Skocz do zawartości

Wszelkie bugi, błędy itp itd..


07 zgłoś się

Rekomendowane odpowiedzi

To działa w ogóle ? Moim zdaniem to zbędne jest i można usunąć 

Nie, nie działa :/ 

 

I ja w innej sprawie czy można stawiać HE na łowcy na bs'ie przy pace gdy ktoś ma 1/x z itemu lub gdy ktoś ma dmg z tego HE 150+? I czy można skanować itemem Pochodnia Piekielnego Ognia, bo dwóch graczy zeskanowano tym przedmiotem gdy posiadacz itemu znajdował się na dworze a Ci dwaj poszkodowani w budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub można było by to zrobić tak że jak je rozdam to już tak zostają do momentu gdy będę chciał je zresetować... 

bo tak miało być w założeniu

 

i niech będą do rozdania wszystkie na raz a nie jeden na runde

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM!!! Na jednej z map de_dust4ever miałem normalnie 32 lvl a po zmianie mapy na de_inferno zresetował mi się poziom :< Mam teraz 2 lvl Khazara a miałem 32 w połowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie działa :/ 

 

I ja w innej sprawie czy można stawiać HE na łowcy na bs'ie przy pace gdy ktoś ma 1/x z itemu lub gdy ktoś ma dmg z tego HE 150+? I czy można skanować itemem Pochodnia Piekielnego Ognia, bo dwóch graczy zeskanowano tym przedmiotem gdy posiadacz itemu znajdował się na dworze a Ci dwaj poszkodowani w budynku.

Można i można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulapka lowcy i tak dziala jak zwykly he  nawet jakbys mial 1/1 o ile to mozliwe xd

 

ten rozwoj za mane u lowcy tez jest troche do dupy 1 % wiecej na tropienie albo 5 dmg z kuszy wiecej to nic no najlepsza opcja 1 pulapka wiecej ktora jest praktycznie dodatkiem / zabawa lowcy za 400 pkt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem ze wale po 15x 16x w glowe z ak m4 po 79

mam problem z questem 2 akt niemoge wziac 4 zadania po quescie z 20 zabiciami na mapie

special cs-classic - ten item

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem po tym queście ale mordek przeskoczył mi na następny

 

nie wiem czy noże teraz nie robia za duzo :)

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . 

Dmg z broni powrócił ak że 1 lvl rozwala 40 na lajcie walnie mu 2-3x banie i pada chyba powinna działać zręczność co ? Bo na moje lekka  przesada żę 1 lvl może Cie rozwalić w chwile . Tak Szczerze to teraz jak by lvl nie grał różnicy tylko się zrobiło że masz więcej życia a zręczność jakby wgl nie działała nawet jak masz full . Nawet z alabasterem szybko się leży . 

Pozdrawiam.! GANG ALBANI !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

No na moje popsuła się zręczność walną mi 2x glowe i padam chyba że mam itemy dobre to wtedy ok 300-400dmg  a na 42 lvl nie powinienem tak szybko paść grałem na innych diablo i wiem że powinno być conajmniej 300-400 dmg bez itemów . 

Pozdrawiam.! GANG ALBANI! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zablokować możliwość ruchu dla paladyna (longjump) impa (teleport) i tego tam z liną w czasie zamrożenia przez maga

2. ktoś kiedyś wspominał, że poty będą dostępne tylko do 15 lvla i jest to bardzo dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane kilka dni temu, że gildia od 45, wbiłem i nie można. Poprawcie

Zgłosiłem to technikowi dawno, teraz jest chory więc pewnie będzie to opóźnione

 

 

1. zablokować możliwość ruchu dla paladyna (longjump) impa (teleport) i tego tam z liną w czasie zamrożenia przez maga

2. ktoś kiedyś wspominał, że poty będą dostępne tylko do 15 lvla i jest to bardzo dobry pomysł

1. Nie, w końcu po coś te umiejętności mają i jakoś bronic się muszą.

2. To ja o tym mówiłem i postaramy się to tak zrobic.

 

28 Kwietnia mija ROK od istnienia serwera :) Chyba wiecie co za tym idzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności