odsłonie) 

- de_tuscan

- de_cpl_mill

- de_piranesi

1. VIP wtedy na tym straci.

2. Drop monet został niedawno "lekko" zmniejszony, ponieważ był za duży.

3. Odpada, było to już omawiane.

4. Cenzura, hmm. Niegłupie, można nad tym pomyśleć.

5. Da się zrobić.

6. Bardzo łatwo o monety nawet jeżeli system ich zdobycia został zmniejszony, dlatego też ta opcja straci na tym i plugin, który uniemożliwia nagminne wymienianie perku również.

7. Paczki z fragów stracą na tym.

8. Dodam wieczorem:

-winteraztec i rats_1337

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako że skiny broni na naszym serwerze  już się napewno nudzą naszym graczą , więc dziś proponuje pare skinów które można zmienić :


 


Kosa:Nóż składany-Tajga


 


AK:-kolory Dżungli


 


M4A1:Złoty zwój


 


FiveSeven: Małpi biznes


 


AWP:Hiperbestia


 


Famas:-sieć neuronowa


 


Myśle że chociaż pare nowych skinów zostanie wprowadzonych.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności