Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest zawsze ulepszenie, dla tych nie wiedzących to jest tak, że Perk dostajemy od nowa czyli może się trafić słabszy albo lepszy. Działa to tylko w perkach które mają jakiś zakres czyli np platyny 15-30 raz lepsze raz słabsze jak już mówiłem ale w perkach typu zestaw pomocniczy albo prawa ręka Rambo, mają określone dmg/statystyki więc ulepszanie to ruletka :)

 

Te perki to

1. Tajemnica nieśmiertelności

2. Betonowe ciało

3. Quad damage

 

Ogólnie to chyba wszystkie perki które są po użyciu przycisku czyli też autodestrukcja, notatki sapera. Tylko tym trzem itemomo podanym wyżej wypadało by ustawić wyjątek.

 

 

 

 

 

Właśnie o to chodzi, ze to jest loteria, tak to każdy by miał tylko najlepsze itemy, a to już by była przesada. 

";" nie da się ustawić, to na każdym serwerze tak jest.

W takim razie zły jest opis bo jest napisane że ulepsza perk a powinno być ulepsza perk/osłabia go czy coś takiego

 

 

na serwerze jest dostępna komenda /menu. Proponuję to albo całkiem usunąć (nikt tego nie używa) albo poprawić błędy bo na pierwszej liście pod klawiszem 3 są misje których nie ma, a na drugiej liście klawisz 2 regulamin, którego też nie ma ;)

Edytowane przez ORION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

pod / sklep jest możliwość ulepszania perku, miałem płonące naboje (szansa 1/3) ulepszyłem perk i miałem szansa 1/2 myślę sobie to jeszcze raz ulepszę i mi powróciło do szansa 1/3. Da się zrobić aby jeżeli perk jest maksymalnie ulepszony aby nie było możliwości ulepszenia? Bo tak to tylko monety się traci

 


Kolejna sprawa, że ja dość często piszę minki typu :);) i jeżeli napiszę ;) to wychodzi ,)


Nie, to ustawia losową wartość perku, może być gorsza, może być lepsza

 

 

W takim razie zły jest opis bo jest napisane że ulepsza perk a powinno być ulepsza perk/osłabia go czy coś takiego

 


na serwerze jest dostępna komenda /menu. Proponuję to albo całkiem usunąć (nikt tego nie używa) albo poprawić błędy bo na pierwszej liście pod klawiszem 3 są misje których nie ma, a na drugiej liście klawisz 2 regulamin, którego też nie ma ;)


Menu i tak do wywalenia, bo zbędne już, dzięki

 

 

Te perki to
1. Tajemnica nieśmiertelności
2. Betonowe ciało
3. Quad damage

 

Ogólnie to chyba wszystkie perki które są po użyciu przycisku czyli też autodestrukcja, notatki sapera. Tylko tym trzem itemomo podanym wyżej wypadało by ustawić wyjątek.

 

 

 

 

 

Właśnie o to chodzi, ze to jest loteria, tak to każdy by miał tylko najlepsze itemy, a to już by była przesada.
";" nie da się ustawić, to na każdym serwerze tak jest.


Okej, odblokuje te perki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod / sklep jest możliwość ulepszania perku, miałem płonące naboje (szansa 1/3) ulepszyłem perk i miałem szansa 1/2 myślę sobie to jeszcze raz ulepszę i mi powróciło do szansa 1/3. Da się zrobić aby jeżeli perk jest maksymalnie ulepszony aby nie było możliwości ulepszenia? Bo tak to tylko monety się traci

 

 

Kolejna sprawa, że ja dość często piszę minki typu :);)  i jeżeli napiszę ;) to wychodzi ,)

Ulepszanie perku to przydzielanie go ponownie graczowi jeśli weszło by max ulepszenie wtedy każdy gracz by miał większe możliwości

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować perk "Nóż komandosa" dla klasy CICHY !

 

Sorrry własnie miałem na myśli weteran noża ... Dziś myślę nie o tym co trzeba xD

Edytowane przez ToTylkoJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować perk "Nóż komandosa" dla klasy CICHY !

Nóż komandosa jest zablokowany na 100%  podobnie działa weteran noża .A jeśli da ktoś pomysł na zablokowanie tego perku to Cichy jest bezużyteczny .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za samym odliczaniem tak jak jest bo sa round soundy i to juz wystarczy .

Mysle,ze powinny byc wprowadzone misje poniewaz dzisiaj wielu graczy mnie o nie rano pytalo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pomyślę nad tym, ale chcę najpierw mieć pewność, że reszta jest okej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla urozmaicenia gry ;)

Jeśli już mają być to niech będą zrobione tak, że jak ktoś zabierze komuś ponad 50% to dostaje a nie ten co raz walnie i tyle. A jeśli już to od 30/40% jakby komuś nie pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mają być to niech będą zrobione tak, że jak ktoś zabierze komuś ponad 50% to dostaje a nie ten co raz walnie i tyle. A jeśli już to od 30/40% jakby komuś nie pasowało :)

Nie pisałem o tym ponieważ wydało mi się to oczywiste.

Jeżeli jesteśmy na spec i piszemy na u@ admin tego nie widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o tym ponieważ wydało mi się to oczywiste.

Jeżeli jesteśmy na spec i piszemy na u@ admin tego nie widzi...

Admin nie widzi chyba że jest też na spect/nie żyje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdaje że widzi wszystko, jest bodajże plugin umożliwiający podgląd wszystkich czatów - adminlisten.amxx , a twój błąd może być spowodowany tym że ze SPEC'a a dokładniej UNA piszesz na u@ i tego może nie widzieć. Nie wiem jak to działa, ale status UNA może to powodować, a on jest gdy wchodząc na serwer, w menu wyboru teamu nie wejdziesz ani w TT, CT ani w SPECT. 

Asysty nie na ten mod kolego, to jest COD MOD, mogę przypuszczać ze ten pomysł zgarnąłeś z innego serwera.. z gówno serwera, gdzie prócz 1 podstawowego MOD'a są 5 innych. SURF + BF2 32odznaki + FFa + DR + COD:MOD + DIABLO:MOD. Już były takie, asysty odpadają 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem asysty beda zbedne , poniewaz co prawda to prawda - na innych serwerach sa ale nie spisuja sie az tak dobrze i faktycznie jest to mieszanka kilku modow z jednym podstawowym a po co robi balagan? Nie ma sensu ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdaje że widzi wszystko, jest bodajże plugin umożliwiający podgląd wszystkich czatów - adminlisten.amxx , a twój błąd może być spowodowany tym że ze SPEC'a a dokładniej UNA piszesz na u@ i tego może nie widzieć. Nie wiem jak to działa, ale status UNA może to powodować, a on jest gdy wchodząc na serwer, w menu wyboru teamu nie wejdziesz ani w TT, CT ani w SPECT. 

Asysty nie na ten mod kolego, to jest COD MOD, mogę przypuszczać ze ten pomysł zgarnąłeś z innego serwera.. z gówno serwera, gdzie prócz 1 podstawowego MOD'a są 5 innych. SURF + BF2 32odznaki + FFa + DR + COD:MOD + DIABLO:MOD. Już były takie, asysty odpadają 

Siwy ma racje czasem gdy przejdę na spec i chcę wrócić do gry jest to niemożliwe nawet gdy przeniosę się przez amx . pokazuje mnie w team i jestem cały czas nieżywy .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod /serwer jest:

----===== IP SERWEROW CS-CLASSIC =====----
#1 [Call Of Duty 350] Cs-Classic.pl : 193.33.176.64:27015
#2 [Free For ALl] Cs-Classic.pl : 31.186.82.184:27691
#3 [DeathRun] Cs-Classic.pl : 193.33.176.143:27015
#4 [ZombieExpMod] Cs-Classic.pl : 193.33.177.166:27015
#5 [Call Of Duty 45001] Cs-Classic.pl : 193.33.176.93:27015
#6 [Call Of Duty 4001] Cs-Classic.pl : 193.33.176.116:27015
#7 [battleField 2] Cs-Classic.pl : 193.33.177.87:27051
#8 [Only DD2] Cs-Classic.pl : 193.33.177.101:27156
#9 [NewDiabloMod] Cs-Classic.pl : 193.33.176.199:27015
----===== IP SERWEROW CS-CLASSIC
 
Chyba troszkę nieaktualne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności