Skocz do zawartości

Wszelkie bugi, błędy itp itd..


07 zgłoś się

Rekomendowane odpowiedzi

1. zablokować możliwość ruchu dla paladyna (longjump) impa (teleport) i tego tam z liną w czasie zamrożenia przez maga

2. ktoś kiedyś wspominał, że poty będą dostępne tylko do 15 lvla i jest to bardzo dobry pomysł

Spadaj co :D? skoki paladyna straciły by cały swój urok ^^

Fakel, szykujesz jakiś event ? Czy wyjdzie tak jak z niedzielą palmową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj co :D? skoki paladyna straciły by cały swój urok ^^

Fakel, szykujesz jakiś event ? Czy wyjdzie tak jak z niedzielą palmową :D

Prawdopodobnie jeśli jeszcze dziś skontaktuje się z -_- to jutro będzie jakiś event. Co do Niedzieli Palmowej to miałem problemy i dlatego się to tak skończyło.

28 Kwietnia mija Rok od powstania serwera więc będzie parę eventów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel, celowo kazałeś technikowi zablokować oddawanie expa na gildie.. why o.O"? 

I druga sprawa.. gdy jestem z kolegą z gildii w jednej drużynie to nie leci + 5 expa dla mnie za jego fraga tak jak to było przed resetem.. celowo czy coś się zepsuło ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel, celowo kazałeś technikowi zablokować oddawanie expa na gildie.. why o.O"? 

I druga sprawa.. gdy jestem z kolegą z gildii w jednej drużynie to nie leci + 5 expa dla mnie za jego fraga tak jak to było przed resetem.. celowo czy coś się zepsuło ? 

Ten exp jest zablokowany już od 2 sezonów.

Musisz życ, gdy z twojej gildii ktoś kogoś zabija wtedy dostajesz bonus.

P.S: To nie daje +5 expa tylko losowo jakoś nie pamiętam

+5 expa dostajemy po rozwoju gildii za kamyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że muszę żyć.. ale w tamtym sezonie świeżo po zrobieniu gildii dostawałem expa za czyjeś fragi a teraz nie, dopiero po wykupieniu za kamyczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten exp napływany nam do poziomu jest za duży nikt nie zdąży wbić tego 100lvl i już będzie restet lvli, fakt fajnie się tak gra, ale to jest przesada. Ale to jest słowo boże (Fakela) tak musi być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co mam nadzieję uda się do jutra naprawić:

Punkty wspaniałych i misje

 

Proszę w razie czego pisać mi na PW ze wszystkimi ważniejszymi błedami, bo ja nie jestem w stanie czytać ciągle tego tematu, bo mam też inne rzeczy na głowie. Mam nadzieję, że misje i pw zostaną naprawione i będą teraz działać poprawnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni minęło i poty dalej się leja

Znajdź mi post, który jednoznacznie potwierdza, że wprowadzimy takie coś.

Pisałem na serwerze, że może takie ograniczenie będzie.

28 Kwietnia - rocznica serwera, wtedy oczekujcie UPDATE i wiele eventów. ( Prawdopodobnie będzie wtedy możliwośc używania potów do 15 poziomu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi post, który jednoznacznie potwierdza, że wprowadzimy takie coś.

Pisałem na serwerze, że może takie ograniczenie będzie.

28 Kwietnia - rocznica serwera, wtedy oczekujcie UPDATE i wiele eventów. ( Prawdopodobnie będzie wtedy możliwośc używania potów do 15 poziomu )

Jak będzie to na poty tak ustawione to klasa Druid zyska poparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemy: 

* Coś co będzie pozwalało na rozbrajanie bomby w 1-2 sekundy.

* Drugi item gdzie będzie pozwalał na zerowe otrzymywanie obrażeń w głowę ( Bo już są dwa co dmg nic nie robi w plecy to jakiś drugi w głowę )

* Item który da nam +30 do zwinności lub coś co nam zwiększy zwinność

Inne:

* Zwiększenie szansy na zdobycie many

* Zablokowanie kupna tarczy u CT

* Zmienienie misji " Igla w stogu siana" ( Zmienienie z runy Crimson, na jaką kolwiek np. " Zdobądź dowolną runę " )

Event:

* Zrobienie patentu polegającym na podwojenie ilości many i złota np. Zdobyłem złoto za zabicie to zamiast 1 sztuki złota otrzymuję 2 sztuki złota, to samo za QUESTA otrzymam za questa 65 sztuk złota to otrzymam 130 sztuk złota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemy: 

* Coś co będzie pozwalało na rozbrajanie bomby w 1-2 sekundy.

* Drugi item gdzie będzie pozwalał na zerowe otrzymywanie obrażeń w głowę ( Bo już są dwa co dmg nic nie robi w plecy to jakiś drugi w głowę )

* Item który da nam +30 do zwinności lub coś co nam zwiększy zwinność

Inne:

* Zwiększenie szansy na zdobycie many

* Zablokowanie kupna tarczy u CT

* Zmienienie misji " Igla w stogu siana" ( Zmienienie z runy Crimson, na jaką kolwiek np. " Zdobądź dowolną runę " )

Event:

* Zrobienie patentu polegającym na podwojenie ilości many i złota np. Zdobyłem złoto za zabicie to zamiast 1 sztuki złota otrzymuję 2 sztuki złota, to samo za QUESTA otrzymam za questa 65 sztuk złota to otrzymam 130 sztuk złota :P

Itemy:

- Rozbrajanie - ok

- Jest taki item Iglicowy Hełm

- Jest taki item

Inne:

- Wszystko git oprócz 1, many nie zwiększę głównym jej wydobyciem są questy.

Event:

- Coś takiego właśnie będzie i nie tylko to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemy:

- Rozbrajanie - ok

- Jest taki item Iglicowy Hełm

- Jest taki item

Inne:

- Wszystko git oprócz 1, many nie zwiększę głównym jej wydobyciem są questy.

Event:

- Coś takiego właśnie będzie i nie tylko to.

Co do Iglicowego Hełmu, wiem że jest ale mógłby być drugi item o takim samym zastosowaniu co Iglicowy, bo są już dwa itemy z plecami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dać wreszcie item dzięki któremu nie słychać kroków posiadacza danego itemu (pisałeś, że coś takiego jest ale to jak z mądrą blondynką)

Już taki item jest.

 

 

Bo jest taki item " Buty z demonicznej skory " czy jakoś tak wczoraj z 3 razy go zdobyłem :P Ale mógłby być drugi ;)

Nie będzie powielanych itemów.

 

 

Co do Iglicowego Hełmu, wiem że jest ale mógłby być drugi item o takim samym zastosowaniu co Iglicowy, bo są już dwa itemy z plecami

Plecy zostaną usunięte, a za ten item zostanie dodany nowy 28 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności