Skocz do zawartości

Recenzja anime Campione!


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhem.. przed państwem (proszę o werble) "Campione!"

 

cam.jpg

 

Gatunki: fantasy, komedia, romans, akcja, magia, bogowie, harem

 

 

Kusanagi Godou to szesnastoletni licealista. Poleciał do Włoch by oddać pewną rzecz znajomej dziadka. Rzeczą tą była tajemnicza kamienna tabliczka. Kusanagi szukając dworca natknął się na pewną piękność. Dziewczyna go zaatakowała i chciała odebrać cenną tabliczkę, która skrywała w sobie ogromną moc, o której nasz bohater nawet nie miał pojęcia. Tak zaczyna się opowieść.

 

"On jest czempionem. Tylko on potrafi zabić niebiańskie istoty i odebrać im ich boskie moce. On jest królem, dysponuje boską mocą, którą sobie przywłaszczył, więc wszyscy muszą być mu posłuszni. Jest demonem, którego nie pokona żaden śmiertelnik. Zwie się Campione! Kusanagi Godou jest Campione! "Campione" to tytuł nadawany tym, którym udało się zabić boga. Jest królem królów. Jest demonem, który nie może być przez nikogo kontrolowany. To jest niekończąca się opowieść o młodym człowieku, który stał się Campione oraz o otaczających go kobietach, wraz z jeszcze niewidzianymi bogami i królami demonów, którzy żyją na całym świecie."

 

Link do anime:Campione!

 

____________________________________________________________________________

 

 

Campione! to wspaniałe anime. Oglądając je byłem ciągle podekscytowany. Główny bohater jest genialny, a z resztą wszystkie postacie mi się bardzo podobały. Erica jest zajebista :D. Anime spełnia wszystkie aspekty dobrego haremu ^^. Są dziewczynki, jest akcja, jest magia - czego chcieć więcej od anime tego typu? Obowiązkowy tytuł każdego fana :D.

 

Oceny:

-bohaterowie: 10/10,

-kreska: 9/10,

-fabuła: 10/10,

-ocena ogólna: zajebiaszcze :).

 

(Doszedłem do wniosku, że nie potrafię słabo ocenić anime)

Źródło: wbijam

Edytowane przez Rias
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony widząc recenzje akurat tego anime napisaną przez ciebie :D. W tym anime harem jest ważnym aspektem (czemu piszę o tym Oo). Recenzja świetna. Podoba mi się to, że nie zdradzasz za dużo :). Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam :)

Rias z anime też tak mam - tylko jedno anime oceniłem poniżej 7 :O

Edytowane przez ziomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności