Skocz do zawartości

Wszelkie bugi, błędy itp itd..


07 zgłoś się

Rekomendowane odpowiedzi

ehh kusza zawsze zadawala kozacki dmg bo dlugo sie laduje ciezko nia trafic taki mag przed chwila 23 lvl kula zabieral mi 204 hp a ona zasieg ma spory nie wspominajac demonologa ktory ma taki sam dmg jak mag i nie musi nawet tym celowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzzy miałem to samo 20 hs i ss sie nie zrobił... Podaczas robienia ss po prostu okienko się zamknęło. A na HLTV nie wyskakuje :/

Edytowane przez KierooT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dobre kilkanascie razy i już dałem sobie z tym spokój :)
Moim zdaniem kusza ma duży dmg i to jest właśnie mocna strona łowcy, ciężko nią trafić, dosyć długo się ładuje i w tym czasie ma sie mniej hp..
 moim zdaniem jest ok.

Tak samo kula maga, zadaje duży dmg ale za to ma się mało hp.. według mnie co do tych 2 klas wszystko jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym wymienionym nuku kupowałem rune za złoto

złoto zabrało runy nie dało

 

 

tak w ogóle to ktoś sie tymi sprawami zajmuje czy tylko tak o sobie piszemy? przypominam o błędzie czatu (s1:s2), który występował jeszcze przed resetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem sytuację, że zdobyłem runę Golden i po zmianie mapy straciłem ją :/

Tak się dzieje kiedy rune zdobędziesz w ostatniej rundzie mapy, to jest normalne i zawsze tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje kiedy rune zdobędziesz w ostatniej rundzie mapy, to jest normalne i zawsze tak było

Ja nie pamiętam czy to była ostatnia runda przed zmianą mapy :P, było to z tydzień temu, ale jak myślę to trochę z tą runa Golden grałem na tej mapie co ją zdobyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga wazne :D 

Kupiłem dziś za 400 many ulepszenie zbrojki paladyna, a że kiedyś na innym ndm pamiętam problemy  z tym postanowilem się zabezpieczyc ssami i niestety wyszło jak zawsze

Na eldorado kupilem zbrojke, na italy patrze, dalej to samo, jakbym wgl jej nie kupil.. a many nie ma..

proszę o zwrot many albo naprawienie mi zbroji

 

http://zapodaj.net/cbb1836c6a1d8.bmp.html

http://zapodaj.net/4f242c40c1fe7.bmp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga wazne :D 

 

Kupiłem dziś za 400 many ulepszenie zbrojki paladyna, a że kiedyś na innym ndm pamiętam problemy  z tym postanowilem się zabezpieczyc ssami i niestety wyszło jak zawsze

Na eldorado kupilem zbrojke, na italy patrze, dalej to samo, jakbym wgl jej nie kupil.. a many nie ma..

proszę o zwrot many albo naprawienie mi zbroji

 

http://zapodaj.net/cbb1836c6a1d8.bmp.html

http://zapodaj.net/4f242c40c1fe7.bmp.html

Musiałeś to kupic albo pod koniec mapy, albo nie padłeś w ostatnich rundach mapy i się po prostu nie zapisało.

Napisz do -_- na PW, podeślij mu ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też błąd z jednym itemem, mówię o rakiecie... Sama się używa, i jak się ładuję to nad celownikiem wyskakuje, że będzie można ją ponownie użyć za ileś określonych sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś to kupic albo pod koniec mapy, albo nie padłeś w ostatnich rundach mapy i się po prostu nie zapisało.

Napisz do -_- na PW, podeślij mu ten temat.

 

Wlaśnie o to chodzi, że nie. Zdobyłem 400 many i poczekałem do następnej mapy i kupiłem platynową zbroje praktycznie runde czy dwie po starcie mapy. Ale tak jak poleciłeś, napisałem mu na pw.

 

 

Jest też błąd z jednym itemem, mówię o rakiecie... Sama się używa, i jak się ładuję to nad celownikiem wyskakuje, że będzie można ją ponownie użyć za ileś określonych sekund.

 

Dokładnie, myślałem, że tylko ja tak mam :D

Edytowane przez Fuzzy`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dmg na klasach jest zryty albo po prostu jest za duzo punktow do rozdania i tak juz na 30 lv nie pomaga 350 dmg aby ubic kolesia. Do tego dmg chociazby lowcy ktory jest za duzy podniesienie o 5-10dmg nie o 15. Punktow jest zdecydowanie za duzo do dania. Danie 100 w int na 25 lv i mag czy demonolog ma na hita wszystkich co jest przesada. Co do pioruna ma maly zasieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dmg na klasach jest zryty albo po prostu jest za duzo punktow do rozdania i tak juz na 30 lv nie pomaga 350 dmg aby ubic kolesia. Do tego dmg chociazby lowcy ktory jest za duzy podniesienie o 5-10dmg nie o 15. Punktow jest zdecydowanie za duzo do dania. Danie 100 w int na 25 lv i mag czy demonolog ma na hita wszystkich co jest przesada. Co do pioruna ma maly zasieg..

Narzekasz, że Demonolog ma zbyt duży dmg z pioruna... A chcesz większy zasięg z pioruna.... To będzie na tej zasadzie, że będziesz zadowolony i zły ze zwiększonego zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przypominam że osoby, które mają problem z questami mogą zgłosić się do mnie na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prosze o wpis do req zeby zniewolony nie mogl na bsie odpychac

kusza dalej z lewej strony i po zabiciu laduje 2x dluzej

Edytowane przez kitty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy robicie coś z tymi PW (Punktami Wspaniałymi) Bo zaczyna wkurzać to że co rundę wyskakują punkty do rozdania... Skasujcie na czas naprawy albo od razu naprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... teraz się resetują po zmianie klasy... ponadto często jeżeli zmieniasz na tej samej mapie to przypisane zostają pw z poprzedniej klasy

 

ale progres jest

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności